2

Taka drużyna wygrałaby Ligę Mistrzow!

1

Skoro podoba się tobie, a twoja wybranka nie ma nic przeciwko to dlaczego nie? To wasz wybór.
Co do samego imienia to srednio mi sie podoba (subiektywna opinia), aczkolwiek lepsze to niż jakis Brajanek itp. Szczescia i zdrówka życzę dzieciakowi i całej rodzince ;)

0

Gdzie najszybciej po meczu obejrzę powtórkę CAŁEGO spotkania?

0

Jest gdzieś dostępny cały mecz? :)

0

Dembele nie wraca po stracie, teraz to najwazniejsze. Nie szukajcie dziury w całym, dobra zmiana :)

0

Schodzi najlepszy zawodnik xdddd

0

Kto jest dzis kapitanem?

1

Wkurza mnie to ciągle holowanie piłki przez Paulinho, 3 taka sytuacja, że może wyjść fajna kontra a on przez pół boiska biegnie z piłką przy nodze

0

Boze luis......

2

Po tym meczu piłkarze powinni przeprosić za noszenie koszulek Barcelony, absolutnie na nie nie zasługiwali

0

Według mojego tłumaczenia: kiedy ja i mój przyjaciel @leomessi łączą się wspaniałe rzeczy! Już ci powiedziałem wiecej! Zostańcie z nami!

0

Pique polubił xd

1

Dużo się mówi o decyzjach Valverde w związku z Dembele, a zwłaszcza o tym, że nie zagrał we wczorajszym meczu. Uważam, że ta decyzja była słuszna (nie wiem jak możecie mówić o tym, że jest słabym, albo nie nadającym się do Barcy trenerem). Dembele ma ewidentne braki w grze obronnej - o czym Valverde informuje, nie ustawia się jeszcze prawidłowo, a w przypadku meczu z Madrytem potrzebna była mocna defensywa (weźmy pod uwagę ostatnie mecze, ich skuteczność i grę). Cytuję naszego treneiro: "Dembélé has defensive obligations that he must cover and is taking steps in that direction." - tribalfootball.com

0

Andre?!?!?!?!?!?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Juz pokazał wiecej niż Vidal xddd

1

Suarez to przy każdej akcji uważa żeby nie dostać żółtej xd

0

Ale piekna obrona ter stegena

1

Chory jest

0

Jeszcze :) Neymar tez miał trudne początki w Barcelonie, nie zapominajmy o tym

0

Do Semedo podał :)

0

Elegancko w pomocy 15 min pogra :)

0

Brawo dembele!!!!!!

0

To na druga polowe zmiany i odpoczynek dla paru graczy :€

3

Messi nie podaje do Cou?!?! Xddd

0

Krytyka to jedno, ale to jak oni usypiają dzis jest straszne. 0 emocji, statystyk, analiz, nic. Tragiczny poziom

0

Messi krol!!!!

0

Kiedy?

0

Yhhh dembus xddddd

0

koniec maja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?