leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest 22 minuta wyluzujcie xd
6
Na pewno nie teraz xd po meczu napisz to Moze ktos cos poradzi xd
0
Przed klasykiem mogliby zaśpiewać hymn Katalonii xd
0
A że Perez to biznesman z krwi i kości to myślę, że do Chin Cristiano nie przedzie, prędzej USA (jeśli w ogóle odejdzie). Lepiej dla nas żeby tam sobie jeszcze pograł ;p
0
Chińczycy za wydanie ponad 5 mln na piłkarza płacą olbrzymi podatek na rzecz rozwoju futbolu w Chinach, więc nie mogą pozwolić sobie na wydanie nie wiadomo ile kasy na Ronaldo. Wszystko w tym przypadku zależy od jego ceny
3
Juz walczy, eliminacje uciekają xd
4
Hit xdd.
2
Ale nie, nie wprowadzać Varu!!!!
0
I DG i ter stegen by to wyciagneli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ahahahahhahahaaha
1
Tym bardziej ze projekt koszulek na przyszły rok jest naprawde fajny :)
1
Tez tak kiedys miałam, od tego sezonu czy ogladam, czy nie, i tak przegrywają albo remisują :)
0
Czy ktos liczy te ich wrzutki? Są jakies statystyki? Bo ta taktyka Zidane’a naprawde robi wrazenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda to mi Isco, Ronaldo jest dzis zwyczajnie slaby
19
Pewnie amerykańskich naukowców :D
0
Jak się uczysz? Korzystasz z jakiś książek, kupiłeś jakiś kurs czy może cos fajnego w internecie znalazłeś, albo aplikacje na telefon? Zdradź jakieś skuteczne metody :)
33
Tu raczej chodzi o to, żeby rozłożyć trochę te opłaty w czasie, bo to, że zapłacimy zmienne jest pewne, ale teraz to trochę taki transfer "na raty".
4
Nie wiem czy było, ale tu macie troche szerszą relacje z prezentacji Cou, między innymi spotkanie z Paco :)
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/inside-view-video-philippe-coutinho-day-presentation?_ga=2.234021150.1425451239.1515438794-326938742.1450613401&utm_source=instagram&utm_medium=instagram-stories&utm_campaign=inside-coutinho
2
Nie wiem czy podobna tematyka ale zakładam, ze skończył ci sie fajny serial i szukasz czegos nowego :p polecam Riverdale, naprawde sztooos :)
0
Szukam zegarka do biegania z funkcja mierzenia pulsu do 400 zł. Widziałam dzisiaj smartwatch manta sprita pro, ktos Moze uzywa? Jakies opinie? Moze posiadacie cos innego i jestescie zadowoleni? Z gory Dziekuje za odpowiedzi ;)
1
Hej, interesuje się ktoś z Was koszykówką? Nie mówię o samym oglądaniu NBA, ale też o sprawach związanych z finansami w klubach itp. Może znacie ciekawe blogi, vlogi itp. poruszające taką tematykę :)
0
On zawsze tak stał
0
Hej, musze kupic getry piłkarskie nike, mam rozmiar 39 i do wyboru sa dwie opcje - S: 34-38 albo M: 39-42. Teoretycznie powinnam wybrać M ale zastanawiam sie czy nie będą za duze. Moze ktos miał do czynienia z rozmiarami i mi pomoze :)
0
Polecacie jakąś fajną stronę ze sprzętem sportowym? Spodenki, getry itd w niskich cenach :)
0
Zawsze można było im odskoczyć ;p ale fakt, nie jest źle ;)
3
Nie wiem co jest gorsze, strata punktów czy kontuzja Umtitiego... fatalny mecz dla nas
1
Skąd wiedziałeś xd