0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest 22 minuta wyluzujcie xd

6

Na pewno nie teraz xd po meczu napisz to Moze ktos cos poradzi xd

0

Przed klasykiem mogliby zaśpiewać hymn Katalonii xd

0

A że Perez to biznesman z krwi i kości to myślę, że do Chin Cristiano nie przedzie, prędzej USA (jeśli w ogóle odejdzie). Lepiej dla nas żeby tam sobie jeszcze pograł ;p

0

Chińczycy za wydanie ponad 5 mln na piłkarza płacą olbrzymi podatek na rzecz rozwoju futbolu w Chinach, więc nie mogą pozwolić sobie na wydanie nie wiadomo ile kasy na Ronaldo. Wszystko w tym przypadku zależy od jego ceny

3

Juz walczy, eliminacje uciekają xd

4

Hit xdd.

2

Ale nie, nie wprowadzać Varu!!!!

0

I DG i ter stegen by to wyciagneli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ahahahahhahahaaha

1

Tym bardziej ze projekt koszulek na przyszły rok jest naprawde fajny :)

1

Tez tak kiedys miałam, od tego sezonu czy ogladam, czy nie, i tak przegrywają albo remisują :)

0

Czy ktos liczy te ich wrzutki? Są jakies statystyki? Bo ta taktyka Zidane’a naprawde robi wrazenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda to mi Isco, Ronaldo jest dzis zwyczajnie slaby

19

Pewnie amerykańskich naukowców :D

0

Jak się uczysz? Korzystasz z jakiś książek, kupiłeś jakiś kurs czy może cos fajnego w internecie znalazłeś, albo aplikacje na telefon? Zdradź jakieś skuteczne metody :)

33

Tu raczej chodzi o to, żeby rozłożyć trochę te opłaty w czasie, bo to, że zapłacimy zmienne jest pewne, ale teraz to trochę taki transfer "na raty".

2

Nie wiem czy podobna tematyka ale zakładam, ze skończył ci sie fajny serial i szukasz czegos nowego :p polecam Riverdale, naprawde sztooos :)

0

Szukam zegarka do biegania z funkcja mierzenia pulsu do 400 zł. Widziałam dzisiaj smartwatch manta sprita pro, ktos Moze uzywa? Jakies opinie? Moze posiadacie cos innego i jestescie zadowoleni? Z gory Dziekuje za odpowiedzi ;)

1

Hej, interesuje się ktoś z Was koszykówką? Nie mówię o samym oglądaniu NBA, ale też o sprawach związanych z finansami w klubach itp. Może znacie ciekawe blogi, vlogi itp. poruszające taką tematykę :)

0

On zawsze tak stał

0

Hej, musze kupic getry piłkarskie nike, mam rozmiar 39 i do wyboru sa dwie opcje - S: 34-38 albo M: 39-42. Teoretycznie powinnam wybrać M ale zastanawiam sie czy nie będą za duze. Moze ktos miał do czynienia z rozmiarami i mi pomoze :)

0

Polecacie jakąś fajną stronę ze sprzętem sportowym? Spodenki, getry itd w niskich cenach :)

0

Zawsze można było im odskoczyć ;p ale fakt, nie jest źle ;)

3

Nie wiem co jest gorsze, strata punktów czy kontuzja Umtitiego... fatalny mecz dla nas

1

Skąd wiedziałeś xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?