1

Po meczu! Brawooooo

7

Jaki masz problem z Semedo bo nie rozumiem xddd

0

A gdybyśmy mieli lepszego (w formie) napastnika, mogłoby byc 4-6 xd

0

9 bo liczba niecelnych podań dzis chyba rekordowa xd

3

Ter stegen król! Znowu nas ratuje...

1

Stoi przy linii ;)

1

Semedooooooooo.

1

Denis.

2

Denis na rozgrzewce!

0

O Prosze, Suarez imponuje

0

Moim zdaniem Niezle, to za słabo na Barcelonę

0

Nie no gomes Man of the match!

2

Wiecie moze o której walczy Joshua?

0

Hejka, potrzebuje filmiku/gifa z sytuacji jak Arnaiz kiwa 2 obrońców Realu Murcia - chyba w polu karnym. Z gory dzięki ;)

0

Gdzie obejrzę cały dzisiejszy mecz zaraz po jego zakonczeniu? Jakas stacja w tv albo strona?

1

Robię prezentacje na ang o niepodległości Katalonii, potrzebuję jeszcze zdjęcia Camp Nou w dobrej jakosci, i najlepiej z flagami kataloni/ w barwach katalonii

0

I tak się przydadzą, dziękuję :)

0

Właśnie o to mi chodziło, dziękuję :)

0

Potrzebuję ładnego zdjęcia Barcelony (miasta) w bardzo dobrej jakości, najlepiej nocą (ostatnio ktoś tu wrzucał foto z księżycem).
Ktoś coś?

0

za co była pierwsza żółta?

0

ten sam ogladam xd gdzie czytasz?

0

Po przerwie Paulinho za Rakiticia, Denis za Inieste i zaczniemy biegać ;)

0

Znowu w dniu meczu...

4

Czasem Ukrainiec pracuje lepiej niż Polak. Wiem z doświadczenia ;)

0

Urugwaj 2:1 wygrywa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja zaczynam 2 rok, tez Wawa ;)

0

Siemka,
Ogarnia ktos rachunkowość? Poprawka za tydzien a ja nic nie czaje, jak ktos ma jakas rade z czego sie uczyc itp to piszcie priv

3

Dziwnie to mowic, ale zmiennicy wygrali nam mecz xd

2

Brawa dla zmienników, jeszcze wieksze brawa dla Valverde!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?