leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po meczu! Brawooooo
7
Jaki masz problem z Semedo bo nie rozumiem xddd
0
A gdybyśmy mieli lepszego (w formie) napastnika, mogłoby byc 4-6 xd
0
9 bo liczba niecelnych podań dzis chyba rekordowa xd
3
Ter stegen król! Znowu nas ratuje...
1
Stoi przy linii ;)
1
Semedooooooooo.
1
Denis.
2
Denis na rozgrzewce!
0
O Prosze, Suarez imponuje
0
Moim zdaniem Niezle, to za słabo na Barcelonę
0
Nie no gomes Man of the match!
2
Wiecie moze o której walczy Joshua?
0
Hejka, potrzebuje filmiku/gifa z sytuacji jak Arnaiz kiwa 2 obrońców Realu Murcia - chyba w polu karnym. Z gory dzięki ;)
0
Gdzie obejrzę cały dzisiejszy mecz zaraz po jego zakonczeniu? Jakas stacja w tv albo strona?
1
Robię prezentacje na ang o niepodległości Katalonii, potrzebuję jeszcze zdjęcia Camp Nou w dobrej jakosci, i najlepiej z flagami kataloni/ w barwach katalonii
0
I tak się przydadzą, dziękuję :)
0
Właśnie o to mi chodziło, dziękuję :)
0
Potrzebuję ładnego zdjęcia Barcelony (miasta) w bardzo dobrej jakości, najlepiej nocą (ostatnio ktoś tu wrzucał foto z księżycem).
Ktoś coś?
0
za co była pierwsza żółta?
0
ten sam ogladam xd gdzie czytasz?
0
Po przerwie Paulinho za Rakiticia, Denis za Inieste i zaczniemy biegać ;)
0
Znowu w dniu meczu...
4
Czasem Ukrainiec pracuje lepiej niż Polak. Wiem z doświadczenia ;)
0
Urugwaj 2:1 wygrywa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja zaczynam 2 rok, tez Wawa ;)
0
Siemka,
Ogarnia ktos rachunkowość? Poprawka za tydzien a ja nic nie czaje, jak ktos ma jakas rade z czego sie uczyc itp to piszcie priv
3
Dziwnie to mowic, ale zmiennicy wygrali nam mecz xd
2
Brawa dla zmienników, jeszcze wieksze brawa dla Valverde!!!