3

Nie rozumiem ludzi, którzy teraz chwalą Bartomeu. Cieszę się, że mamy Dembele, bo nie oszukujmy się - to był MUST HAVE. Jednak podejście do tego transferu od strony biznesowej to jakaś katastrofa. Cena, jaką płacimy za Francuza jest konsekwencją nieudolności naszego zarządu - wystarczyło zgłosić się po niego wcześniej, a 40-50 mln zostałoby w kieszeni. Jeżeli Bartek myśli, że tym transferem zmaże swoje porażki to jest w błędzie (przynajmniej taką mam nadzieję - wszystko w rękach socios).

0

Kreatywny, ma dobry drybling, groźne strzały z dystansu - dokładnie tego nam brakuje...

6


Im dłużej oglądam tego chłopaka, tym bardziej chcę go u nas

0

W skrócie: 90% kasy za koszulke idzie do firmy Nike, wiec nie, zawodnik nie spłaca sie z koszulek.

3

Kiedy wy zrozumiecie, że nie ma możliwości, aby zawodnik spłacił się z koszulek?

0

Skoro Messi leci z Bartkiem, to może postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i sam załatwić transfery :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I wszystko jasne. Dziękuję, na taką odpowiedź liczyłam :)

0

Jak to jest z uznawaniem goli danych zawodników? Wczoraj w meczu Liverpool - Hoffenheim Emre Can strzelił 2 bramki. Przy pierwszej :

(sam początek filmu) po jego strzale piłka odbija się od zawodnika Hoffenheim, myli bramkarza i wpada do bramki, mimo to, na każdej stronie (w tym UEFA) strzelcem jest Can. Zastanawia mnie czym ta sytuacja różni się od gola Deulofeu (uzany jako samobój) z meczu z Betisem:
(4:25). Ktoś może to sensownie wyjaśnić?

0

Normalnie czeka się od 4 do 7-8 dni, ja miałam po jakiś 5

0

Mats Hummels - 35,00 mln €
Robert Lewandowski - Bez odstępnego
Mario Götze - 37,00 mln €

3 ostatnie transfery z BVB do Monachium

2

Albo wymusić transfery

6

Ja to tu tylko zostawiam :)

"I have always said that Barcelona has given me everything and I am here for as long as they want me to be." - "Zawsze powtarzam, że Barcelona dała mi wszystko i zostanę tutaj, tak tak długo, jak będą mnie chcieli" (2017) - Leo Messi

"Nigdy nie stawiałem warunków pozostania w klubie, bo nie mam żadnych intencji, by odchodzić. Słyszałem, że mój ojciec rozmawiał z Chelsea i Manchesterem City, to wszystko plotki" (Marzec 2015) - Leo Messi

"Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał." (2011) - Leo Messi

"The truth is my idea has been to always stay at Barcelona and see out the rest of my career here. Like I always say, one doesn't know what can happen in the future, but if it were up to me to decide, I would stay at Barcelona for the rest of my career." (2012) - Leo Messi

"Barcelona is my home because both the club and the people here have given me everything" - Leo Messi

“Barcelona gave me everything, they took a chance on me when nobody else would. I never have any desire to play for anybody else, I will be here for as long as they want me.” - Leo Messi

0

Chyba, że wynajmujesz lożę w klubie i kupujesz tam alko, ale wtedy koszta x2

0

Bardziej chodzi o to, że before np na grillu, w domu czy gdzie tam chcesz, a dopiero potem kluby

0

Sorki, ale luzik, nie ma co się denerwować głupotami ;)

1

Paintball/ASG, strzelnica, potem można zrobić grilla/ognisko + alkohol, a jak już będzie wesoło to na kluby :)

3

Internet Explorer?

3

Wczoraj pół godziny starałam się to wytłumaczyć bratu, ale skoro wszystkie strony piszą, że się zwróci, to przecież się zwróci...

1

Znacie jakieś ciekawe strony, które pozwolą zabić czas? Straszna nuda w pracy, a już mam dosyć czytania o Bartku i jego transferach. POMOCY!

1

Orientuje się może ktoś, jak aktualnie wygląda sprawa niepodległości Katalonii? Jakiś czas temu słyszałam o referendum itp, ale teraz cisza.

0

Pisz, może jakos pomogę

0

Za co Ramos czerwona dostal?

0

Jest i Denis!!!!!

0

PSG zaczelo mecz o 21, akurat przerwa to mozna zobaczyc co grają :)

2

Oczywiście jako pomocnik :)

0

A Neymar juz czaruje w Paryżu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?