leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie rozumiem ludzi, którzy teraz chwalą Bartomeu. Cieszę się, że mamy Dembele, bo nie oszukujmy się - to był MUST HAVE. Jednak podejście do tego transferu od strony biznesowej to jakaś katastrofa. Cena, jaką płacimy za Francuza jest konsekwencją nieudolności naszego zarządu - wystarczyło zgłosić się po niego wcześniej, a 40-50 mln zostałoby w kieszeni. Jeżeli Bartek myśli, że tym transferem zmaże swoje porażki to jest w błędzie (przynajmniej taką mam nadzieję - wszystko w rękach socios).
0
Kreatywny, ma dobry drybling, groźne strzały z dystansu - dokładnie tego nam brakuje...
6
Im dłużej oglądam tego chłopaka, tym bardziej chcę go u nas
0
W skrócie: 90% kasy za koszulke idzie do firmy Nike, wiec nie, zawodnik nie spłaca sie z koszulek.
3
Kiedy wy zrozumiecie, że nie ma możliwości, aby zawodnik spłacił się z koszulek?
0
Skoro Messi leci z Bartkiem, to może postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i sam załatwić transfery :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
http://cdn3.g2esports.com/wp-content/uploads/2017/08/andregomes_carlos3.jpg
0
I wszystko jasne. Dziękuję, na taką odpowiedź liczyłam :)
0
Jak to jest z uznawaniem goli danych zawodników? Wczoraj w meczu Liverpool - Hoffenheim Emre Can strzelił 2 bramki. Przy pierwszej :
0
#bartomeudimiteya
https://mobile.twitter.com/MessiQuote/status/899623407037362176/photo/1
0
Normalnie czeka się od 4 do 7-8 dni, ja miałam po jakiś 5
0
Mats Hummels - 35,00 mln €
Robert Lewandowski - Bez odstępnego
Mario Götze - 37,00 mln €
3 ostatnie transfery z BVB do Monachium
2
Albo wymusić transfery
6
Ja to tu tylko zostawiam :)
"I have always said that Barcelona has given me everything and I am here for as long as they want me to be." - "Zawsze powtarzam, że Barcelona dała mi wszystko i zostanę tutaj, tak tak długo, jak będą mnie chcieli" (2017) - Leo Messi
"Nigdy nie stawiałem warunków pozostania w klubie, bo nie mam żadnych intencji, by odchodzić. Słyszałem, że mój ojciec rozmawiał z Chelsea i Manchesterem City, to wszystko plotki" (Marzec 2015) - Leo Messi
"Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał." (2011) - Leo Messi
"The truth is my idea has been to always stay at Barcelona and see out the rest of my career here. Like I always say, one doesn't know what can happen in the future, but if it were up to me to decide, I would stay at Barcelona for the rest of my career." (2012) - Leo Messi
"Barcelona is my home because both the club and the people here have given me everything" - Leo Messi
“Barcelona gave me everything, they took a chance on me when nobody else would. I never have any desire to play for anybody else, I will be here for as long as they want me.” - Leo Messi
0
Chyba, że wynajmujesz lożę w klubie i kupujesz tam alko, ale wtedy koszta x2
0
Bardziej chodzi o to, że before np na grillu, w domu czy gdzie tam chcesz, a dopiero potem kluby
0
Sorki, ale luzik, nie ma co się denerwować głupotami ;)
0
Wystarczy czytać artykuły na stronie : http://www.fcbarca.com/78714-poranny-przeglad-prasy-fcbarcacom.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
1
Paintball/ASG, strzelnica, potem można zrobić grilla/ognisko + alkohol, a jak już będzie wesoło to na kluby :)
3
Internet Explorer?
3
Wczoraj pół godziny starałam się to wytłumaczyć bratu, ale skoro wszystkie strony piszą, że się zwróci, to przecież się zwróci...
1
Znacie jakieś ciekawe strony, które pozwolą zabić czas? Straszna nuda w pracy, a już mam dosyć czytania o Bartku i jego transferach. POMOCY!
1
Orientuje się może ktoś, jak aktualnie wygląda sprawa niepodległości Katalonii? Jakiś czas temu słyszałam o referendum itp, ale teraz cisza.
0
Pisz, może jakos pomogę
0
Za co Ramos czerwona dostal?
0
Jest i Denis!!!!!
0
PSG zaczelo mecz o 21, akurat przerwa to mozna zobaczyc co grają :)
2
Oczywiście jako pomocnik :)
0
A Neymar juz czaruje w Paryżu...