leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bardzo wazne zwycięstwo pod wzgledem psychologicznym. Mimo problemow w klubie, Barcelona to Drużyna przez wielkie D.
0
Najgorszy zdecydowanie Suarez. Dembele miał pare błyskotliwych zagran, szybkich zrywów. Moim zdaniem całkiem udany mecz w jego wykonaniu, nie idealny, ale dający nadzieje :)
0
Mozna juz gdzies na necie obejrzec powtórkę derbów barcelony? Ktos tu kiedys podawał taka stronkę, ale nie zapisałam :)
0
Jakas transmisja na telefon?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Na lepsze poczucie humoru
30
Mowimy: do zobaczenia ;)
8
W synagodze kontrola z urzędu skarbowego.
Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
- Aha..
Po chwili namysłu:
- A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo.
- Aaa..
Myśli, myśli i w końcu:
- A co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam takiego ch**a na kontrolę." - Kękę
0
Brazilian publication Estadao claim Neymar has told Coutinho he won’t regret Liverpool’s decision to keep him away from Barca.
Estadeo = pudelek
3
źródło?
0
L'equipe : https://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Liverpool-surencherit-pour-thomas-lemar-monaco/829577
2
Dzięki za spoiler :D
0
Hej, w oczekiwaniu na COUTINHO FICHADO szukam jakiegos dobrego meczu do obejrzenia. Pamiętacie jakieś wasze ulubione mecze Barcelony? Oprócz PSG z marca bo juz pare razy ogladalam :) Dajcie date (rok) i rywala - bez wyniku proszę :D
0
Te wszystkie ploty o Neymarze i Coutinho były tak proste do przewidzenia, że aż nie chce mi się czytać wypocin pseudo dziennikarzy na ten temat. Dajcie chociaż jedno porządne źródło wspominające o tym. Neymar odszedł, jest zgrupowanie reprezentacji, przecież to idealny moment na clickbaity w tym stylu. Zaraz się pojawią ich wspólne uśmiechnięte zdjęcia z treningu z podpisem: Coutinho myśli o przeprowadzce do Paryża, Neymar załatwia transfer PSG itd. Niech to okno się już kończy, bo dziennikarze wystarczająco zarobili na tych spekulacjach.
0
Na wszystkich stronach poświęconych klubom użytkownicy dzielą się na normalnych i taborety. Nie ma znaczenia czy to ta strona, czy notatnik, czy forum na lfc.
0
Jak jest dziura to juz nic nie zrobisz, w czarnych butach można podkleić od spodu czymś czarnym (szewc to zrobi) i nie widac, ale nie wiem jak inne kolory
0
Przy żonglerce przed taką publiką to piłkarze muszą mieć pełne gacie xd
1
Teraz La Rambla żyje tym:
0
E tam, pozdrowienia dla LA RAMBLI są xd
0
Kontrakt podpisuje w biurze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powolutku się będzie uczył, ma Umtitiego, Digne, pomogą mu :) poza tym francuski jest dość popularny w Hiszpanii (w szkołach często dzieciaki uczą się hiszpańskiego i francuskiego) więc może ktoś jeszcze cos tam czai w tym języku. Nie jest pierwszym piłkarzem z takim problemem - poradzi sobie :)
1
Dlaczego? Psychika u sportowca jest najważniejsza. Z resztą nie tylko u sportowca, wielu przedsiębiorców, "ludzi sukcesu" ma psychologów, którzy pomagają im łamać własne bariery. Dembele już teraz jest piłkarsko świetny, pare lat pod okiem najlepszych piłkarzy i trenerów, psycholog i złota piłka jest na wyciągnięcie ręki :)
3
Dobry psycholog i jazda po złotą piłkę :)
0
Nie spotkałam się z taką, na jednej są takie tytuły, na drugiej są inne itd. Najlepiej w google szukać, zawsze jakąś stronkę złapie :)
1
"uzytkownik zbanowany' - mowi samo za siebie xdd
1
0
http://www.futhead.com/17/squads/7777132/