leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szukam noclegu w Barcelonie dla grupy 7 osob, najlepiej apartament w dobrym położeniu. Ktos był, Moze cos polecić? Prostodobarcelony odpada, nie mają wolnego terminu wtedy, więc mam nadzieje na jakies inne namiary. Pytałam juz wczesniej ale było nas tu mniej + tamte źródła wykorzystałam. Z góry dziękuję :)
0
Szukam na airbnb i bookingu, ale moze ktos ma juz sprawdzone miejsce i cos podeśle :)
0
Hej, lece w maju do Barcelony. Mam pare pytan do kogos, kto juz tam był, i Moze doradzić jak, gdzie i kiedy kupic bilet. Szukam tez noclegu dla 5 osob, macie cos sprawdzonego? :)
0
Wystarczający ;)
0
Tak jak fiński u Dawida 17,5 xd
5
Cała nadzieja w Stochu, ale Wellinger to mega kocur :/
1
Srebro Mozliwe, złoto ucieka
0
mam pytanko do osób podróżujących zimą.
Czy ktoś z was był na Chopoku (Słowacja) i mógłby polecić jakiś nocleg w tamtej okolicy?
0
siemka, mam pytanko do osób podróżujących zimą.
Czy ktoś z was był na Chopoku (Słowacja) i mógłby polecić jakiś nocleg w tamtej okolicy?
6
No to na dobranoc mini el Clasico!
https://instagram.com/p/Beqsx4hFZCX/
5
Coutinho właz na boisko!
15
Zobacz powtórkę i ciesz sie ze nie czerwona
4
Nie wiem czy kojarzycie takiego człowieka jak Radzimir Dębski, ale gość robi niesamowitą robotę w muzycznym świecie. Poleciał do Nairobi żeby przygotować z dziećmi z działającej orkiestry Ghetto Classics swoją symfoniczną „Historię hip-hopu”. Jeśli macie chwilę obejrzyjcie ten materiał (urywki z koncertu od 8:20)
https://www.redbull.com/pl-pl/jimek-historia-hip-hopu-w-nairobi-reportaz
0
Oczywiscie ze nie był to mecz jego zycia, ale on nawet grając słabo, miesza rywali jak chce xd
1
Na rambli tez xddd
0
Jakie znowu kontrowersje xd
3
100% nie strzeli, a pozniej wsadzi cos niemożliwego xd
0
Akurat w następnym meczu odpocznie, to Cou cały meczyk na lewej stronie zagra :)
3
Sio!!! :D
6
Jakie kontrowersje xd przypadkowa reka, a rykoszet był od zawodnika Alaves :)
9
Ma słabszy mecz a i tak miesza 4 zawodników w polu karnym xddd
12
„COS SŁABO TEN MESSI DZIS”
0
To Chelsea powinna oceniać swoje szanse xd
10
„Valencia przytłumiona grą rywala” xd chyba sędziego
0
Nie moge sluchac juz komentatorów xd
1
Jest co analizować, Valverde na Camp Nou cos wymyśli, narazie przyda sie zimny prysznic :)
0
Mam nadzieje, ze to jakis drobny uraz
0
Jedyny plus jest taki, że nie espanyol nie połamał nam nóg...
0
American Assassin tez polecam
0
Vermaelen to faktycznie nasz talizman!!!