0

Szukam noclegu w Barcelonie dla grupy 7 osob, najlepiej apartament w dobrym położeniu. Ktos był, Moze cos polecić? Prostodobarcelony odpada, nie mają wolnego terminu wtedy, więc mam nadzieje na jakies inne namiary. Pytałam juz wczesniej ale było nas tu mniej + tamte źródła wykorzystałam. Z góry dziękuję :)

0

Szukam na airbnb i bookingu, ale moze ktos ma juz sprawdzone miejsce i cos podeśle :)

0

Hej, lece w maju do Barcelony. Mam pare pytan do kogos, kto juz tam był, i Moze doradzić jak, gdzie i kiedy kupic bilet. Szukam tez noclegu dla 5 osob, macie cos sprawdzonego? :)

0

Wystarczający ;)

0

Tak jak fiński u Dawida 17,5 xd

5

Cała nadzieja w Stochu, ale Wellinger to mega kocur :/

1

Srebro Mozliwe, złoto ucieka

0

mam pytanko do osób podróżujących zimą.
Czy ktoś z was był na Chopoku (Słowacja) i mógłby polecić jakiś nocleg w tamtej okolicy?

0

siemka, mam pytanko do osób podróżujących zimą.
Czy ktoś z was był na Chopoku (Słowacja) i mógłby polecić jakiś nocleg w tamtej okolicy?

6

No to na dobranoc mini el Clasico!

https://instagram.com/p/Beqsx4hFZCX/

5

Coutinho właz na boisko!

15

Zobacz powtórkę i ciesz sie ze nie czerwona

4

Nie wiem czy kojarzycie takiego człowieka jak Radzimir Dębski, ale gość robi niesamowitą robotę w muzycznym świecie. Poleciał do Nairobi żeby przygotować z dziećmi z działającej orkiestry Ghetto Classics swoją symfoniczną „Historię hip-hopu”. Jeśli macie chwilę obejrzyjcie ten materiał (urywki z koncertu od 8:20)

https://www.redbull.com/pl-pl/jimek-historia-hip-hopu-w-nairobi-reportaz

0

Oczywiscie ze nie był to mecz jego zycia, ale on nawet grając słabo, miesza rywali jak chce xd

1

Na rambli tez xddd

0

Jakie znowu kontrowersje xd

3

100% nie strzeli, a pozniej wsadzi cos niemożliwego xd

0

Akurat w następnym meczu odpocznie, to Cou cały meczyk na lewej stronie zagra :)

3

Sio!!! :D

6

Jakie kontrowersje xd przypadkowa reka, a rykoszet był od zawodnika Alaves :)

9

Ma słabszy mecz a i tak miesza 4 zawodników w polu karnym xddd

12

„COS SŁABO TEN MESSI DZIS”

0

To Chelsea powinna oceniać swoje szanse xd

10

„Valencia przytłumiona grą rywala” xd chyba sędziego

0

Nie moge sluchac juz komentatorów xd

1

Jest co analizować, Valverde na Camp Nou cos wymyśli, narazie przyda sie zimny prysznic :)

0

Mam nadzieje, ze to jakis drobny uraz

0

Jedyny plus jest taki, że nie espanyol nie połamał nam nóg...

0

American Assassin tez polecam

0

Vermaelen to faktycznie nasz talizman!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?