1

Deulofeu odpowiada La Rambli!

1

Dlaczego Ter Stegen nie wychodzi z bramki?!?!

0

Deulofeu na plus dopiero od 30-35 minuty ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Roberto ci sie nie podoba w tym meczu? Żartujesz?xdddd

0

Numer musi byc, nazwiska nie.

7

W Niemczech piwko mozna od 16 lat pic

8

Roberto w pomocy to inny Roberto

0

Jak dobrze, że przerwa

0

Pomoc realu>>>>>>>>gó**o>>>>>>>>>>>>>pomoc Barcelony

0

Boze jak oni strzelaja

0

Przeciez ta kartka była zasłużona, dostał 1 za koszulke, 2 za symulke - słuszna, upadł i machał rękami, nie rozumiem jak mozna to tlumaczyc tym, ze nie chciał upaść xdddd

0

Ale komentatorzy go bronią ojeeeeej...

3

Jak nie ma symulki jak upadając rozkłada rece i krzyki do sędziego?!?!?!

0

Pierwsza kartka za zdjęcie koszulki!

1

Ale brama Ronaldo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rekiny wojny ;)

0

Ilu zawodników pierwszego składu Chape gra w tym meczu?

0

Już od kilku lat go obserwuje, wyróżnia się ;)

1

Teraz to już za późno :/

0

Znacie jakieś sprawdzone sposoby na kaca? :D

1

Jamesy boy - o młodym chłopaku, którego przenoszą z poprawczaka do więzienia stanowego
Księgowy - gosc jest księgowym roznych niebezpiecznych typow
Rekiny wojny - komedia na faktach o ziomkach handlujących bronią
Iboy - do mozgu chłopaka dostają sie czesci jego telefonu i może sterować elektronika itp, mści sie na wrogach
Tracers - chłopak poznaje dziewczynę która wkręca go w świat parkouru i razem robia rozne interesy
Jakbys potrzebował wiecej - polecam się, miłego seansu :)

0

Dołączam sie do prośby :)

3

2:1... różnie może byc, ale wieksze szanse mieliby w 11, pomijając fakt ze Real powinien grac w 10 xd

Edit: 3:1 :/

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kontuzja na rozgrzewce

0

Co tam sie stało?

41

Myślałam ze druga strzelił :/

2

Bez zarzutów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?