leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Deulofeu odpowiada La Rambli!
1
Dlaczego Ter Stegen nie wychodzi z bramki?!?!
0
Deulofeu na plus dopiero od 30-35 minuty ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Roberto ci sie nie podoba w tym meczu? Żartujesz?xdddd
0
Numer musi byc, nazwiska nie.
7
W Niemczech piwko mozna od 16 lat pic
8
Roberto w pomocy to inny Roberto
0
Jak dobrze, że przerwa
0
Pomoc realu>>>>>>>>gó**o>>>>>>>>>>>>>pomoc Barcelony
0
Boze jak oni strzelaja
0
Przeciez ta kartka była zasłużona, dostał 1 za koszulke, 2 za symulke - słuszna, upadł i machał rękami, nie rozumiem jak mozna to tlumaczyc tym, ze nie chciał upaść xdddd
0
Ale komentatorzy go bronią ojeeeeej...
3
Jak nie ma symulki jak upadając rozkłada rece i krzyki do sędziego?!?!?!
0
Pierwsza kartka za zdjęcie koszulki!
1
Ale brama Ronaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rekiny wojny ;)
0
Ilu zawodników pierwszego składu Chape gra w tym meczu?
0
Już od kilku lat go obserwuje, wyróżnia się ;)
1
Teraz to już za późno :/
0
Znacie jakieś sprawdzone sposoby na kaca? :D
1
Jamesy boy - o młodym chłopaku, którego przenoszą z poprawczaka do więzienia stanowego
Księgowy - gosc jest księgowym roznych niebezpiecznych typow
Rekiny wojny - komedia na faktach o ziomkach handlujących bronią
Iboy - do mozgu chłopaka dostają sie czesci jego telefonu i może sterować elektronika itp, mści sie na wrogach
Tracers - chłopak poznaje dziewczynę która wkręca go w świat parkouru i razem robia rozne interesy
Jakbys potrzebował wiecej - polecam się, miłego seansu :)
0
Dołączam sie do prośby :)
3
2:1... różnie może byc, ale wieksze szanse mieliby w 11, pomijając fakt ze Real powinien grac w 10 xd
Edit: 3:1 :/
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kontuzja na rozgrzewce
0
Co tam sie stało?
41
Myślałam ze druga strzelił :/
2
Bez zarzutów :)