leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby statystyki nie kłamały, miejmy lepsza 2 polowe
0
Najlepsze życzenia dzisiaj, dzięki ❤️
1
Dziękuję, ale najlepszym życzeniem dla chyba każdej kobiety, która odwiedzą tę stronę będzie nasz awans :)
0
Mam nadzieję, że będziesz się cieszył z hajsu :D
0
Obejrze gdzieś powtórkę z całego meczu z celta? Najlepiej z polskim komentarzem
6
Ten karny nie był z dupy, nie szukaj sensacji na sile
19
Miroslawski to dochodzi teraz przy tych akcjach Realu xd
0
I niebieska strona padła!!
0
I co z tego xd patrzmy na siebie, a nie pocieszajmy się słabym wynikiem PSG, grając tak jak dzis, nie mamy najmniejszych szans z żabojadami
0
Kompletnie bez formy, messi pomóż prosze
0
Tylko spróbujcie to zje*ac
0
W takiej formie? Oj niee xd
9
To jest zalosne, gdzie pressing, gdzie walka, GDZIE JEST KUR*A BARCELONA?!
0
O dwa za dużo xd
1
Jakieś kur*a pół godziny za pozno te zmiany
0
O widzisz, wlasnie dlatego, remisik :)
0
Może dlatego ze za tydzien musimy strzelić minimum 4 brameczki PSG, a progresu od wtorku nie widac xd
0
A pomoc wcale nie pomaga xd
0
Mysle ze on przynajmniej by się staral, zalezaloby mu żeby pokazac się z dobrej strony. Gomes out
0
Zaraz nam strzela brameczke i się skonczy dzien dziecka.
1
Zero byloby idealną oceną
1
Albo Denis.....
0
ZMIANY KUR*A ZMIANY!!!!
0
Nic się nie zmieniło od wtorku. Pomysłu na grę jak nie było, tak nie ma, strzałów brak, o pomocy (z wyjątkiem Rafinhi) się nawet nie wypowiadam. Wierzyłam (w głębi serca jeszcze wierzę) w odrobienie strat z PSG, ale patrząc na to, coraz bardziej wątpię. Ogarnąć się panowie... MAKE BARCELONA GREAT AGAIN.
1
Messi jak narazie lipaaaa
0
NAM SIĘ ZWYCZAJNIE NIE CHCE :)
5
Najgorsz jeest to, że im się należało ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Anonimowe Wyznanie też polecam ;p
5
Sto lat, i oczywiście spełnienia tego życzenia :D