0

Oby statystyki nie kłamały, miejmy lepsza 2 polowe

0

Najlepsze życzenia dzisiaj, dzięki ❤️

1

Dziękuję, ale najlepszym życzeniem dla chyba każdej kobiety, która odwiedzą tę stronę będzie nasz awans :)

0

Mam nadzieję, że będziesz się cieszył z hajsu :D

0

Obejrze gdzieś powtórkę z całego meczu z celta? Najlepiej z polskim komentarzem

6

Ten karny nie był z dupy, nie szukaj sensacji na sile

19

Miroslawski to dochodzi teraz przy tych akcjach Realu xd

0

I niebieska strona padła!!

0

I co z tego xd patrzmy na siebie, a nie pocieszajmy się słabym wynikiem PSG, grając tak jak dzis, nie mamy najmniejszych szans z żabojadami

0

Kompletnie bez formy, messi pomóż prosze

0

Tylko spróbujcie to zje*ac

0

W takiej formie? Oj niee xd

9

To jest zalosne, gdzie pressing, gdzie walka, GDZIE JEST KUR*A BARCELONA?!

0

O dwa za dużo xd

1

Jakieś kur*a pół godziny za pozno te zmiany

0

O widzisz, wlasnie dlatego, remisik :)

0

Może dlatego ze za tydzien musimy strzelić minimum 4 brameczki PSG, a progresu od wtorku nie widac xd

0

A pomoc wcale nie pomaga xd

0

Mysle ze on przynajmniej by się staral, zalezaloby mu żeby pokazac się z dobrej strony. Gomes out

0

Zaraz nam strzela brameczke i się skonczy dzien dziecka.

1

Zero byloby idealną oceną

1

Albo Denis.....

0

ZMIANY KUR*A ZMIANY!!!!

0

Nic się nie zmieniło od wtorku. Pomysłu na grę jak nie było, tak nie ma, strzałów brak, o pomocy (z wyjątkiem Rafinhi) się nawet nie wypowiadam. Wierzyłam (w głębi serca jeszcze wierzę) w odrobienie strat z PSG, ale patrząc na to, coraz bardziej wątpię. Ogarnąć się panowie... MAKE BARCELONA GREAT AGAIN.

1

Messi jak narazie lipaaaa

0

NAM SIĘ ZWYCZAJNIE NIE CHCE :)

5

Najgorsz jeest to, że im się należało ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Anonimowe Wyznanie też polecam ;p

5

Sto lat, i oczywiście spełnienia tego życzenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?