leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie jest Barcelona? :o
0
Zarabiałby pół miliona funtów tygodniowo... KOSMOS xd
1
W piątek premiera nowego Pitbulla :)
1
Po czym on nie miał sił xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
W każdym spotkaniu to robi xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten zwód był potwierdzeniem formy Neymara xd
9
Fajnie się patrzy na takiego Messiego ;)
0
Arda :)))))))))))))
0
Ta bramka nie zmienia faktu, ze Neymar do zmiany
6
Jednego pseudokibica mniej ✌
8
Arda za Neymara. Niech ten pajac się w końcu przestanie wygłupiać...
0
Jak wy czujnie śledzicie tą stronę i komentarze...
0
Siemka, szukam jakiś fajnych tapet w bardzo dobrej jakości, możecie coś podrzucić?? :)
2
Krótkie opowiadania, a warto przeczytać :)
22
Mi wszystko śmiga
15
https://www.facebook.com/rafinhalcantara/videos/vb.679306598782154/1221391287907013/?type=2&theater
KOCHAM ICH XD
1
100% racji, co nie znaczy, że w następnym meczu nie powinien usiąść na ławie :)
2
A tak poza tym, bardzo dobry mecz Ardy, ZNOWU! :)
1
Przegraliśmy na własne życzenie... Teraz pora się ogarnąć i zacząć w końcu grać tak, jak na taki klub przystało. Przykro, wyciągnijmy wnioski i lecimy do przodu. VISCA EL BARCA!!!
PS. W następnym meczu Ter Stegen i Busi na ławie.
0
No chyba o tym mowie xd
1
Cytując klasyka: Mats, why??????
0
Jak uwazasz ze ney i suarez nie sa gwiazdami to nie mam pytan. Zarabiają kosmiczne pieniadze...
0
W takich sytuacjach to Neymar i Suarez powinni czarować, pchać się do przodu, naciskać i atakować, a robi to kur*a środkowy obrońca... Wracać z wakacji chłopaki, wziąć się do roboty, bo to już przestaje być śmieszne.
10
CZY KTOŚ MI KUR*A POWIE GDZIE SĄ NASZE GWIAZDY? NEYMAR I SUAREZ DNO!!!
8
Mając takiego Roberto, już wcale nie tęsknie za Alvesem.
1
Boze jak on sie tłumaczy hahahhaahhaha
0
Jakieś fajne meczyki dzisiaj??
0
O co chodzi z Neymarem i Rafinhia??