1

Gdzie jest Barcelona? :o

0

Zarabiałby pół miliona funtów tygodniowo... KOSMOS xd

1

W piątek premiera nowego Pitbulla :)

1

Po czym on nie miał sił xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

W każdym spotkaniu to robi xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten zwód był potwierdzeniem formy Neymara xd

9

Fajnie się patrzy na takiego Messiego ;)

0

Arda :)))))))))))))

0

Ta bramka nie zmienia faktu, ze Neymar do zmiany

6

Jednego pseudokibica mniej ✌

8

Arda za Neymara. Niech ten pajac się w końcu przestanie wygłupiać...

0

Jak wy czujnie śledzicie tą stronę i komentarze...

0

Siemka, szukam jakiś fajnych tapet w bardzo dobrej jakości, możecie coś podrzucić?? :)

2

Krótkie opowiadania, a warto przeczytać :)

22

Mi wszystko śmiga

1

100% racji, co nie znaczy, że w następnym meczu nie powinien usiąść na ławie :)

2

A tak poza tym, bardzo dobry mecz Ardy, ZNOWU! :)

1

Przegraliśmy na własne życzenie... Teraz pora się ogarnąć i zacząć w końcu grać tak, jak na taki klub przystało. Przykro, wyciągnijmy wnioski i lecimy do przodu. VISCA EL BARCA!!!
PS. W następnym meczu Ter Stegen i Busi na ławie.

0

No chyba o tym mowie xd

1

Cytując klasyka: Mats, why??????

0

Jak uwazasz ze ney i suarez nie sa gwiazdami to nie mam pytan. Zarabiają kosmiczne pieniadze...

0

W takich sytuacjach to Neymar i Suarez powinni czarować, pchać się do przodu, naciskać i atakować, a robi to kur*a środkowy obrońca... Wracać z wakacji chłopaki, wziąć się do roboty, bo to już przestaje być śmieszne.

10

CZY KTOŚ MI KUR*A POWIE GDZIE SĄ NASZE GWIAZDY? NEYMAR I SUAREZ DNO!!!

8

Mając takiego Roberto, już wcale nie tęsknie za Alvesem.

1

Boze jak on sie tłumaczy hahahhaahhaha

0

Jakieś fajne meczyki dzisiaj??

0

O co chodzi z Neymarem i Rafinhia??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?