6

O kur*a ale wyjął xd

1

Tak jest od 1 minuty xd

1

Przy każdym faulu są te nosze xd

1

Oplaca się wgl isc dzisiaj spac? :/

0

Cos czuje ze teraz messi sam bedzie lecial i strzelał na bramke. To co "graja" pozostali "napastnicy" to jakis ZART

0

Co ten Messi...

0

Higuain go zaczarował?

0

To teraz z nimi lecimy ☺️

1

No w koncu!!!!!!!!

0

Co ten sędzia xdddd

1

Dawać mi tu Aguero!!!

17

Strzelaj brame Messi i ide spac

11

Higuain wypier*alaj!

0

Sędzia ciśnienie podnosi więc myślę, że wytrzymasz xd

0

I jak on moze prowadzic takie mecze...

1

"To jest kur*a dramat"

0

Sędzia popsul mecz

0

Hahahahahahahahahaha smieszny ten mecz xd

0

Mowiac ze copa America jest zrobione pod Argentynę? I ze jak wygrają ten mecz to bedzie to niesłuszne? Sory ale jest dopiero 40 minuta a oni nie sa jasnowidzami

1

Czerwoną kartkę to komentatorzy powinni dostac...

9

Ale pier*oli komentator...

0

Faul byl, sedzia mial prawo dac żółta, ale powinien miec na uwadze to ze ten zawodnik kartke juz ma, to jest final wiec mogl upomnieć i czekac z kartka na kolejny faul ;)

0

To serio drużyna z 3 punktami ma szanse na faze pucharowa? Dziwne troszke xd

0

Jak tak się skończą mecze to Portugalia wychodzi z 3 msca?

1

Wściekły to malo powiedziane xd

3

Smiesznie oglada sie gre ronaldo, jak ktos oglada Argentynę na copa to pewnie wie, jak wszyscy tam walczą w defensywie (nawet Messi) a Ronaldo tylko macha raczkami. Dziwi mnie tylko to ze kibice Argentyny zarzucają Leo ze nic nie gra w reprezentacji, a Portugalczycy milczą zapatrzeni w swojego Crisa xd

0

A sorki, 2 pkty tylko będą miec, to nie wyjda :)

0

Portugalia tez tyle ze z 3 miejsca xd

0

Zaskoczenie + : Węgry
Zaskoczenie - : Belgia, Anglia
Faworyt po 1. kolejce: Włochy
Najlepszy piłkarz 1. kolejki: Iniesta
Najlepszy bramkarz: Buffon, Neuer
Sędziowanie: 5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?