0

Dobra znalazlam, Das Erste- kanał 300

0

Na zdf chyba nie ma dzisiaj, na ard mialo byc ale nie wiem czy to jest w nc+

0

Obejrzy sie gdzies Ukraina-Niemcy na nc+? Jakis zagraniczny kanał?

0

Jakis opel vectra czy cos takiego ;) benzyna + gaz i śmigasz

1

Dzieki wielkie :) moje umiejętności to jakies 0,5% tego co gra Douglas, jesli wgl mozna powiedziec, ze on gra

0

Warto dac 200 zl wiecej jesli jestem tylko kibicem, nie gram i nie potrzebuje jakis super technologii, ale zalezy mi na tym zeby byla slim?

0

Hej, moglibyście wyjasnic mi różnice miedzy koszulka meczowa a stadionowa? Warto dołożyć te 200 zl? Moze replika tez nie jest zla skoro kosztuje ponad 300zl? Pewnie gdzies o tym pisaliscie, ale nie moge znalezc, wiec prosze o odpowiedz i z gory dzieki :)

0

Przed nami Euro, Copa America, Igrzyska - mega wazne turnieje, kazdy kto sie wykaże ma szanse na ZP. Co do Ronaldo to watpie, ze to on ja zdobędzie. Portugalia nie szaleje :) co innego chłopcy z Ameryki Pld. Jeszcze duzo czasu ✌

0

Gdzie moge obejrzec final LM na telefonie? Jakas stronka albo link?

0

Dasz jakiś link?

0


Grałam, nie raz. I wiem ze obrońcy w takich sytuacjach w 90% odrazu chowają rece za plecy. Ale juz niewazne, zasłużone zwycięstwo Sevilli, jutro przegrają i wszyscy happy

0

Jezeli zawodnik powiększa rekami powierzchnie swojego ciala i blokuje pilke to jest karny, a to wlasnie zrobil Krychowiak

0

Transmituje ktos podróż na camp nou?

0



F2 freestylers with Barcelona
POKAŻCIE TO WSZYSTKO W DERBACH!

0

60 mln mozesz dzisiaj wygrac

1

Kiedyś mowil ze marzył o grze w Bayernie, kibicował im no i spełnia marzenia, ja bym go chciala w lidze angielskiej, niemieckiej Nie lubie, zwlaszcza Bayernu. Nie przekona mnie do nich ani Lewy ani Guardiola ✌

5

0

Juz czekam na hymn xd ciary na Anfield gwarantowane ✌ YNWA!

1

Sędzia ma chyba hiszpańskie korzenie xddd

2

Jutro matura - trzeba sie odprężyć przy dobrym meczyku! ;)

0

Oczywiscie, ze jest lepszy, ale to nie znaczy, ze Aleix nie moze sie ogrywać :)

0

Czemu za Alvesa nie moze wejsc Vidal?!

0

Luis w sam srodek :(

0

Adan - Madridista pełną gębą xdd

0

Druga żółta - czerwona

0

Jestesmy rozpieszczeni do granic możliwości xd

0

Przy zadnym golu bramkarz nie mial szans :)

0

Msn wrocilo!!!!!!

0

I dobrze xd niech gra sam to przegraja❤️

0

Bartra co zrobil hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?