leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra znalazlam, Das Erste- kanał 300
0
Na zdf chyba nie ma dzisiaj, na ard mialo byc ale nie wiem czy to jest w nc+
0
Obejrzy sie gdzies Ukraina-Niemcy na nc+? Jakis zagraniczny kanał?
0
Jakis opel vectra czy cos takiego ;) benzyna + gaz i śmigasz
1
Dzieki wielkie :) moje umiejętności to jakies 0,5% tego co gra Douglas, jesli wgl mozna powiedziec, ze on gra
0
Warto dac 200 zl wiecej jesli jestem tylko kibicem, nie gram i nie potrzebuje jakis super technologii, ale zalezy mi na tym zeby byla slim?
0
Hej, moglibyście wyjasnic mi różnice miedzy koszulka meczowa a stadionowa? Warto dołożyć te 200 zl? Moze replika tez nie jest zla skoro kosztuje ponad 300zl? Pewnie gdzies o tym pisaliscie, ale nie moge znalezc, wiec prosze o odpowiedz i z gory dzieki :)
0
Przed nami Euro, Copa America, Igrzyska - mega wazne turnieje, kazdy kto sie wykaże ma szanse na ZP. Co do Ronaldo to watpie, ze to on ja zdobędzie. Portugalia nie szaleje :) co innego chłopcy z Ameryki Pld. Jeszcze duzo czasu ✌
0
Gdzie moge obejrzec final LM na telefonie? Jakas stronka albo link?
0
Dasz jakiś link?
0
Grałam, nie raz. I wiem ze obrońcy w takich sytuacjach w 90% odrazu chowają rece za plecy. Ale juz niewazne, zasłużone zwycięstwo Sevilli, jutro przegrają i wszyscy happy
0
Jezeli zawodnik powiększa rekami powierzchnie swojego ciala i blokuje pilke to jest karny, a to wlasnie zrobil Krychowiak
0
Transmituje ktos podróż na camp nou?
0
F2 freestylers with Barcelona
POKAŻCIE TO WSZYSTKO W DERBACH!
0
60 mln mozesz dzisiaj wygrac
1
Kiedyś mowil ze marzył o grze w Bayernie, kibicował im no i spełnia marzenia, ja bym go chciala w lidze angielskiej, niemieckiej Nie lubie, zwlaszcza Bayernu. Nie przekona mnie do nich ani Lewy ani Guardiola ✌
5
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153678919532684/
Bo czasem asysta jest lepsza niz bramka :)
0
Juz czekam na hymn xd ciary na Anfield gwarantowane ✌ YNWA!
1
Sędzia ma chyba hiszpańskie korzenie xddd
2
Jutro matura - trzeba sie odprężyć przy dobrym meczyku! ;)
0
Oczywiscie, ze jest lepszy, ale to nie znaczy, ze Aleix nie moze sie ogrywać :)
0
Czemu za Alvesa nie moze wejsc Vidal?!
0
Luis w sam srodek :(
0
Adan - Madridista pełną gębą xdd
0
Druga żółta - czerwona
0
Jestesmy rozpieszczeni do granic możliwości xd
0
Przy zadnym golu bramkarz nie mial szans :)
0
Msn wrocilo!!!!!!
0
I dobrze xd niech gra sam to przegraja❤️
0
Bartra co zrobil hahahaha