leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiscie ze zasluguje, jakby nie patrzec to dzieki niemu Argentyna byla w tych 3 finałach, a tam juz potrzebna jest drużyna.
1
Poza tym posty tego typu czesto trafiają sie na fp typu beka z kibiców barcy. Osobiście mnie wali to, co sie tam umieszcza, ale czasem te posty zalatują marna prowokacja dzieci z Madrytu
1
Ale bądźcie troche obiektywni xd Oczywiscie ze Messi jest, i zawsze bedzie najlepszy na swiecie, ale gadanie ze Ronaldo jest zerem jest troszke smieszne, bo nie oszukujmy sie, tez ma swoje lepsze dni ;) i Sory, wyzej mnie troche poniosło. VeB
12
Messi - trzymaj sie nasz Bogu!!!
0
Mvp turnieju :)))
1
Alexis calkowicie zasłużył na MVP, nie wiem jak w innych meczach, ale w tym dal z siebie 100000%
2
Pier*olisz glupoty. Ośmieszasz ta strone i kibiców barcy, wypier*alaj do białych.
1
Masakra... :(((((
0
Szkoda strzępić ryja...;)
6
Wsparcie wsród kibiców? Jak idzie mu dobrze, wszyscy sie cieszą, jak przegrywa, pier*ola ze nic z siebie nie daje w reprezentacji. Wywalczył im 3 finały na 3 ostatnich wielkich imprezach. Powinni klęczeć przed nim.
1
Jeszcze pol roku do złotej piłki ;) wyluzujcie troche. PS Rio przed nami :(
0
Pudło zaliczył tez messi. Chodzi o walkę, o to ze jemu zalezalo, i bylo tp widac w kazdej akcji, a jak reszcie piłka przy nodze przeszkadza to co zrobic xd
0
Tragiczny sedzia, tragiczne zmiany (za późne), tragiczny styl, tragiczna technika piłkarzy. Ogolnie to sam Szekspir lepszej tragedii by nie wymyslil.
7
Leo i tak byl najlepszym graczem w tej chorej reprezentacji. Takiej mieszaniny gwiazd i "zer" to chyba nigdzie nie ma...
0
Szkoda mi ich strasznie
0
Messi zalamany :/
0
Ratuj masche!!!
0
I nerwy lvl hard
2
Zajebiscie!!!!!
1
Ja teraz tez xd
0
Mala rada: po ziemi, mocno, przy słupkach.
1
I znowu selfie! Najwieksza atrakcja xd
0
No nieeeeeeeeee
3
Uderzył by go ten sedzia hahahaha
3
Gooooooooooooooool!
0
Skad ja to kojarze...
5
Za pozno ta zmiana :/
2
Dzisiaj bramkarze najlepsi w swoich drużynach!
1
Przez caly mecz tylu sytuacji nie bylo co w tej dogrywce xd
1
Wszyscy biora przykład z Milika..