0

Oczywiscie ze zasluguje, jakby nie patrzec to dzieki niemu Argentyna byla w tych 3 finałach, a tam juz potrzebna jest drużyna.

1

Poza tym posty tego typu czesto trafiają sie na fp typu beka z kibiców barcy. Osobiście mnie wali to, co sie tam umieszcza, ale czasem te posty zalatują marna prowokacja dzieci z Madrytu

1

Ale bądźcie troche obiektywni xd Oczywiscie ze Messi jest, i zawsze bedzie najlepszy na swiecie, ale gadanie ze Ronaldo jest zerem jest troszke smieszne, bo nie oszukujmy sie, tez ma swoje lepsze dni ;) i Sory, wyzej mnie troche poniosło. VeB

12

Messi - trzymaj sie nasz Bogu!!!

0

Mvp turnieju :)))

1

Alexis calkowicie zasłużył na MVP, nie wiem jak w innych meczach, ale w tym dal z siebie 100000%

2

Pier*olisz glupoty. Ośmieszasz ta strone i kibiców barcy, wypier*alaj do białych.

1

Masakra... :(((((

0

Szkoda strzępić ryja...;)

6

Wsparcie wsród kibiców? Jak idzie mu dobrze, wszyscy sie cieszą, jak przegrywa, pier*ola ze nic z siebie nie daje w reprezentacji. Wywalczył im 3 finały na 3 ostatnich wielkich imprezach. Powinni klęczeć przed nim.

1

Jeszcze pol roku do złotej piłki ;) wyluzujcie troche. PS Rio przed nami :(

0

Pudło zaliczył tez messi. Chodzi o walkę, o to ze jemu zalezalo, i bylo tp widac w kazdej akcji, a jak reszcie piłka przy nodze przeszkadza to co zrobic xd

0

Tragiczny sedzia, tragiczne zmiany (za późne), tragiczny styl, tragiczna technika piłkarzy. Ogolnie to sam Szekspir lepszej tragedii by nie wymyslil.

7

Leo i tak byl najlepszym graczem w tej chorej reprezentacji. Takiej mieszaniny gwiazd i "zer" to chyba nigdzie nie ma...

0

Szkoda mi ich strasznie

0

Messi zalamany :/

0

Ratuj masche!!!

0

I nerwy lvl hard

2

Zajebiscie!!!!!

1

Ja teraz tez xd

0

Mala rada: po ziemi, mocno, przy słupkach.

1

I znowu selfie! Najwieksza atrakcja xd

0

No nieeeeeeeeee

3

Uderzył by go ten sedzia hahahaha

3

Gooooooooooooooool!

0

Skad ja to kojarze...

5

Za pozno ta zmiana :/

2

Dzisiaj bramkarze najlepsi w swoich drużynach!

1

Przez caly mecz tylu sytuacji nie bylo co w tej dogrywce xd

1

Wszyscy biora przykład z Milika..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?