leo_messi_10
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile bramek z karnych strzelił Ronaldo w tym sezonie???
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Gallardo-Messi-chce-odejsc-z-Barcelony,wid,16196461,wiadomosc.html
widzieliscie? xd hahaha ludzie nie maja o czym pisac xd
0
Messi :)
0
on zarabia 6 mln euro rocznie?
0
http://babol.pl/kat,1025469,title,Messi-wywolal-afere-Zdradza-narzeczona,wid,15859336,wiadomosc.html
to prawda ?!
0
podrobaa, nigdzie nie jest napisane ze oryginal xd
0
Oto lista zawodników, którzy nie wystąpią w meczu z Lechią 20 lipca:
Daniel Alves, Neymar, Gerard Pique, Andres Iniesta, David Villa, Xavi, Cesc Fabregas, Pedro, Victor Valdes, Sergio Busquets i Jordi Alba. Grają w Pucharze Konfederacji ido treningów wracają pod koniec lipca.
0
o co chodzi z tym przejazdem autokarem?
0
02:01, stoi obok Pinto, są wszyscy :)
0
Obrońca Borussii Dortmund twierdzi jednak, że nie odejdzie tego lata do Katalonii i w kolejnym sezonie nadal będzie grał w barwach BVB.
- Nikt się ze mną nie kontaktował. Nikt z Barcelony ani z innego z klubu. Rozumiem, że pojawiały się plotki, ale nie moją rolą jest się do nich odnosić - mówi Hummels.
- Żadna oferta nie została mi przedstawiona. Na pewno zostaję w Dortmundzie - przekonuje piłkarz na łamach magazynu "Kicker".
0
Messi czekał godzine, połtorej na arbeloe?
autobus barcy po 45 minutach odjechal z parkingu. Gubicie sie w tych kłamstwach chlopaki...
0
natall. koszulka kilka sezonow wstecz. myslisz ze z takimi zarobkami nie kupilby synowi obecnej koszulki? po 2 to zdj jest od 2010 roku w necie wiec ...
0
Gap12 _ te amo thiago - kocham cie thiago, do synka :)
0
kamil1910
Pepe ma kontuzje, z Barca nie zagra ...
0
vangoor- zamiast pedro wolalabym cesca:) chociaz pedro moze jakas brameczke upoluje:) nie wazne;) jedziemy po wygrana!! Vamos;*
0
jak dla mnie 11 to :
Valdes ; Alves, Pique, Mascherano, Puyol ; Busquets , Xavi, Iniesta ; Cuenca, Messi, Fabregas. w ostatecznosci jezeli gralibysmy 3 obroncow to zdjąc pique, niech wejdzie tello i fabregasa troche cofnac :)
0
qsiak85, na www.meczyki.pl poszukaj meczu barca real, polecam drhtv. Porzadna jakosc, nie tnie sie. inne linki :
-http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
-http://meczelive.com/mecze1.html
-http://pl-sport.tv/
VeB!!!
0
barca4ever - gratulowal mu super wystepu:) to byl przyjacielski gest:) mozna zobaczyc usmiech cesca na filmikach
0
iniesta kontuzja;/ yhh
0
fajne byly z sezonu 2010/2011;d
0
smacznegoo :)
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-16-01-2012
0
rosi257
radze poszukac na str : www.fcbarcelona.com :)
0
wygrana jutro i juan bd dumny ;d
0
wedlug mnie mourinho powiniem opuscic madryt. wiem ze wikszosc z was nienawidzi realu, ale nie oszukujmy sie, real kiedys gral ladna pilke, a mou to posul, teraz real z dobrymi przeciwnikami gra jak inter(za jose) . autobus z tylu, 200000 fauli i liczenie na kontry. co do cr7 pow tylko ze on zawodzi w najwazniejszych meczach.
ale Barca naj
0
9 megaaa;d
0
Teziooo;d hahahahahah
0
taak tylko ze villa od polowy tamtego sezonu ciągle ( może z wyjatkiem jednego meczu) ma slabsze dni. JorgusKiler ma racje ze Alexis go wygryzie:),
0
fabregas - 7 dni - 2 trofea (a 27 bedzie nastepne)
cr7- 3 lata - 1 trofeum
:D
0
ej to jest dzisiaj ten mecz z mallorką czy nie ?
bo w lewym górnym rogu na tej stronie pisze ze dzisiaj ale nic o tym nie słyszałam???