1

Ile bramek z karnych strzelił Ronaldo w tym sezonie???

0

0

Messi :)

0

on zarabia 6 mln euro rocznie?

0

podrobaa, nigdzie nie jest napisane ze oryginal xd

0

Oto lista zawodników, którzy nie wystąpią w meczu z Lechią 20 lipca:
Daniel Alves, Neymar, Gerard Pique, Andres Iniesta, David Villa, Xavi, Cesc Fabregas, Pedro, Victor Valdes, Sergio Busquets i Jordi Alba. Grają w Pucharze Konfederacji ido treningów wracają pod koniec lipca.

0

o co chodzi z tym przejazdem autokarem?

0

02:01, stoi obok Pinto, są wszyscy :)

0

Obrońca Borussii Dortmund twierdzi jednak, że nie odejdzie tego lata do Katalonii i w kolejnym sezonie nadal będzie grał w barwach BVB.

- Nikt się ze mną nie kontaktował. Nikt z Barcelony ani z innego z klubu. Rozumiem, że pojawiały się plotki, ale nie moją rolą jest się do nich odnosić - mówi Hummels.

- Żadna oferta nie została mi przedstawiona. Na pewno zostaję w Dortmundzie - przekonuje piłkarz na łamach magazynu "Kicker".

0

Messi czekał godzine, połtorej na arbeloe?
autobus barcy po 45 minutach odjechal z parkingu. Gubicie sie w tych kłamstwach chlopaki...

0

natall. koszulka kilka sezonow wstecz. myslisz ze z takimi zarobkami nie kupilby synowi obecnej koszulki? po 2 to zdj jest od 2010 roku w necie wiec ...

0

Gap12 _ te amo thiago - kocham cie thiago, do synka :)

0

kamil1910
Pepe ma kontuzje, z Barca nie zagra ...

0

vangoor- zamiast pedro wolalabym cesca:) chociaz pedro moze jakas brameczke upoluje:) nie wazne;) jedziemy po wygrana!! Vamos;*

0

jak dla mnie 11 to :
Valdes ; Alves, Pique, Mascherano, Puyol ; Busquets , Xavi, Iniesta ; Cuenca, Messi, Fabregas. w ostatecznosci jezeli gralibysmy 3 obroncow to zdjąc pique, niech wejdzie tello i fabregasa troche cofnac :)

0

qsiak85, na www.meczyki.pl poszukaj meczu barca real, polecam drhtv. Porzadna jakosc, nie tnie sie. inne linki :
-http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
-http://meczelive.com/mecze1.html
-http://pl-sport.tv/
VeB!!!

0

barca4ever - gratulowal mu super wystepu:) to byl przyjacielski gest:) mozna zobaczyc usmiech cesca na filmikach

0

iniesta kontuzja;/ yhh

0

fajne byly z sezonu 2010/2011;d

0

smacznegoo :)

0

rosi257

radze poszukac na str : www.fcbarcelona.com :)

0

wygrana jutro i juan bd dumny ;d

0

wedlug mnie mourinho powiniem opuscic madryt. wiem ze wikszosc z was nienawidzi realu, ale nie oszukujmy sie, real kiedys gral ladna pilke, a mou to posul, teraz real z dobrymi przeciwnikami gra jak inter(za jose) . autobus z tylu, 200000 fauli i liczenie na kontry. co do cr7 pow tylko ze on zawodzi w najwazniejszych meczach.

ale Barca naj

0

9 megaaa;d

0

Teziooo;d hahahahahah

0

taak tylko ze villa od polowy tamtego sezonu ciągle ( może z wyjatkiem jednego meczu) ma slabsze dni. JorgusKiler ma racje ze Alexis go wygryzie:),

0

fabregas - 7 dni - 2 trofea (a 27 bedzie nastepne)

cr7- 3 lata - 1 trofeum

:D

0

ej to jest dzisiaj ten mecz z mallorką czy nie ?

bo w lewym górnym rogu na tej stronie pisze ze dzisiaj ale nic o tym nie słyszałam???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?