0

No zobaczymy jak to się skończy

16

Brak słów...chyba żaden z panów nie był na meczu ligowym,nie długo pierdnac nie będzie można

2

Tak, dla nas,przy całym tym gonieniu realu,jego wpadce i skandalicznych decyzjach LE,to była klęska

0

Nie pisz bzdur małolat ,karny był tylko czemu nie odgwizdał jak wcześniej ramos łokciem wybijał ?nie zwiekszall powierzchni ciała?

0

Neymar i alba tak ze jednego

0

Trochę lipna jednak

0

Mylisz się ,jednak ma znaczenie skład.jeżeli ten pajac nie wystawia pół pierwszego składu na tak ciężki mecz gdzie tym pierwszym nam nie idzie to co tu oczekiwać.białe chusteczki i tyle

2

Ten facet jest chory,gonić go z naszego klubu,jak można wystawić taki skład

0

Podaje się....

0

Dodam jeszcze ze od 92 roku jestem fanem i widziałem mnóstwo pudeł transferowych Barcy nawet aż za dużo,a przykładem niech będzie henry który miał być mega gwiazda a uratował go psp.a gadanie ze nie gra na środku ataku nie ma sensu bo ja wolę jednak messiego u nas w klubie niż każdego innego napastnika i trzeba szukać i układać tak aby było git ot co,tylko fabsa szkoda na 9

0

Co placzecie?a co ma mówić ze narzie widać ze jest słabym trenerem?a co do transferów to wiem ze każdy ma swoich murowanych faworytów z kasę której my nie mamy ale najbardziej "oczekiwane" transfery przez was też jakoś póki co nie błyszczą a u swoich boków mają piłkarzy w lepszej formie niż nasza obrona na początku sezonu , benatia i mangala,trafić z transferami które odrazu będą idealnie trafione to nie takie hop siup patrz rakitic

0

Przestańcie już pisać bzdury,co to da,akurat letnie transfery były robione pod ten zakaz no może poza daglasem i brakiem stopera ale w związku ze wzrostem formy pike i forma bartry nie jest tak źle,szkoda tylko ze jakieś okazję mogą przejść koło nosa przez ten rok

0

Super się zapowiada

0

Bagno to "kłopoty" a nie szum

0

Nie przesadzaj,broni świetnie od kilku sezonów,to że zdarzy się jakiś klops to normalne ale ile meczów nam wybronil.moim zdaniem od drugiego sezonu pepa broni świetnie

0

Slepa furia miało być ;-)

0

Slepa kuria nie była z daglasem

1

Szkoda że wygrali...to co sie dzieje to kpina ,ciężko nam idzie w podstawowym składzie a on sadza na ławie neya i suareza,będziemy tak brnac w gowno,jestem fanem od 92 roku i nie zdziwie się jak zbliżymy się do lat 2000 czyli 7 lat bez mistrzostwa,wtedy też tak powoli wpadliśmy w otchłań,słabe transfery wiara w słabych wychowanków grających właśnie z tymi słabymi euchowankami,wychowanek musi się rozwijać przy doborowym towarzystwie ale nie na ławie!!!!!rathinia w pierwszej a w drugiej połowie--niebo a ziemia

1

Myślę że remisu nie będzie ale boję się o pogrom ,totalnie nie ufam naszej obronie,jest poprostu słaba i nie ma co patrzeć na to że nie stracili bramki,kto ogląda mecze Barcy to wir o czym mówię

0

Można pajacu na gumce,żałosny jesteś...jak ktoś napisał tam wcześniej...aż mnie ciary przechodzą że jesteś tak tepy

0

Rok temu przegraliśmy w Amsterdamie...poczekajmy..w mojej ocenie Ney bardzo słabo pomimo strzelonej bramki...pedro tradycyjnie klops..alves nie potrzebne dryblingi,po jednym i stracie gol i w drugiej połowie kilka tych przezutow bo to nie dośrodkowania ale nie najgorzej ,nie mamy mocnej ławki

0

Prawda jest taka że od pierwszego meczu nie mamy pomocy,już na inaugurację się meczylismy ale to tłumaczyłem sobie że pierwszy mecz itd.z villarealem już słabo i do tego bardzo duuuzo szczęścia po interwencjiach rudego,z levante 5-0 po wcale nie jakiejś niesamowitej grze jak połowa ludzi tu uważa,,do tego 1-0 apoelem i zrzucanie na młodzież, z malaga remis nawet nie po grze,mecz wyglądał jak w zeszłym sezonie z valladoid chociaż tam ney miał setkę.a obrona niby w porządku ale ze sredniakami , z villarealem było już mnóstwo szczęścia,jedyny fajny mecz do oglądania i ogólnie dobrze zagrany to z bilbao chociaż brak skuteczności munira,podsumowując czekam z niecierpliwością i ciekawością na następne mecze ale na razie nie wygląda to za różowo o ile mecze u siebie będziemy wygrywać to drże o wyjazdy z autobusami,popatrzmy zobaczymy .VeB

0

Przecież nikt nie zwalnia le tylko dyskutuje o martinezie

0

Uuuu ale błysk mądrości,wracaj do lekcji znawco

0

Tylko ci się wydaje...pan martinez robi świetna robotę i już troszkę dłużej,osobiście jako trenera obserwuje go od pracy w hull i robi dobrą robotę

0

Tak patrzę to ławka nie wygląda imponująco

0

Komentarz był do mazi więc na temat nie moja wina że go tu umieściło więc jest na temat

0

Dzieciaczku a co ty tak nagle w siódmym niebie jesteś?to był mecz że słabym zespołem,liga zweryfikuje a ty tu piejesz z zachwytu

0

Oooooo masz rację !!!!!!!!!!!jak mogli odpuścić shako jak oglądam mecze the reds to byłby idealny do piketa

3

Zrozumcie w końcu ze hummels to inny profil stopera,bardzo podobny jak piket,ja bym obstawal jednak za brazylijczykiem ewentualnie gracz arsenalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?