0

To juz jest nudne.wszystko eszystkim ale brak podstawowej wiedzy na temat super pucharu krajowego to juz zenada.bilbao jest finalista pucharu krajowego,przegralo z mistrzem i dlatego gra w super pucharze

0

O zgrozo!!!bo athletic byl w finale

6

Osobiscie uwazam ze pedro nic nie wniusl do gry,ratuje go bramka.ale to moje zdanie

4

Sewilla mial jedn setke i jedna dwusetke po bramce pedro ma 5-4

0

No arde i vidala tez powolal takze chyba trybuny

0

Aaa i dalej nie napisales za kogo mialby grac....hehe

0

Dzieki zapamietam.na malo cie stac, a szkoda

0

Sluchaj gosciu bo mnie draznisz,poczytaj swoje posty i co w nich piszesz a nie odwracasz kota ogonem i siadasz na maszerano.pisales ze nie rozumiesz jak pep mógł oddac yaya toure skoro ten gra na wszystkich pozycjach w pomocy to ci napisalem ze PRZEDEWSZYSTKIM go nie oddal tylko sam odszedl bo nie chcial byc rezerwowym,do tego nie odpowiedziales na pytanie za kogo mialby grac na tej pozycji w pomocy.wiec juz sie nie fatyguj z odpowiedzia bo bajera z toba to jak z motorniczym o niczym,jak pisalem wczesniej ADIOS

0

Nie bronie ani swojego niepodwazalnego zadania ani maszerano tylko pisze jak jest,ty za to piszesz bzdury i myslisz ze masz cieta riposte.adios

0

Aaa i za kogo ten yaya mialby grac na tej kazdej pozycji w pomocy lub stoperze?chyba za puyola ale to pare lat pozniej,wiec nie pisz bzdur

0

Yaya sam odszedl bo nie chcial byc rezerwowym.nie siej propagandy

0

Tfu brzegu........

0

Śląsk nie dostal kary za herb milicza

0

Nie,bo tak jest.bvb nienawidzi szalke najbardziej

0

Przestan pisac bzdury

0

Jakie prawdopodonie !!!!nic nie wiadomo

0

Przelacz na lecha

0

Prawdopodobnie?sam sie napinasz

0

Zgadzam się w 100 procentach

0

EDIT: ZEBY BYLA JASNOŚĆ DO KONCA,CHODZI O ZAWODNIKOW GRAJACYCH PIERWSZY SEZON W UE.CZYLI. Np.Neymar

0

Gracze z poza uni europejskiej muszą grać minimum 3 lata(mogę się mylić co do długości) w Hiszpanii i przestają być graczami z poza UE zwalniają tym samym miejsce kolejnym zawodnikom ponieważ w składzie może być tylko3 ludzi z poza granic Europy. Nie dostają oni żadnego obywatelstwa.myślę że wytlumaczylem

0

4 runda jest jeszcze

4

Komentarz usunięty

0

No nie,mysle ze jak w cyfrze 38 itp.

0

No ale w ich platformie

0

Komentarz usunięty

2

Dziwny tok rozumowania,bramki pamietamy i nawet z szachtarrm dające puchar i ta w polfinale KMS ale to nie znaczy ze mamy go dazyc sympatia jak facet nic nie gra od 3 lat, przynajmniej mnie irytuja jego rajdy i straty

0

Alves nie gra bo ma kontuzje

0

Ciezko napisac no koncu postu kiedy i o ktorej nastepny mecz?

0

A ja pamietam dwa ostatnie sezony poerwszego dream teamu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?