liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To juz jest nudne.wszystko eszystkim ale brak podstawowej wiedzy na temat super pucharu krajowego to juz zenada.bilbao jest finalista pucharu krajowego,przegralo z mistrzem i dlatego gra w super pucharze
0
O zgrozo!!!bo athletic byl w finale
6
Osobiscie uwazam ze pedro nic nie wniusl do gry,ratuje go bramka.ale to moje zdanie
4
Sewilla mial jedn setke i jedna dwusetke po bramce pedro ma 5-4
0
No arde i vidala tez powolal takze chyba trybuny
0
Aaa i dalej nie napisales za kogo mialby grac....hehe
0
Dzieki zapamietam.na malo cie stac, a szkoda
0
Sluchaj gosciu bo mnie draznisz,poczytaj swoje posty i co w nich piszesz a nie odwracasz kota ogonem i siadasz na maszerano.pisales ze nie rozumiesz jak pep mógł oddac yaya toure skoro ten gra na wszystkich pozycjach w pomocy to ci napisalem ze PRZEDEWSZYSTKIM go nie oddal tylko sam odszedl bo nie chcial byc rezerwowym,do tego nie odpowiedziales na pytanie za kogo mialby grac na tej pozycji w pomocy.wiec juz sie nie fatyguj z odpowiedzia bo bajera z toba to jak z motorniczym o niczym,jak pisalem wczesniej ADIOS
0
Nie bronie ani swojego niepodwazalnego zadania ani maszerano tylko pisze jak jest,ty za to piszesz bzdury i myslisz ze masz cieta riposte.adios
0
Aaa i za kogo ten yaya mialby grac na tej kazdej pozycji w pomocy lub stoperze?chyba za puyola ale to pare lat pozniej,wiec nie pisz bzdur
0
Yaya sam odszedl bo nie chcial byc rezerwowym.nie siej propagandy
0
Tfu brzegu........
0
Śląsk nie dostal kary za herb milicza
0
Nie,bo tak jest.bvb nienawidzi szalke najbardziej
0
Przestan pisac bzdury
0
Jakie prawdopodonie !!!!nic nie wiadomo
0
Przelacz na lecha
0
Prawdopodobnie?sam sie napinasz
0
Zgadzam się w 100 procentach
0
EDIT: ZEBY BYLA JASNOŚĆ DO KONCA,CHODZI O ZAWODNIKOW GRAJACYCH PIERWSZY SEZON W UE.CZYLI. Np.Neymar
0
Gracze z poza uni europejskiej muszą grać minimum 3 lata(mogę się mylić co do długości) w Hiszpanii i przestają być graczami z poza UE zwalniają tym samym miejsce kolejnym zawodnikom ponieważ w składzie może być tylko3 ludzi z poza granic Europy. Nie dostają oni żadnego obywatelstwa.myślę że wytlumaczylem
0
4 runda jest jeszcze
4
Komentarz usunięty
0
No nie,mysle ze jak w cyfrze 38 itp.
0
No ale w ich platformie
0
Komentarz usunięty
2
Dziwny tok rozumowania,bramki pamietamy i nawet z szachtarrm dające puchar i ta w polfinale KMS ale to nie znaczy ze mamy go dazyc sympatia jak facet nic nie gra od 3 lat, przynajmniej mnie irytuja jego rajdy i straty
0
Alves nie gra bo ma kontuzje
0
Ciezko napisac no koncu postu kiedy i o ktorej nastepny mecz?
0
A ja pamietam dwa ostatnie sezony poerwszego dream teamu