liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czym by sie roznil real-arsenal np niz real-wolfsburg?niczym,tu z gory zakladasz ze bedzie lomot a tam bys sie ludzil, a skonczy sie jak z roma czyli dwa zyciestwa realu i pierdolenie jaka to roma slaba
0
Sluchaj to jest puchar ligi mistrzow,nie ligi angielskiej,hiszpanskiej i wloskiej.myslisz ze po 3 kolejkach hit bylby dalej hitem?otoz nie,po 3 kolejce bylyby jak to napisales flaki z olejem.to jest wlasnie piekno sportu ze wielki moze odpasc z malutkim a z drugiej strony czy ta chelsea nie jest w tym momencie tylko marka?
0
Kurde przegapilem taki mecz
0
Ciekawe jakbys zniosl porazke w finale lm z realem.biali by mas zabili,zreszta tak samo jak my ich w odwrotnej sutuacji.el clasico jest dobre w finale ale nie dla kibicow obu druzyn
1
Nie chce pisac po jednej polowie ale rzuca mi sie w oczy lekkosc gry,mianowicie chodzi mi o to ze forma zespolu idzie do gory w najwazniejszej czesci sezonu bo ostatnio wygeywalismy ale ciezko to szlo(nie patrzac pod katem wynikow)
0
Hehehe nic dodac,nic ujac
0
Wyzej napisalem tobie co w tym smiesznego.przeczytaj to lykniesz troche wiedzy bo sie niezle skompromitowales
0
A to jest w tym smiesznego ze jak urodził sie w algierskiej to jest algierczykiem.i to ze urodzil sie we francji nie ma nic do tego!!!!co Innego jak by gral dla francji to by byl francuzem algierskiego pochodzenia.rozumiesz???
0
No liga odrzucila odwolanie od terminu meczu atletico
0
Nie gral takimi rezerwami,u nas tez duzo rotacji oprocz ataku
0
Moze i nie przejdzie ale arsenal tylko zremisowal wiec to i tak ma mamy przewage psychiczna.ja mysle ze jednak juz mysleli o arsenalu.niepokojace przynajmniej mnie jest slaba gra neya.ale to moje zdanie.jestem pewien ze w srode zobaczymy inna Barce
0
Napoli gralo na wyjezdzie i nie gralo gorzej niz juve
1
Dokladnie.od meczu z celta rwz mam ten problem
0
Z miroslawskim cie ponioslo i to ostro
0
Bez przesady kolego,gra nie byla taka tragiczna,wyjscia srodkiem pola przez roberto bardzo dobre(oczywiscie na tle rezerwowych valenci) tylko munir w drugiej polowie juz nawet pilki nie potafil przyjac i to bylo meczace(o sandro nie wspomne bo gosc juz zaginal dawno temu).
0
To akurat prawda
0
Nie pytam kiedy tylko o ktorej,chyba wyraznie napisalem
0
A wiadomo o ktorej godzinie pierwszy mecz??
0
A co dziwnego jest w komentarzu ze neymar chcial byc faulowany na karnego?????lub ze messi np. mogl podac???
0
Dobrze ze jakis madry nie dal tej lini przed szesnastke a nie w polowie pilkarza
0
W takim razie sory
0
Topowych????troche cie chyba ponioslo.bo chyba ze np.liverpool jest topowy a bierze baty za batami.4 ligi po 3 zespoly plus porto i benfica.wiec z taka iloscia "topowych klubow"swietnie zdaje egzamin LM.i bezsensu jest porownywanie do NFL NHL I NBA.CZEMU?bo niby z kim by mieli grac?mysle ze te sporty klubowe sa na bardzo niskim poziomie albo wogole ich nie ma.tak mysle
7
Swieta prawda,ale chlopcy tego nie rozumieja ze tydzien w tydzien ten hit juz bedzie jak polowa obecnie hitow w angli.teraz czekasz na hit,na wydarzenie,a tak tydzien w tydzien z kims wielkim i z hitow zrobi sie codziennosc
1
Reforma platiniego jest bardzo dobra!!!liga mistrzów to stary puchar mistrzow!!!!czyli mistrzow swoich krajow,niby dlaczego arsenal ktory od dawien dawna nie jest mistrzem ma grac ze slabszymi mistrzami bo to arsenal???ludzie to moze mistrz olimpijski np. W zapasach ma miec prawo startu w nastepnej olimpiadzie bo jest mistrzem z przed czterech lat???pilka nozna to nie tylko pieniadze,to rywalizacja,niespodzianki etc.super liga,to za chwile wymysla ze nie beda grali w rodzimych ligach bo tam tez chlopcy do bicia
0
A umiesz czytac!!!!
0
Hehehehe hehehehe
0
My zbedni ale twoj mozg troche zajechany jest niestety
1
Po to bo jest najlepszym zawodnikiem na swiecie i podwyzka dla neymara spowoduje podwyzke dla leo.zreszta jest to wyraznie napisane w newsie
0
Ja tez sie ciesze ze nie dolaczy
0
Wroclaw.jak bedziesz to wpadnij