liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze nie......
0
O 15 ma juz byc
1
Czyli nic nie ma.kupujesz canal a nie eleven.musisz czekac az eleven dogsda sie z upc.proste
3
Nie zrywac,napisac wypowiedzenie i zadzwonia z utrzymania klienta.oczywiscie nie podpisywac odrazu i wynegocjujecie lepsze warunki niz dla nowych klientow
0
Dobrze ze wraca wczoraj roberto nie gral nic do przodu ,moze byla taka taktyka ale mnie sie wydawalo ze jakby sie bal,mial kilka okazji i nic przez co koledzy mozna powiedziec ze przestali z nim grac
0
Podobno od 1 pazdziernike
0
O to wlasnie chodzi,rakitic charuje w defensywie
0
Sluchaj masz takie zdanie a nie inne i ok ale ktos moze miec inne.owszem jest nie rowny ale uwazam ze robi dobra robote w defensywie i nie do konca jestem przekonany czy zostal sorowadzony w miejsce generala,gdyby nie jego asekuracja prawej strony to wiele razy byłoby kiepsko.no ale to moje zdanie
0
Jest gdzies link w komentarzach
0
Rozmowy sa,ale jak to wyjdzie nie wiadomo.podobno nc+ chce sublicencje czyli 2 mecze(czytaj Barca i real) .dziwne jest to ze nie ma eleven polsacie i duzych kablowkach.wychodzi na to ze faktycznie nie chca ich wpuscic do siebie dlatego sa tylko w netii i jakis 4 kablowkach lokalnych
0
Na tvp regionalna lech a na eurosport legia a jak dalej nie wiem
0
Ciezko bedzie...............
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
0
Smiecisz tablice to ty podajac setny raz twoj wymarzony sklad Barcy,nie pisze postow o uchodzcach tylko draznia mnie takie hejty,sezon ogorkowy w przerwie ma repre to ludzie moga podyskutowac,a jak nie wiesz gdzie jest hipokryzja to przeczytaj ze zrozumieniem to co napisalem wczesniej
1
A to juz inaczej
0
W czym masz problem,ze spolecznosc tej strony nie moze w kulturalny sposob podyskutowac o jakims problemie politycznym jezeli tu juz nie ma newsów dotyczacych samej Barcy?
0
Co normalne????jestem kibicem Barcy a nie zwolennikiem niepodleglosci katalonii,rozumujac twoje myslenie to tez jestem polakiem ma polskiej stronie a uchodzcy to teraz polski problem.czyli jak?
2
Zaznaczam ze komenty o uchodzcach sa zbedne ale zeby zaraz sie wymadrzac ze to nie strona o polityce a pod newsem o tym co pisalem wyzej komentowanie to poprostu hipokryzja
8
Nie moge nie ktorym odpowiedziec,wiec chlopcy,jak redakcja daje newsy o walce katalonii o niepodleglosc to ju jest git?to nie polityka?no fakt dla chlopcow z gimnazjum to szczytem bajery jest podawanie trzystu wersji skladu lub zawodnika ktorego bym widzial w Barcy(choc polowa typow jest nie realna i bie logiczna)
0
Sluchaj stary ale jak daja informacje(newsy) o walce kataloni o niepodleglosc to juz git,to nie polityka?
0
A jak sa artykuly od redakcji o walce kataloni o niepodlelosc(polityczne) to juz git jest
0
Fakt,ale jak pisza artykuly o kataloni(polityka) to wtedy jest git
0
Skórze,sorki
1
8masz racje,ale jednak troche cie powinno obchodzic bo odczujesz to na wlasnej skurze
3
W obecnej sytuacji to nic nie bedzie widac
0
Sędziów..............
0
Fabregasa podkupil arsenal a gerrard odszedl sam bo tam mial szanse grac.zadne tam przepisy
0
Słuchaj a w tej netii te eleven sa w HD ??????