0

Jeszcze nie......

0

O 15 ma juz byc

1

Czyli nic nie ma.kupujesz canal a nie eleven.musisz czekac az eleven dogsda sie z upc.proste

3

Nie zrywac,napisac wypowiedzenie i zadzwonia z utrzymania klienta.oczywiscie nie podpisywac odrazu i wynegocjujecie lepsze warunki niz dla nowych klientow

0

Dobrze ze wraca wczoraj roberto nie gral nic do przodu ,moze byla taka taktyka ale mnie sie wydawalo ze jakby sie bal,mial kilka okazji i nic przez co koledzy mozna powiedziec ze przestali z nim grac

0

Podobno od 1 pazdziernike

0

O to wlasnie chodzi,rakitic charuje w defensywie

0

Sluchaj masz takie zdanie a nie inne i ok ale ktos moze miec inne.owszem jest nie rowny ale uwazam ze robi dobra robote w defensywie i nie do konca jestem przekonany czy zostal sorowadzony w miejsce generala,gdyby nie jego asekuracja prawej strony to wiele razy byłoby kiepsko.no ale to moje zdanie

0

Jest gdzies link w komentarzach

0

Rozmowy sa,ale jak to wyjdzie nie wiadomo.podobno nc+ chce sublicencje czyli 2 mecze(czytaj Barca i real) .dziwne jest to ze nie ma eleven polsacie i duzych kablowkach.wychodzi na to ze faktycznie nie chca ich wpuscic do siebie dlatego sa tylko w netii i jakis 4 kablowkach lokalnych

0

Na tvp regionalna lech a na eurosport legia a jak dalej nie wiem

0

Ciezko bedzie...............

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

0

Smiecisz tablice to ty podajac setny raz twoj wymarzony sklad Barcy,nie pisze postow o uchodzcach tylko draznia mnie takie hejty,sezon ogorkowy w przerwie ma repre to ludzie moga podyskutowac,a jak nie wiesz gdzie jest hipokryzja to przeczytaj ze zrozumieniem to co napisalem wczesniej

1

A to juz inaczej

0

W czym masz problem,ze spolecznosc tej strony nie moze w kulturalny sposob podyskutowac o jakims problemie politycznym jezeli tu juz nie ma newsów dotyczacych samej Barcy?

0

Co normalne????jestem kibicem Barcy a nie zwolennikiem niepodleglosci katalonii,rozumujac twoje myslenie to tez jestem polakiem ma polskiej stronie a uchodzcy to teraz polski problem.czyli jak?

2

Zaznaczam ze komenty o uchodzcach sa zbedne ale zeby zaraz sie wymadrzac ze to nie strona o polityce a pod newsem o tym co pisalem wyzej komentowanie to poprostu hipokryzja

8

Nie moge nie ktorym odpowiedziec,wiec chlopcy,jak redakcja daje newsy o walce katalonii o niepodleglosc to ju jest git?to nie polityka?no fakt dla chlopcow z gimnazjum to szczytem bajery jest podawanie trzystu wersji skladu lub zawodnika ktorego bym widzial w Barcy(choc polowa typow jest nie realna i bie logiczna)

0

Sluchaj stary ale jak daja informacje(newsy) o walce kataloni o niepodleglosc to juz git,to nie polityka?

0

A jak sa artykuly od redakcji o walce kataloni o niepodlelosc(polityczne) to juz git jest

0

Fakt,ale jak pisza artykuly o kataloni(polityka) to wtedy jest git

0

Skórze,sorki

1

8masz racje,ale jednak troche cie powinno obchodzic bo odczujesz to na wlasnej skurze

3

W obecnej sytuacji to nic nie bedzie widac

0

Sędziów..............

0

Fabregasa podkupil arsenal a gerrard odszedl sam bo tam mial szanse grac.zadne tam przepisy

0

Słuchaj a w tej netii te eleven sa w HD ??????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?