0

Jednym z najlepszych na świecie to on był z jakieś 3 lata temu

2

Ocknij się,znać swoją wartość?chce przede wszystkim kontraktu na 3 lsta

0

Trochę cię poniosło z tym liderowaniem lampego

0

Otóż nie,lepiej nie podpisywać wcale bo za dwa a nawet za rok będziesz narzekał ze grzeje ławę,tyle zarabia i psuje szatnie.pół roku i przychodzi zakontraktowany już ( mam nadzieję) ponad solidny prawy obrońca(chciałbym danillo).tyle w temacie z mojej strony

0

Montoya nie jest wkrecany,jest przede wszystkim bardzo słaby w ofensywie,dziwne ze już nikogo nie irytuja wrzutki alvesa,jego straty dające kontry...a to dlatego bo narazie mało wrzuca ,bo messi robi robotę ze skrzydła,za parę meczy będzie pianie jak ten nieudolny zarząd mógł z nim podpisać umowę na 3 lata.echhh

0

Bez przesady,do stycznia będzie ok,może na ten czas bartra na prawą

0

To też.......................

0

Nie piszcie bzdur bo już się zygac chce od tego ...pół roku temu dlaczego nie gra montotya a teraz ten dani.montoya spokojnie
Da rradę przez pół roku, a dani będzie tylko bardziej wkrecany w ziemię

0

Żegnaj dani,płakać nie będziemy może tam któryś doskoczy do wrzutki

0

Uuuuuuaaaaa arsenal,chyba raczej jednak monaco

0

To prawda dziś jest tragiczny, na razie

0

Przeczytajcie co napisał ten pan i przestańcie pisać na temat alvesa takie bzdury,facet jest irytujacy z tymi wrzutkami,babolami i ciągłymi pretensjami do sędziów,co z tego ze mamy bana,mamy montoye i przez ppół roku napewno sobie poradzimy a nagle teraz dani taki niezbędny

0

Z tego co czytałem to problemem jest długość jego kontraktu a nie pieniądze,a pozatym niech idzie,podziękować za te lata i to wszystko

0

Oni już stracili punkty na mestaja

0

A tam jest leverkusen?

0

A ja myślę ze zagraliśmy dobry mecz ,w drugiej połowie przestaliśmy 20 minut ale później wróciliśmy do gry ,a city panowie nie grało nagle tak słabo bo psim swedem wyszło z grupy a i w lidze nie grają nic nadzwyczajnego,messi by trafił i było by po dwumeczu a tak będzie trzeba się napocic przed realem

0

Dobra zakonczmy to,zrozumi w końcu ze wypiwiadasz się na forum tej strony z ogólnym pytaniem,nie do konkretnej tylko do ogółu,więc ja ci odpoisalem,i to nie jest tak ze ja cię hejtuje tylko poprostu jest połowa tu ludzi którzy myśla inaczej,jak chcesz żeby nikt ci nie odpisywal to się nie udzielaj na forum,ja ci podałem argumenty przemawiające za moja wypowiedzią a ty mi piszesz ze się czepiam i hejtuje, dla mnie osobiście komenty typu chciałbym tego lub tamtego i jeszcze tamtego , są bezsensu w obecnej sytuacji,o reusie można jeszcze podyskutować pod tym newsem ale marzenia o innych wyśmienitych pilkarzach na których nas zwyczajnie niestac to strata czasu i w moim mniemaniu spam.ty nie rozumiales ja ci odpowiedziałem co myśli ra druga połowa ludzi i temat uważam za zamknięty

0

Nie obchodzi mnie twój życiorys, nie rozumiales czemu inni tak wam piszą więc ci napisałem,ot co.przykre jest to ze na tyle lat ile masz piszesz jak mój 15 letni syn , i jak się podkurwiasz to chyba jednak ty wyluzuj

0

To nie spamuj strony bzdurami

0

Tak kolego jest to nie realne a jak nie wiesz o czym pisze to trochę się zanurz w historię klubu,a wyjasnie ci krótko my nie jesteśmy realem madryt ani klubem szejkow i nas poprostu nie stać na dwóch,,trzech zawodników tej klasy, bo rozumiem ze znasz ich ceny a pozatym sens transferów polega też na tym aby pasować ich do naszej drużyny by najwięcej ich wykorzystać.a teraz idź do spania a jutro po szkole odpal fifa i przeprowadz kilka spektakularnych transferów

0

No spoko ale ta strona to nie jest przedszkole

1

Kurde nie dałem odpowiedzi do tamtego gościa ,faktycznie może to głupio wyglądać ;-)

0

Tak masz rację o kogo mi chodziło,no i co z tego ze dopiero poszedł? Kolega nie rozumiał dlaczego nie którzy tu mówią ze to nie fifa więc mu wytlumaczylem,w fifa już go kupisz po sezonie

0

Szkoda ze nie rozumiesz, ja bym chciał i mam nadzieje ze przejdą do nas malanga,pogba,lewy,vidal etc. ....teraz rozumiesz?

0

Nie rozumiesz?bo ludzie nie mają ochoty czytać jakiś pierdol tylko normalnie podyskutować o realiach jakie panują w klubie ewentualnie o jakiś trsnsferach choć trochę możliwych

0

Nie wiem ile ty masz lat ale nie wyskskuj mi z takimi madrosciami,to ze suarez się nie wstrzelil to nie znaczy ze nic nie robii,i przestan mi tu opowiadać o jakiejś 9,5 bo jest to to samo co slynna asysta drugiego stopnia.zagranie z getafe było genialne akurat i warte zapamiętania, a benzema jest poprostu słaby i tyle, aa no i pupil pereza.jak ci się tu nie podoba to idź na swoją stronę i tam się udzielaj bo tam nie ma hipokryzji.

P.s moii koledzy mają po 40 lat i podejrzewam ze jednak są starsi od ciebie ,staż u białych mają koło 20 lat takze wstrzymaj się ze swoimi komentarzami o moich kolegach

0

Wszystko ok,ale to ze suareza jest o klasę lepszym napastnikiem od bezemy wie chyba każdy,to ze uratował real z getafe też wie każdy.facet jest słaby a na real już wybitnie ,na tyle lat gry w realu to poprostu dramat,moi kumple fani realu twierdzą ze jest on tam po to bo pasuje pod cr,żeby dogrywal do cr ale i to robii słabo a nawet bardzo słabo

0

Mdli mnie jak czytam połowę komentarzy..ok gramy fajnie,messi ma formę ale ze jesteśmy nie do pokonania???? O zgrozo

0

Ja oogladam ten meczyk

1

Litości...będzie mega ciezko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?