0

Nie mieszaj w to mojej mamy,chyba ze dasz mi numer do ciebie to wtedy ci wyjaśnie żałosny gimbie

0

Na lekcje już idź

0

Nie mieszaj w to mundialu,bo starszym panom po wyjściu z grupy już zabrakło sił a rada zawalił wręcz mecz z holandią

0

Chlopcze ocknij się!!! A jak by chciał grodzickiego ze Śląska za 6 baniek to też byś się cieszył? A tak wogóle to jakim trenerem jest LE ,ja widziałem jego rome a ty?było by fajnie żeby mu wyszło ale 20 mln za 31 letniego przeciętnego gracza????? Przestan goście się ośmieszac swoimi wypocinami,jak go chcą na uzupelnienie obrony to ok ale za max 10 mln

0

Stuknij się w łeb!!!!!ronaldhinio?przecież on już tylko tańczył w klubach!!!

0

A co on ma do zmniejszania?teraz już tylko trybunał arbitrażowy

0

No chyba inny oglądaliśmy,bo zaczął coś grać dopiero w drugiej i też nie wiele a co do sędziowania to nie mam zastrzeżeń jak to połowa lub więcej ludzi

0

Umiesz czytać ?

0

Wow w końcu idealne określenie talentu S.Roberto

0

Moim zdaniem do sprzedania,kilka razy grał i ciągle do boku lub do najbliższego

0

Po euro

0

Do spania clopcze już po ósmej

0

Nie podnieceniaj się tak,po takim zawodniku jak lewandowski oczekuje się dużo więcej niż miniecie bramkarza i przestrzelenie di pustej

0

A gdzie można obejrzeć oprócz netu

0

A jest któryś z tych kanałów na nc+?

0

Widziałem. Zapowiedź wszystkie 3 mecze da na żywo na osobnych kanałach

0

Na 36 real

0

0

To była Barca

0

Chyba zapominacie o realu

0

Co ty piszesz za bzdury!!!!jak chce się mądrzyc to niech sprawdzi co pisze.a co ma krul do polskiego? I nie na imię ma tylko na nazwisko

0

Całe szczęście

0

Wrzucalismy na ibre w pierwszym meczu z interem

0

Powiem tak,mecz do zapomnienia i tak miało być,w pewnym momencie straciliśmy kontrolę i był problem a brak zaangażowania jest zrozumiały.po zmianach wszystko wróciło do normy.jedyny plus tego meczu oprócz 3 punktów to gra Alexisa,w przodzie wyglądało trochę słabiej bo inni zawodnicy nie biegali tak jak zwykle ale jego powrót do obrony i odbiory to malina.w środę zobaczymy inna Barce,jestem tego pewien.pozdrawiam

0

A mnie cieszy wynik ,wystarczy ze sevilla strzeliła by co miała a już dawno nie widziałem takich setek i byłoby inaczej.

0

A ty ile masz lat?

0

Nie kompromituj sie

0

No chyba inny.gość raz podał nad murem a reszta w poprzek i do najbliższego i po wczorajszym meczu mnie nadal nie przekonuje

0

Jezu pilnujcie faktów on jest czilijczykiem

0

Daj spokój z tym tello

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?