0

Oby nie cielo to sie z telefonu na tv przerzuce

1

Czysty to on napewno nie jest

0

W soboty nie doreczaja

0

Bo takie jest prawo w polsce ze mamy pieciodnowy sustem pracy

0

Nie.pakiety z internetem kolo 80zl

1

Zrodlo??????????????

1

No ale chyba wszyscy wiemy ze bedzie

1

Dla zainteresowanych!!!!netia juz ma 2 eleven.ja mam cyfre ale bez hiszpanskiej umre,tak ze sprawdzalem w tv netia i jest tak...trzeba pakiet podstawowy za 15 zl i sport +emocje za 15zl.czyli 30zl ale najnizszy sprzedaja za 35 zl czyli trzeba dobrac cos za 5 zl.w pakiecie sa wszystkie polsaty czyli nedzie euro jeszcze.nie najdrozsza opcja dla abonentow nc+.poczekam jeszcze 2 tyg. Czy nie wrzuca do nc+(na banknie) i trzeba brac
http://media2.pl/telekomunikacja/127165-Netia-pierwszym-operatorem-z-nowymi-kanalami-Eleven-Sports.-W-jakiej-cenie.html

0

Aja.spoko.dziekuje

0

Mam pytanie poza tematem,mianowicie jaka jest jakość meczy na sts i czy trzeba robic wpłatę

0

Tamten necz dla nich nie byl taki trudny

5

Hehe.no to mocny sklad

0

No kto wiedzial.teraz jak bedzie lipa trzeba bedzie szukac po kablowkach taniego pakieciku z eleven tylko.

0

Eleven podobno....

0

Nie ma opcji.nie bedzie.od samego poczatku pisali ze nc+ nie chce eleven a teraz to tak naprawde eleven ich nie chce.mam jeszcze nadzieje ze nc+ cos kombinuje aby eleven byl tez u nich bo cp bedzie napewno

0

Jak?i jakie koszta?

0

Co to te vcl????napisz prosze i czy wiesz moze czy da rade to zainstalowac na smart tv

0

Raczej nie.wszystko tu smierdzi wywaleniem nc+ w kosmos.trzeba poczekac az bedzie rleven w kablowkach i szukac taniego rozwiazania i to na rok bo potem znowu beda jaja

0

Nic nie ugrasz.plac i placz.jakby zlikwidowali kanal z umowy to wtedy

0

Putam z ciekawosci.a po co ten program?bez tego nie odpali?

0

A tego jeszcze nie wiadomo,nc+ to platforma wiec moze sie jakos dohadaja z arabusami

0

Dowala ci kare,chyba ze konczy ci sie umowa

0

Dla zainteresowanych!!!!!prawa do la liga na Polske ma BEIN SPORTS.arabusy.pisze z telefonu i nie mam jak wkleic linka ale zaraz poprobuje.jak ktos chce szybko sprawdzic newsa to wejdźcie na nc+forum i tam w watek primera division i ktos tam dal link do artykulu

0

Sluchaj kolego masz racje z tym ze to wazny mecz pod wzgledem sextetu ale jakbyś nie gral takiego madrali to bys zauwazyl jak ci goscie wygladali w 115 min mecz trzy dni wczesniej.wiec wyrazaj swoje zdanie w troche lagodniejszy sposob bo to ty pieklisz sie jak "chlopiec"z drugiej strony tez uwazam ze roszad bylo troszke za duzo

0

Oooooooo .milego dnia

0

Wiem wiem dwunstolatkiem razem

0

Sluchaj kolego nie wiem ile masz lat i nie interesuje mnie to,i nie musisz mi nic wybaczyć,załóż sobie watek na pytanie ,jak zadal kolega i sobie odpowiadaj.no chyba ze to ty jestes tym dwunasto latkiem (wiec ci wybaczam) wiec sie nie dziwie ze odpowiadasz na pytania tego typu.pomijam to ze wystarczy sprawdzic w Google,ale trzeba miec checi.
P.s to ze napisalem osobno to BLAD a nie podstawowa wiedza .wiec sie nie madrzyj, wrzesien sie zbliza to sow,bie pobajerujesz i wytlumaczysz koledze( o superpucharze) w gimnazjalnej lawce

0

Nie,ja zrobilem blad,ty nie wiesz podstawowych rzeczy na temat pilki noznej

0

Tak sadzisz?ze to to samo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?