liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak naprawde to ten player daje rade.10 zl miesiac
0
Zapraszam do mnie
1
Bardzo dobra polityka klubu,ktos ma w koncu glowe na karku,mamy listopad a w lidze jest super(punktowo wzgledem realu)),munir co prawda nie hra jakos fajnie ale zaczyna juz chociaz prowokowac karne,jego gra wyglada lepiej niz na poczatku sezonu.mamy sie wzmocnic kims na lawke ale na Boga nie 28 latkiem za 20mln.
0
Canal +...............
2
Rok jest za 7.95 jezeli sie zdecydujesz do konca roku
4
No chyba jednak nie,przeciez mogl grac w turcji ale poszlo o pieniadze
0
Kolego mowimy o sezonie ktory trwa a nie o tym co bylo pol roku temu.rudy spadl z forma i to bardzo
0
100% racji
0
No fakt 1!!!!!!!!!!!
1
Liderm jest zolta lodz podwodna nie my
0
No mi sie wydaje ze w tym meczu pique akurat mial forme,na poczatku dal sie ograc ale pozniej blokowa i czyscil wszystko
0
Jak dla mnie to pique zagral calkiem dobrze akurat
0
Dla mnie to brama ewidentnie bramkarza,powinien ja wypiastkowac z takim hukiem ze kosmos ewentualnie walnac w glowe rudego ktory powinien go uprzedzic
0
I jeszcze beznadziejny narazie Neymar
0
Tragedia,zadnych akcji...
1
Co do ligi francuskiej to psg dominuje od nie dawna,takze nie pisz ze sa tam jeszcze jakies...lyon juz sie podnosi ,wiec nie porownuj tego klubu do Barcy czy realu.
0
Aaaa to mi nie pomorzesz ale dzieki
0
Rozumiem ze geales na dwoch konsolach?
0
A jakie koszta sciagniecia na ps3 ?bo chce kupic w sobote i sie wacham czy w sklepie czy sciagnac
1
Moim zdaniem gramy tak samo jak w zeszlym sezonie(poczatek ligi) tylko sezon temu mielismy solidna obrone i wiecej szczescia,pomijajac to ze celta grala swietnie to mialem wrazenie ze gdzie nie wybili czy kopneli pilki to zawsze trafiala ona do kolegi,my zas bez swiezosci i przyjecia pilki.jedyny plus po tych batach jest taki ze jakbysmy przegrali 1 czy 2 zero to byloby gadanie ze nie mielismy szczescia itd. Ludzie sie jutro posmieja i zapomna
0
A nie odwrotnie?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
No wlasnie nie bo ,za 40 baniek malo kto ci kupi,za mniej nie oplaca sie sprzedajacemu.
0
A i uwierz mi ze jak by byla telewizja typu benin sports to bys placil za sam sport ze 150 zl a gdzie reszta
0
Ale bzdury piszecie,przeciez jak wydaja gruba kase na prawa jako platforma to logiczne ze pokazuja tylko u siebie zebys wybral ich platforme. Z drugiej strony 40 mln to nie jest malo jak ktos tam pisal i nie ma trzech telewizji gotowych wylozyc taka kase.i jeszcze trzy beda pokazywac to samo.to albo abanoamenty beda bardzo wysokie u wszystkich albo niskie zeby ciac sie z konkurencja o klienta co jest nie mozliwe.dlatego kazdy bierze na wylacznosc
0
Nie chodzi o to,bedzie w tv to net bedzie odciazony to mozna wydac jednorazowo aby popatrzec na ipli na me
0
Nie bedziesz.....
0
Ipla 20 zl na caly miesiac i oglada
0
Zobaczymy moze jakos sie dogadali i dostana delegacje do eleven