liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi sie wydaje ze lucho chce by roberto wrocil do pomocy.nie wiem jak wy ale jak widzialem ostatnio roberto ktory przy kontrze wchodzil w srodek pola to ja go jednak widze w pomocy,osobiscie teraz mi brakuje takiego zawodnika
0
Nie ma czegos takiego jak laczone partie bo lepiej.laczyc mozesz wszystko tylko musisz zobaczyc co ci pasuje.ja robie triceps z plecami a innym to nie pasuje bo lapy dostaja tez w dupe przy plecach.wszystko zalezy od ciebie
0
Moze dal mu zagrac zeby w zimie znalazl sie kupiec za w miare dobry hajs
0
No w meskiej nastepuje przeciez
0
Ja mialem wrazenie ze on jeszcze odpuscil obrone jakby myslal ze pilka wyjdzie
6
Moze by maradona biegal po boisku
0
Moze boja sie ze przy takiej ilosci osob chetnych transmisja siadzie
0
Dajcie juz spokoj z tym gdzie ogladac,poswiec jeden z drugim chwile i zjedz na dol ,tam sa juz rozposane i opisane chyba wszystkie warianty
4
Roberto wejdzie dzis do pomocy i zrobi gre
0
Bez googla nie pamietam za to pamietam caly wieczor,smutny wieczor i ta bramke zalayety
0
Belfra mozesz wrzucic zaraz po meczu
3
Przestancie pieprzyc o paco,busi chodzil nie biegal,denis slabiutko,roberto w drugiej nie bylo.o neyu nie pisze bo nie ma oczym.golym okiem widac ze za duzo rotacji,ci zmienicy dobrze sie prezentuja jak jest messi.ogolnie wszyscy zagrali tragicznie oproccz gerarda
0
Z valencia wygralismy lub jak wolisz z sevilla
0
Atletico
0
Czytalem ten komentarz
1
Bez jaj,benitez nie jest az tak slaby
0
Ale bzdury piszesz,w argentynie nie ma rozgrywajacego
0
No byl jeszcze rikelme(pisze jak szlysze
2
No trochę Cię poniosło.włącz Niemena to usłyszysz kilka innych fajnych kawałków
0
Pięknie
0
To nie chodzi o przepis.na temat ręki w polu karnym też jest przepis(nie jeden)a mimo to każdy inaczej to interpretuje.moim zdaniem był tak daleko od pilki ze to nie absorbowal.ale tu już teraz lepsi sędziowie niż ten komitet
2
A jakby nie wyciągnął to by nie był?
0
A ja bym nie odgwizdał.odległość była tak duża ze nie absorbowal bramkarza.takie moje zdanie
1
Też nie podzielam tego huraoptymizmu ,obym się mylił
0
Tak właśnie jest
0
Normalnie doping jest
0
Drugi jeszcze lepszy
0
No tego nie wiem,ale odniosłem się do tekstu który jest na stronie
3
Człowieku przeczytaj ze zrozumieniem,w tekście nie ma ani słowa ze chciał przejść do Barcy
2
Zgadzam się w stu procentach