0

Mi sie wydaje ze lucho chce by roberto wrocil do pomocy.nie wiem jak wy ale jak widzialem ostatnio roberto ktory przy kontrze wchodzil w srodek pola to ja go jednak widze w pomocy,osobiscie teraz mi brakuje takiego zawodnika

0

Nie ma czegos takiego jak laczone partie bo lepiej.laczyc mozesz wszystko tylko musisz zobaczyc co ci pasuje.ja robie triceps z plecami a innym to nie pasuje bo lapy dostaja tez w dupe przy plecach.wszystko zalezy od ciebie

0

Moze dal mu zagrac zeby w zimie znalazl sie kupiec za w miare dobry hajs

0

No w meskiej nastepuje przeciez

0

Ja mialem wrazenie ze on jeszcze odpuscil obrone jakby myslal ze pilka wyjdzie

6

Moze by maradona biegal po boisku

0

Moze boja sie ze przy takiej ilosci osob chetnych transmisja siadzie

0

Dajcie juz spokoj z tym gdzie ogladac,poswiec jeden z drugim chwile i zjedz na dol ,tam sa juz rozposane i opisane chyba wszystkie warianty

4

Roberto wejdzie dzis do pomocy i zrobi gre

0

Bez googla nie pamietam za to pamietam caly wieczor,smutny wieczor i ta bramke zalayety

0

Belfra mozesz wrzucic zaraz po meczu

3

Przestancie pieprzyc o paco,busi chodzil nie biegal,denis slabiutko,roberto w drugiej nie bylo.o neyu nie pisze bo nie ma oczym.golym okiem widac ze za duzo rotacji,ci zmienicy dobrze sie prezentuja jak jest messi.ogolnie wszyscy zagrali tragicznie oproccz gerarda

0

Z valencia wygralismy lub jak wolisz z sevilla

0

Atletico

0

Czytalem ten komentarz

1

Bez jaj,benitez nie jest az tak slaby

0

Ale bzdury piszesz,w argentynie nie ma rozgrywajacego

0

No byl jeszcze rikelme(pisze jak szlysze

2

No trochę Cię poniosło.włącz Niemena to usłyszysz kilka innych fajnych kawałków

0

Pięknie

0

To nie chodzi o przepis.na temat ręki w polu karnym też jest przepis(nie jeden)a mimo to każdy inaczej to interpretuje.moim zdaniem był tak daleko od pilki ze to nie absorbowal.ale tu już teraz lepsi sędziowie niż ten komitet

2

A jakby nie wyciągnął to by nie był?

0

A ja bym nie odgwizdał.odległość była tak duża ze nie absorbowal bramkarza.takie moje zdanie

1

Też nie podzielam tego huraoptymizmu ,obym się mylił

0

Tak właśnie jest

0

Normalnie doping jest

0

Drugi jeszcze lepszy

0

No tego nie wiem,ale odniosłem się do tekstu który jest na stronie

3

Człowieku przeczytaj ze zrozumieniem,w tekście nie ma ani słowa ze chciał przejść do Barcy

2

Zgadzam się w stu procentach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?