1

liveonsat.

0

dziekuje.

0

czesc,ktos juz dawal kalendarze na pazdziernik?

0

a ty naprawde myslisz ze ludzie sa tacy glupi a ty taki madrutki?

1

pakt z diablem.

0

normalnie wyglada,stan troche z boku i gitara

0

co nie zmienia faktu ze zniszcza tez sojusznikow,no chyba ze myslisz ze ucierpi tylko polnocna,a na marginesie to jak nie trafia ich atomowka to zaraz sami nia oberwa,lub wodorowka

1

a wraz z korea jej sasiedzi

0

ale fajne trafienie

0

chyba ze inny gosc gral za 5zl

0

gdzie jest napisane ze 5zl?na wkladxie jest 65 zl

0

prztpomne ci tylko ze legia z zeszlego roku tez dostsla niezle baty w pierwszym meczu

0

no faktycznie ciekawe pytanie,chyba jedyny

1

real wyraznie gra pod nas,nie chodzi mi o wynik bialych a o to ze nasi pilkarze zaczynaja znowu czuc ze maja jakas tam ekipe,ze jednak po neyu swiat sie nie konczy,ze mielismy sie meczyc ze sredniakami,a narazie fajnie to wyglada(normalnie)i pozostaje nsm czekac na debiut dembdle
p.s jestem fanem ślaska i po wygraniu z legia zaccytuje klasyka"takimi meczami wygrywa sie lige"r ,real juz jeden u siebie zremisowal.a ogolnie jestem pijany.pa

0

na mś strzelil chyba bramke niemcom na 4-1

3

remis jak dobrze pojdzie,srodek pola typowy do kontry,dobrze ze nawalka wie ze z jego zelaznej 11 kilku odpadlo

0

skad sciagasz?

0

jest 3 sezon?pieknie!!!!!a gdzies jeszcze on line?

2

wszyscy szanujecie tego pana a z tego co wyczytalem byl doradca gasparta, wiec prosze spojrzec jakie wyniki i jakich "fantastycznych" pilkarzy Barca miala wtedy.

0

dzieki,myslalem ze w sobote

5

stara k...a z warszawy

0

zalezy kto co lubi,mnie rozwalil the kiling,gomorra a pozniej te co piszecie

0

kiedy gramy i o ktorej?

0

haha.

0

pauzuje za kartki podobno

0

kurde myslalem ze rok bede czekal

4

epickie zakonczenie sezonu

1

straszny tydzien,rich piana,adam wojcik i teraz on

0

warty

1

lipa bylo to ze przeszedl do wagi ciezkiej i sztucznie nabijal wage

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?