0

taaaaaaaa a potem bedziesz plakal jak ziomki na glodzie katuja cie bo po pol roku cpania fety ubzduraja sobie ze musisz byc zarobasem b masz fajne buty i zajebiste ciuchy

0

jezu jakie bzdury,kolo dostal wyrok w zawieszeniu przez tyle lat cpania

2

internet masz caly czas,mozesz ogladac np. youtube itd.,przez dwa tygodnie masz darmowego plusa

6

to teraz kazdy samobojca ma depresje?

2

echhh te mecze o 22 to bylo cos

0

jeszcze nie byles w gorach,pojedz na podhale to zobaczysz o czym pisze

1

przeciez oni biegaja co chwile w sezonie,w zimie trenuja na wyspach bahama,mitingi golden lig, potem sezon halowy,goscie startuja bardzo duzo tylko nikt tego nie oglada i nie transmituje

0

nic nie zrobisz,samo przejdzie do konca dnia

0

rewelacja.

0

mam pytanie o koniec okienka w angli.myslalem ze po to skocili do startu ligi zeby inne kluby nie kupowaly im zawodnikow jak juz zaczna sezon a wychodzi ze tylko oni nie moga kupowac.czyli chodzi o to zeby nie kupowali miedzy soba?

0

co z tego ze wygral jak na koniec sezonu i tak pewnie pierwsza bedzie legia

0

lm bedzie dla tych co posiadaja paczke wszystkich canal+ ,nie musi miec eleven

0

a gdzie ogladales w zeszlym roku???

3

jako kibic Slaska mowie stanowcze nie w sprawie jego postepu hahah

1

normalny jestes?napisales wypowiedzenie?oczywiscie ze zejda

3

na tourne gralismy z neymarem,potem real wygral dwa mecze w superpucharze a dalej gral tak jak w sparingach

0

jak byla powodz to gosc z instytutu panstwowego powiedzial ze do 3 dni moga okreslic a pozniej to przypuszczenia

2

zostan jednak przed telewizorem

0

ciekawe pytanie.

0

jasne,nie jest tak slodko ale przy tym co oferuja przed wypowiedzeniem to czlowiek i tak jest zadowolony,mi sie konczy ostatniego pazdziernika,niech spuszczaja z dwie dychy z tym co mam(bedzie na lige mistrzow) i daja hbo go za zlotowke do konca umowy i podoisuje.no ale to potrwa do ostatniego tygodnia wypowiedzenia,jak sie abonent troche przestraszy to zawsze dzwoni sam i przedluza

0

poczekaj,ja co koniec umowy wypowiadam,jak zaloguja wypowiedzenie to zaczna dzwonic ci od utrzymania klienta a oni moga duzo wiecej,uwierz mi ja zawsze jestem zadowolony

0

czytaj wyzej.

0

chyba XD.

0

za finansowe faiplay

0

2 lata.

0

oczywiscie z tym draznieniem nie pije do ciebie tylko wysypu pare komentarzy nizej

0

malcom a malcolm jest roznica ale verratti a veratti to juz jednak nie tak bardzo,jakos do dzis nie bylo wysypu tylu uzytkownikow ktorych tak to drazni

0

tak czytam komentarze ludzi pod postem polsatu o LM i solorz znow niezle wystrzelil abonentow,zeby miec te programy trzeba podpisac nowa umowe na 29 lub 36 miesiecy,niezle

1

chyba juz po rabiocie

0

dzieki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?