liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
taaaaaaaa a potem bedziesz plakal jak ziomki na glodzie katuja cie bo po pol roku cpania fety ubzduraja sobie ze musisz byc zarobasem b masz fajne buty i zajebiste ciuchy
0
jezu jakie bzdury,kolo dostal wyrok w zawieszeniu przez tyle lat cpania
2
internet masz caly czas,mozesz ogladac np. youtube itd.,przez dwa tygodnie masz darmowego plusa
6
to teraz kazdy samobojca ma depresje?
2
echhh te mecze o 22 to bylo cos
0
jeszcze nie byles w gorach,pojedz na podhale to zobaczysz o czym pisze
1
przeciez oni biegaja co chwile w sezonie,w zimie trenuja na wyspach bahama,mitingi golden lig, potem sezon halowy,goscie startuja bardzo duzo tylko nikt tego nie oglada i nie transmituje
0
nic nie zrobisz,samo przejdzie do konca dnia
0
rewelacja.
0
mam pytanie o koniec okienka w angli.myslalem ze po to skocili do startu ligi zeby inne kluby nie kupowaly im zawodnikow jak juz zaczna sezon a wychodzi ze tylko oni nie moga kupowac.czyli chodzi o to zeby nie kupowali miedzy soba?
0
co z tego ze wygral jak na koniec sezonu i tak pewnie pierwsza bedzie legia
0
lm bedzie dla tych co posiadaja paczke wszystkich canal+ ,nie musi miec eleven
0
a gdzie ogladales w zeszlym roku???
3
jako kibic Slaska mowie stanowcze nie w sprawie jego postepu hahah
1
normalny jestes?napisales wypowiedzenie?oczywiscie ze zejda
3
na tourne gralismy z neymarem,potem real wygral dwa mecze w superpucharze a dalej gral tak jak w sparingach
0
jak byla powodz to gosc z instytutu panstwowego powiedzial ze do 3 dni moga okreslic a pozniej to przypuszczenia
2
zostan jednak przed telewizorem
0
ciekawe pytanie.
0
jasne,nie jest tak slodko ale przy tym co oferuja przed wypowiedzeniem to czlowiek i tak jest zadowolony,mi sie konczy ostatniego pazdziernika,niech spuszczaja z dwie dychy z tym co mam(bedzie na lige mistrzow) i daja hbo go za zlotowke do konca umowy i podoisuje.no ale to potrwa do ostatniego tygodnia wypowiedzenia,jak sie abonent troche przestraszy to zawsze dzwoni sam i przedluza
0
poczekaj,ja co koniec umowy wypowiadam,jak zaloguja wypowiedzenie to zaczna dzwonic ci od utrzymania klienta a oni moga duzo wiecej,uwierz mi ja zawsze jestem zadowolony
0
czytaj wyzej.
0
chyba XD.
0
za finansowe faiplay
0
2 lata.
0
oczywiscie z tym draznieniem nie pije do ciebie tylko wysypu pare komentarzy nizej
0
malcom a malcolm jest roznica ale verratti a veratti to juz jednak nie tak bardzo,jakos do dzis nie bylo wysypu tylu uzytkownikow ktorych tak to drazni
0
tak czytam komentarze ludzi pod postem polsatu o LM i solorz znow niezle wystrzelil abonentow,zeby miec te programy trzeba podpisac nowa umowe na 29 lub 36 miesiecy,niezle
1
chyba juz po rabiocie
0
dzieki.