liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie bardzo rozumiem waszego glupiego gadania,ekstraklapa moze nie jest atrakcyjna ale jest ogladana,ogladaja ja ludzie ktorzy maja swoj zespol w ekstraklasie.
0
mam nadzieje ze wlasnie dlatego wszedl na boisko
0
przeczytaj komentarze bo nie chce mi sie tlumaczyc,500 na 10 dzieci to 5000,drugie 5000 z zasilkow,to moze w ogole zabrac im wszystkie pieniadze bo kazda zlotowke przepija
2
co ma do tego 500+????kolega nie dal info ze cala rodzina niedorozwinieta!oprocz ojca.dzieciaki nie mowily tylko szczekaly lub warczaly,poronienia na poczatku dziennym,gdzie sasiedzi,lekarze,urzednicy?
1
narkun wygral zasluzenie,byl poprostu konkretniejszy
0
ja również.
0
canal+.
1
albo obydwu,grali razem w slasku:)7????
0
no chyba ze jacys kulturalni kibice
0
na slasku???????chdze na slask,na b i nikt nie jedzie po czarnych.
0
na jakim stadionie to nierzadko slychac?
1
naprawde musialbys napuchnac zeby dostac zwolnienie,dostajesz znieczulenie i zabieg nie jest bolesny,potem troche boli,bierzesz cos na ból i do tyry
0
a troche to dziwne bo mecz real-valencia to chyba pierwszy wybor a atletico-barca tez pewnie bylo pierwszym wyborem
1
dysk jeden tera,pro kupuja ludzie co maja dobry telewizor bo patrza na parametry obrazu i jakies piny,ja z dzieciakami tylko mlucimy i jest wszystko git.dysk nsjwazniejszy bo gry duzo waza
0
dlatego bo plock byl murowanym faworytem grupy i powinien gonic kazdego,teraz wyglada ze kryzys zazegnany
0
widzialem pierwszabpolowe,nudy
0
sensible soccer
1
istnieja,nie moga wchodzic tylko na camp nou(moze te na wyjazdy ale chyba nie)
0
w czwartki o 16 albo 18
0
pisali na fanpage ze dzis drugie podejscie o 20,czyli pokazuja
4
ja czytam.
0
nie no, teraz genaro musi go pomscic bo ciro zginal za jego czyny.
0
nic sie nie wyjasni,ciro nie zyje,w czwartym sezonie jest rezyserem a mlodzi beda walczyc z genaro
0
ja ide na 22,te dwie godziny mam placone setki ale nie musze isc tylko zejde w piatek rano i weekend
0
zgadzam sie ale chodzi mi o to ze w lm nie liczy sie piekna gra tylko sukces
0
odpisalem ci fakty,tyle,nie interesuje mnie kto placi akcyze bo nie jestem fanem dyskusji przez internet a w usa jest tk co powinno byc u nas i tyle w temacie lania wody.placisz skladki to masz prawo do leczenia ot co,jedni pala papirochy inni zapuszczaja sie do stanow przed zawalowych ale placa skladki i im sie nalezy a to ze szpitale sa przepelnione i bez pieniedzy to wina systemu a nie podejscia ludzi do zycia.koncze,milego dnia.
0
ja ci pisze tylko fakt,jak ktos bierze chemie bo palil fajki a teraz ma raka to tez mu piszesz takie madrosci?wystarczy ze panstwo(jak np. w holandii)pokryje koszty i rehabilitacje dziecka ze skutkami poszczepiennymi(rzadko ale jedak)i wielu anty zacznie szczepic majac jakas gwarancje
1
jak placa podatki (czytaj legalnie pracuja)to lecza sie za swoje pieniadze
0
powaznie,mam cztery dychy na karku i pamietam czasy przed rejkardem
0
dobrze napisane,tez wieszam psy na trenerze ale kiedy widze gre np. dembele mimo strzelonych bramek to mi sie rzygac chce,boli ze nie gra malcom ale jak zsgra to tragedia