2

nie bardzo rozumiem waszego glupiego gadania,ekstraklapa moze nie jest atrakcyjna ale jest ogladana,ogladaja ja ludzie ktorzy maja swoj zespol w ekstraklasie.

0

mam nadzieje ze wlasnie dlatego wszedl na boisko

0

przeczytaj komentarze bo nie chce mi sie tlumaczyc,500 na 10 dzieci to 5000,drugie 5000 z zasilkow,to moze w ogole zabrac im wszystkie pieniadze bo kazda zlotowke przepija

2

co ma do tego 500+????kolega nie dal info ze cala rodzina niedorozwinieta!oprocz ojca.dzieciaki nie mowily tylko szczekaly lub warczaly,poronienia na poczatku dziennym,gdzie sasiedzi,lekarze,urzednicy?

1

narkun wygral zasluzenie,byl poprostu konkretniejszy

0

ja również.

0

canal+.

1

albo obydwu,grali razem w slasku:)7????

0

no chyba ze jacys kulturalni kibice

0

na slasku???????chdze na slask,na b i nikt nie jedzie po czarnych.

0

na jakim stadionie to nierzadko slychac?

1

naprawde musialbys napuchnac zeby dostac zwolnienie,dostajesz znieczulenie i zabieg nie jest bolesny,potem troche boli,bierzesz cos na ból i do tyry

0

a troche to dziwne bo mecz real-valencia to chyba pierwszy wybor a atletico-barca tez pewnie bylo pierwszym wyborem

1

dysk jeden tera,pro kupuja ludzie co maja dobry telewizor bo patrza na parametry obrazu i jakies piny,ja z dzieciakami tylko mlucimy i jest wszystko git.dysk nsjwazniejszy bo gry duzo waza

0

dlatego bo plock byl murowanym faworytem grupy i powinien gonic kazdego,teraz wyglada ze kryzys zazegnany

0

widzialem pierwszabpolowe,nudy

0

sensible soccer

1

istnieja,nie moga wchodzic tylko na camp nou(moze te na wyjazdy ale chyba nie)

0

w czwartki o 16 albo 18

0

pisali na fanpage ze dzis drugie podejscie o 20,czyli pokazuja

4

ja czytam.

0

nie no, teraz genaro musi go pomscic bo ciro zginal za jego czyny.

0

nic sie nie wyjasni,ciro nie zyje,w czwartym sezonie jest rezyserem a mlodzi beda walczyc z genaro

0

ja ide na 22,te dwie godziny mam placone setki ale nie musze isc tylko zejde w piatek rano i weekend

0

zgadzam sie ale chodzi mi o to ze w lm nie liczy sie piekna gra tylko sukces

0

odpisalem ci fakty,tyle,nie interesuje mnie kto placi akcyze bo nie jestem fanem dyskusji przez internet a w usa jest tk co powinno byc u nas i tyle w temacie lania wody.placisz skladki to masz prawo do leczenia ot co,jedni pala papirochy inni zapuszczaja sie do stanow przed zawalowych ale placa skladki i im sie nalezy a to ze szpitale sa przepelnione i bez pieniedzy to wina systemu a nie podejscia ludzi do zycia.koncze,milego dnia.

0

ja ci pisze tylko fakt,jak ktos bierze chemie bo palil fajki a teraz ma raka to tez mu piszesz takie madrosci?wystarczy ze panstwo(jak np. w holandii)pokryje koszty i rehabilitacje dziecka ze skutkami poszczepiennymi(rzadko ale jedak)i wielu anty zacznie szczepic majac jakas gwarancje

1

jak placa podatki (czytaj legalnie pracuja)to lecza sie za swoje pieniadze

0

powaznie,mam cztery dychy na karku i pamietam czasy przed rejkardem

0

dobrze napisane,tez wieszam psy na trenerze ale kiedy widze gre np. dembele mimo strzelonych bramek to mi sie rzygac chce,boli ze nie gra malcom ale jak zsgra to tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?