liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ramzi bardziej chodzi mi o to ze ludzie nie beda pruc sie jak krolki,to raz,umieralnosc jest coraz wieksza a bedzie jeszcze wirkasza,jedzenie,powietrze itd. powoduje nowotwory,
0
@Objectivo przeczytaj post do ktorego sie odnislem,potem przeczytaj moj komentarz a na koniec dyskutuj sobie z kolega czy to jest zadanie rzadu,czy to jest dobre czy nie,bo mi na ten temat sie nie chce dyskutowac bo jest to bardziej niz oczywiste.jak chcesz cos dodac co do przyczyn demografii to pisz,jak chcesz lac wode to mi sie nie chce.
0
@Ratamahatta to pomoz,odnioslem sie do postu a nie do tego co jest zle a co dobre.
1
@klemens100 moge sie mylic,ale wystarczy spojrzec ile ludzi choruje na nowotwory,z roku na rok coraz wiecej a onkologia w polsce lezy wiec nie wirm czy to ma az taki zwiazek z 500+,zaznaczam ze moge sie mylic.
0
@DonMatteo901 w 3lidze zrobili sobie trening,uwazali na nogi,w ligowym musieli by grac na 100% o punkty,wisly nikt nie musial pytac bo to uefa zmienila termin meczu w le,pytanie tylko czy ten zabieg legii cos da
0
@lukaszbarca15 my musimy wygrac jednego napewno
0
@Transu96 ogladnac mozna
2
@Darshan1010 ja igladsm siste
0
@turek99 wlasnie.........
0
@Sznejk zerwane przednie krzyzowe
1
@Suzu liczy sie tylko ten mrcz
0
@gontex najlepszy z wyzej wymienionych,modliszka i zaginiona nie maja podjazdu,8 odcinkow chyba,poprostu swietny.
0
@gontex tego nie widzialem,tvp przebilo ramowka tvny i polsaty,oczywiscie pod wzgledem seriali,a ten pierwszy nazywal sie(pisze jak slysze) midnajt sun
0
@gontex ogolnie jedynka dala od jesieni fajne seriale,pierwszy byl skandynawski midnajt cos tam,potem francuski "zaginiona" no i modliszka.wedlug mnie najlepszy pierwszy,potem zaginiona.
0
@gontex znowu leci???ogladalem go z pol roku temu na tvp 2, plus ze zrobili z niego 3 odcinki bo w oryginale jest 6
0
@Wisla1906 ten francuski?jezeli to itej morderczyni to w mojej opini sredni
0
@Drzakubs tak na marginesie,malpka to byla 250ml zwana tez cwiara,0,75 to byla krowa
0
@Tuc cbd sie pali?przeciez tam nie ma thc.
1
@YouShouldListenToMe dajesz mo. gotowca ale tatuazysta i tak go troche pdzerobi albo mowisz co vie intrresuje a gosc robi ci projekt
1
@Konradomoreno ogladam..
0
@prokofiew mieszkasz w miescie gdzie jest ekstraklasa?ja mam slask i jak nie jestem na meczu to zawsze ogladam,inni pewnie tez tak maja
0
@Misugi14 zeby miec podatek mniejszy musisz zlozyc wniosek u pracodawcy,jezeli nie zlozysz to ta roznica zostanie ci oddana przy rozliczeniu pit
0
@Colon zalezy ile masz lat,jak jestes nastolatkiem to belfer w ktorym nauczyciel jest prawie bondem
0
@marcin000019 wejdz na grupe gracze playstation polska i zaraz ci ogarna
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@sebasek99 nowlasnie o to chodzi,obydwie strony jada sie nawzajem ale lgtb sa tolerancyjni a reszta nie.
0
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk logika to sie nazywa lub hipokryzja,wybierz sobie grupe.
2
@mmaciass nikt nie uderzyl,tradycyjnie ustawka,bo normalnie nikt by w ryja nie dostal,oczywiscie wyszla chryja z kibilomami bo zachowywali sie jak malpy tylko bez "ustawek"dla podkreslenia powagi sytuacji sie nie obeszlo.
2
@MarioVeB! tak samo jak mowic o telerancji i wysmiewac kiboli,jestesmy tolerancyjni ale w jedna strone,w ta ktora chcemy.