0

@pauletaa ogladalem w telewizorze,calkiem spoko,bez szalu ogolnie,fajnie ze akcja idzie szybko

1

@PaulFCB oznaczaj mnie tez,plis

0

@Kurkmen powaznie?widziales the kiling,czarnobyl,brrking bad,son of anarchy,gomorra itd?

0

@damiano996 patrzylem na milan bo bylem ciekaw piatka,herty nawet nie wlacze

5

@prokofiew rządy słabe,nawet bardzo,problemem nie jest sam pis,problemem jest opozycja a w zasadzie jej brak, wszędzie te same geby.
pisanie o "kupowaniu" wyborców przeszlo do lamusa jak pan schetyna powiedział (widzialem na wlasne oczy)ze 500+ jest dobrym programem i jak po wygra to dadzą od pierwszego dziecka(jeszcze bylo od drugiego).
do tego ta walka,na siłę narzucanie LGBT kontra jelopy wykleci, patrioci i onr.
pseudo opozycja wykorzystuje lgbt do walki z pisem powodujac nienawisc u innych i jeszcze wmawia ze to pis,zero sensownego programu,jawne szczucie i donoszenie na Polskę w PE(mysle ze mozna to robic w calkiem inny sposób).
do tego ludzie wybieraja do sejmu pania jachire (moim zdaniem to juz szczyt glupoty)ktora na fejsbuku mowi ze trzeba zmienic s.zdrowia,edukacje itd. ale kurde zapomniala powiedziec jak,a ludzie pisza jaka ona madra.
teraz to tylko trzeba wybrac prezydenta innego niz z pis i beda sie bkokowac do usranej smierci, jesteśmy w dupie i długo nie wyjdziemy.

0

@KmN tak........

0

@SeeleyBooth dawaj jakas mocna yerbe w dobrej cenie

2

@betonito co tu do rozumienia,jak namy startowac po lautaro w lecie to nie mozemy kupic kogos drogiego

1

@bartoszekkk kupilem,pije,polecam

0

@Nicko w kazdym kraju jest okreslony xzas zeby grac w lidze i dostać psszport, dostaniesz w innym kraju to juz nie zabierasz miejsca jak zmienisz lige

0

@SonBarcaGoku od tego

1

bardzo legitny,jak nie ma rozmiaru to zamawiasz i na drugi dzien sa do przymiarki przez 24h

1

@BarcaaVEB tylko tam kupuje buty

1

@Sebix897 4blocks,nie dziekuj

0

@bixmix co to za gala????

1

@daro22 cyfra znowu wrocila do formy,po 3 letnim marazmie znowu sa warci pieniedzy, siatki nie ogladam ale dzisiejsxy tiebreak obejrzalem,z 14-9 poszli na 14-16,do tego swietnie sie sprawdza nc+go

0

niezy tie break

1

@daro22 no nie tylko,musisz dobrac jeszcze eleven za 7,50

0

@daro22 na tych kanalach jest archiwalna ekstraklasa,i w cyfrze i pewnie w polsacie, ramówka jest ta sama

0

@Volk jak sie nie znasz to nie zabieraj glosu,bvb ma 80 tys

0

@mrboom ja wysłałem na gwarancję bo nie ladowaly sie,terazbpisza ze nie ściągnąłem ochrony stykowXD

0

@Buksza bardzo slabo,byla rozbita i bez motywacji

0

@msmsms wejdz na youtube,tam gosc pokazuje i mowi co trzeba zrobić zeby sie znowu dwie parowały

1

@SeeleyBooth zamowione,zobaczymy,moze jak wypije w pracy przed treningiem to nie bede pil energetyka,moze w ogole mi podpasuje,dzieki.

0

@SeeleyBooth dobra zamawiam,kiedys trzeba spróbować,sa w tym zestawie wszystkie potrzebne rzeczy?

0

@SeeleyBooth nigdy nie pilem,moze sie skusze i zobacze

0

a komentarza wyzej nawet nie czytaj,barki,biceps i triceps razem,o matko

0

@damian16161212 wszystko zalezy od tego jak ci pasuje,ja robie nogi z barkami,chodzi o to zebys dobrze sie czul przy obciazaniu miesni,np.jak robie klate to nie lacze z tricepsem bo przy robieniu klaty juz go obciążam na tyle ze nie dowale go tak jakbym chcial.ja robie plecy wlasnie z tricepsem.wszystko zalezy od ciebie,jak sie czujesz itd.

0

@Qlewer wlasnie to napisalem koledze,czasem sam sie lapie na tym ze wrzuce luzik fojezdzajac do swiatel nagle chce szybko zmienic pas a autko tylko wyje na luzie i jyz po zmianie

0

@Hiacynk kto cie tak uczyl?zadnego luzu, dojeżdżasz na dwoji,w razie lipy dajesz gaz i jedziesz a nie wyjesz na luzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?