0

@Copernicus w historii poldkiego kina?a ile ty filmow widziales ze piszesz o kilerze?akotorzy wykreowali wiele swietnych rol,np.s.p cybulski,oldbryski jako asja itd,zamachowski a sam sthur zagral role zycia w filmie olktorego tytulu nie pamietam,haha,ale pamietam cytat"marlena,pieknie,jak marlena ditrich"a ona"nie,jak marks i leknin"

0

@Volk nietykalni................

0

@Nazio87 na jakim kanale masz?

4

@MesQueUnClub96 a ja tam lubie,przynajmniej mozna cos obejrzec

0

@Kusco15 no goscie o ktorych piszesz mieli juz nazwiska i mogli dobie gadac co chcieli,a ten tylko gada a nic nie osiagnąl dlatego po nim jada.

3

@Kusco15 porownanie szpilki do taysona i furyego,brawo.

0

@kamilos1214 pamietam jak przyjechaliscie do nas po zerwaniu zgody i klneliscie na nas az przykro sie zrobilo czlowiekowi

0

to trzeba znowu sciagnac az przestanie nachodzic

1

@jedrek7000 wode w kolanie musi sciagnac lekarz,jezeli jest krew to nie dobrze bo niszczy chrzastke,dalej ci powie lekarz co masz robic

0

Komentarz usunięty

0

@clyde rewelacja,ogladam drugi sezon

0

@Objectivo opinie sa takie a nie inne bo kazdy ma swoja,na tobie gra robi wrazenie na mnie nie,ja jestem np. asassinowy

0

@sebo939 dla mnie byla nudna,od polowy juz sie fajnie gralo

1

@Striker oki poszlo

0

@Striker pisze ze z kraju z ktorego sie lacze nie mozna,wtf?

0

@Striker dziekowac bardzo

0

podrzuci ktos link do siatkarzy,na telefon

0

@Colon true. ........................

0

@4drian0 gra nuży do polowy,od polowy juz jakos idzie

0

@kakusus tak jak byla .......

0

@Piorun sa stali uczestnicy i 4 pretendentow,rownolegle jest rozgrywana liga pretendentow,ktos spadnie i ktos awansuje

0

@NeroTFP 6 miejsce nic nie daje,awansowali na 5

0

@MrShakira amerykanie i tak graja w 6,wlosi graja rezerwami

0

@Encore memorial,4 druzyny,towarzyski,tzw ostatni sprawdzian

1

@piotrek1315 leon dopiero na turniej kwalifikacyjny do igrzysk

1

@PauCasals canal +sport i sport2

0

@Katalonbar bedzie jak na ms,tylko na copa nie ma francji

0

@l0Messini o final six.................

0

@4drian0 fatcol..............

0

@Forza_Juve gra jest tragiczna no ale polowa chlopakow ma kontuzje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?