liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Copernicus w historii poldkiego kina?a ile ty filmow widziales ze piszesz o kilerze?akotorzy wykreowali wiele swietnych rol,np.s.p cybulski,oldbryski jako asja itd,zamachowski a sam sthur zagral role zycia w filmie olktorego tytulu nie pamietam,haha,ale pamietam cytat"marlena,pieknie,jak marlena ditrich"a ona"nie,jak marks i leknin"
0
@Volk nietykalni................
0
@Nazio87 na jakim kanale masz?
4
@MesQueUnClub96 a ja tam lubie,przynajmniej mozna cos obejrzec
0
@Kusco15 no goscie o ktorych piszesz mieli juz nazwiska i mogli dobie gadac co chcieli,a ten tylko gada a nic nie osiagnąl dlatego po nim jada.
3
@Kusco15 porownanie szpilki do taysona i furyego,brawo.
0
@kamilos1214 pamietam jak przyjechaliscie do nas po zerwaniu zgody i klneliscie na nas az przykro sie zrobilo czlowiekowi
0
to trzeba znowu sciagnac az przestanie nachodzic
1
@jedrek7000 wode w kolanie musi sciagnac lekarz,jezeli jest krew to nie dobrze bo niszczy chrzastke,dalej ci powie lekarz co masz robic
0
Komentarz usunięty
0
@clyde rewelacja,ogladam drugi sezon
0
@Objectivo opinie sa takie a nie inne bo kazdy ma swoja,na tobie gra robi wrazenie na mnie nie,ja jestem np. asassinowy
0
@sebo939 dla mnie byla nudna,od polowy juz sie fajnie gralo
1
@Striker oki poszlo
0
@Striker pisze ze z kraju z ktorego sie lacze nie mozna,wtf?
0
@Striker dziekowac bardzo
0
podrzuci ktos link do siatkarzy,na telefon
0
@Colon true. ........................
0
@4drian0 gra nuży do polowy,od polowy juz jakos idzie
0
@kakusus tak jak byla .......
0
@Piorun sa stali uczestnicy i 4 pretendentow,rownolegle jest rozgrywana liga pretendentow,ktos spadnie i ktos awansuje
0
@NeroTFP 6 miejsce nic nie daje,awansowali na 5
0
@MrShakira amerykanie i tak graja w 6,wlosi graja rezerwami
0
@Encore memorial,4 druzyny,towarzyski,tzw ostatni sprawdzian
1
@piotrek1315 leon dopiero na turniej kwalifikacyjny do igrzysk
1
@PauCasals canal +sport i sport2
0
@Katalonbar bedzie jak na ms,tylko na copa nie ma francji
0
@l0Messini o final six.................
0
@4drian0 fatcol..............
0
@Forza_Juve gra jest tragiczna no ale polowa chlopakow ma kontuzje