0

dlatego angole sa teraz kibicowsko w drugiej lidze bo wyglada to jsk wyglada

0

poczestuj mnie tez

0

mysle ze rakitic idejdzie po sezonie

0

dawj link.

0

podzielcie sie linkiem.

0

mysle ze skupia sie na lidze by grac o LM

1

tak.

1

lancuszek przyglupow

0

no dajesz blokuj i nawet cie nie wynajdzie

0

malanga.

0

hahahahhahhhhaha

0

poratuje ktos linkiem do tej koszulki z dlugim rekawem co od stycznia miala byc w sprzedazy?

0

pojazd po kims.

0

numer jest wyswietlany od momentu afery w anglii z puszczaniem meczy o 16 w pubie(w anglii)z nc+ przez co dostali kare i nie bylo pl w soboty przez miesiac chyba

0

moze depresja a to juz chyba psychiatra musi pomoc

0

kontuzja w meczu z gornikiem zabrze,jak wrocil po dlugiej przerwie to juz sie nie odnalazl

0

z tego co czytalem(ale moge sie mylic) to od nowego sezonu jakas ilosc mlodziezowcow musi byc w skladzie meczowym,zobaczymy wtedy czy perelki sa czy sa tylko w teorii

2

co to jest to KFC?

0

ciekawe czy Leeds znowu sie wywinie

0

co przedstawia?jakos go pani sarapata splawiala jak dzwonil,klubem rzadzi prezes i wlasciciel a pan boniek moze ich w tylek pocalowac i tyle,jak nie spelnia klub wymogow to bankrutuje a pan boniek nie ma nic do tego a juz nnapewno niebon bedzie mowil np.ruch leci wedlog zasad ale wieselke to ja przetrzymam do konca sezonu,mysl.

0

no vhyba ze w przypadku na potwierdzenie tego mitycznego przelewu

0

czegos nie rozumiem,a co boniek ma do gadania?cala ta szopka ma na celu splacenie dlugow,to jak by mieli dograc sezon do konca to by sie teraz tak nie spinali

3

youtube sie pewnie zbuforowal dlatego hulal

0

w sobote bedzie ze to nieporozumienie jak z tymi gruntami :)

0

wyslij na priv.

0

fajne info,to juz tyle lat

0

wloski jest bardzo prostym jezykiem, duzo prostszym niz angielski

0

mysle ze denis jest wpuszczany aby dostac dobra cene w styczniu

1

euroliga znowu w nc+???

0

mialo być do komentarza wyzej,wiec nie szczekaj i nie udawaj madrego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?