liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlatego angole sa teraz kibicowsko w drugiej lidze bo wyglada to jsk wyglada
0
poczestuj mnie tez
0
mysle ze rakitic idejdzie po sezonie
0
dawj link.
0
podzielcie sie linkiem.
0
mysle ze skupia sie na lidze by grac o LM
1
tak.
1
lancuszek przyglupow
0
no dajesz blokuj i nawet cie nie wynajdzie
0
malanga.
0
hahahahhahhhhaha
0
poratuje ktos linkiem do tej koszulki z dlugim rekawem co od stycznia miala byc w sprzedazy?
0
pojazd po kims.
0
numer jest wyswietlany od momentu afery w anglii z puszczaniem meczy o 16 w pubie(w anglii)z nc+ przez co dostali kare i nie bylo pl w soboty przez miesiac chyba
0
moze depresja a to juz chyba psychiatra musi pomoc
0
kontuzja w meczu z gornikiem zabrze,jak wrocil po dlugiej przerwie to juz sie nie odnalazl
0
z tego co czytalem(ale moge sie mylic) to od nowego sezonu jakas ilosc mlodziezowcow musi byc w skladzie meczowym,zobaczymy wtedy czy perelki sa czy sa tylko w teorii
2
co to jest to KFC?
0
ciekawe czy Leeds znowu sie wywinie
0
co przedstawia?jakos go pani sarapata splawiala jak dzwonil,klubem rzadzi prezes i wlasciciel a pan boniek moze ich w tylek pocalowac i tyle,jak nie spelnia klub wymogow to bankrutuje a pan boniek nie ma nic do tego a juz nnapewno niebon bedzie mowil np.ruch leci wedlog zasad ale wieselke to ja przetrzymam do konca sezonu,mysl.
0
no vhyba ze w przypadku na potwierdzenie tego mitycznego przelewu
0
czegos nie rozumiem,a co boniek ma do gadania?cala ta szopka ma na celu splacenie dlugow,to jak by mieli dograc sezon do konca to by sie teraz tak nie spinali
3
youtube sie pewnie zbuforowal dlatego hulal
0
w sobote bedzie ze to nieporozumienie jak z tymi gruntami :)
0
wyslij na priv.
0
fajne info,to juz tyle lat
0
wloski jest bardzo prostym jezykiem, duzo prostszym niz angielski
0
mysle ze denis jest wpuszczany aby dostac dobra cene w styczniu
1
euroliga znowu w nc+???
0
mialo być do komentarza wyzej,wiec nie szczekaj i nie udawaj madrego