liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
130-135.
0
wiekszej bzdury ne czytalem
1
wlaczylem strima na chwile i ten debil myslal ze tvn przyjedzie go promowac jakie on to swietne dymy robi:))))))))
0
na trzech pozostalych plansza jest
0
u mnie psv-bate leci. paok-benfica
5
od kiedy to stewardzi maja powstrzymywac tlum?jak cos sie dzieje to wzywana jest ochrona,stewardzi moga w trzech wyprowadzic goscia z murawy:)
0
wiem ze bylo wiele razy ale ja mam mecze w tv wiec nie bylem zaineresowany ale syn mnie pyta czy znam jakas strone gdzie obejrzy MU,podesle mi ktos linka takiej strony na priv?
0
jeden urstowany
0
8k to juz chyba lepiej niz my widzimy oczam:)))
3
japonce juz maja 3 kanaly naziemnej w 8k wiec jestes dopiero w polowie drogi do jakosci :)
1
Komentarz usunięty
0
coooo?hasz lepszy od ziolka,lepiej funkcjonujesz nie uwala tak
0
to abc bramkarstwa,zawsze probuja prawa
1
czekalem na te kalendarze tak samo jak na poczatek sezonu:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kiedys wlaczylem filmik bo tez mnie to ciekawilo i ten koles jest biedny,ktos z sianem go promuje(nie pamietam ksywy) i taki styl kanalu a malolaci ogladaja
0
no to lipa myslalem ze zablysne z nc+go
0
podobno na 3 sezony
0
a w jakiej platformie jestes?
0
wszystko git ale nie bardzo rozumiem co to znaczy za repliki?replika to oryginal.
0
cavani rezerwowym???????
0
dzien.
0
bo pokazuja co drugi mecz,pol kolejki eleven pol nc+
0
nie wiem na ile sezonow,pisza o jednym takze pewnie na jeden,zadnych przetargow nie bedzie przez trzy lata bo prawa ma polsat,po sezonie albo sie dogadaja albo nie
0
wyraznie napisali ze dopiero od 20-ego
0
no zgadnij od czego ma sie malinowy nos
0
my z wroclawia to malinowe nosy
0
no niech ci bedzie....................
0
przejesc mozesz ile chcesz,przeczytaj uwaznie co napisal,wyniosl wszystko co mogl takze rodzicom,znam cpunow z bardzo dobrych domow i kazdy ma problemy z prawem bo przy tylu latach cpania nie da sie w roznych sytuacjach chocby ze zwyklym wilegitymowaniem nie wpasc chocby z gietem kilka razy a podejscie naszego prawa do dragow jest jakie jest.ponadtto jak nie masz siana na towar to poprostu kradniesz no chyba ze pracujesz ale to niewielki procent
0
tez,praktycznie wszystko potem wstrzykujesz