0

130-135.

0

wiekszej bzdury ne czytalem

1

wlaczylem strima na chwile i ten debil myslal ze tvn przyjedzie go promowac jakie on to swietne dymy robi:))))))))

0

na trzech pozostalych plansza jest

0

u mnie psv-bate leci. paok-benfica

5

od kiedy to stewardzi maja powstrzymywac tlum?jak cos sie dzieje to wzywana jest ochrona,stewardzi moga w trzech wyprowadzic goscia z murawy:)

0

wiem ze bylo wiele razy ale ja mam mecze w tv wiec nie bylem zaineresowany ale syn mnie pyta czy znam jakas strone gdzie obejrzy MU,podesle mi ktos linka takiej strony na priv?

0

jeden urstowany

0

8k to juz chyba lepiej niz my widzimy oczam:)))

3

japonce juz maja 3 kanaly naziemnej w 8k wiec jestes dopiero w polowie drogi do jakosci :)

1

Komentarz usunięty

0

coooo?hasz lepszy od ziolka,lepiej funkcjonujesz nie uwala tak

0

to abc bramkarstwa,zawsze probuja prawa

1

czekalem na te kalendarze tak samo jak na poczatek sezonu:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

kiedys wlaczylem filmik bo tez mnie to ciekawilo i ten koles jest biedny,ktos z sianem go promuje(nie pamietam ksywy) i taki styl kanalu a malolaci ogladaja

0

no to lipa myslalem ze zablysne z nc+go

0

podobno na 3 sezony

0

a w jakiej platformie jestes?

0

wszystko git ale nie bardzo rozumiem co to znaczy za repliki?replika to oryginal.

0

cavani rezerwowym???????

0

dzien.

0

bo pokazuja co drugi mecz,pol kolejki eleven pol nc+

0

nie wiem na ile sezonow,pisza o jednym takze pewnie na jeden,zadnych przetargow nie bedzie przez trzy lata bo prawa ma polsat,po sezonie albo sie dogadaja albo nie

0

wyraznie napisali ze dopiero od 20-ego

0

no zgadnij od czego ma sie malinowy nos

0

my z wroclawia to malinowe nosy

0

no niech ci bedzie....................

0

przejesc mozesz ile chcesz,przeczytaj uwaznie co napisal,wyniosl wszystko co mogl takze rodzicom,znam cpunow z bardzo dobrych domow i kazdy ma problemy z prawem bo przy tylu latach cpania nie da sie w roznych sytuacjach chocby ze zwyklym wilegitymowaniem nie wpasc chocby z gietem kilka razy a podejscie naszego prawa do dragow jest jakie jest.ponadtto jak nie masz siana na towar to poprostu kradniesz no chyba ze pracujesz ale to niewielki procent

0

tez,praktycznie wszystko potem wstrzykujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?