liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
superasko ze nie chca zarabiac jak w niemczechXD
0
tam cieplo i wilgotno dlatego tam ida,musialem synowi 3 letniemu z worka wyciagac,to bylo wyzwanie
25
ocknij sie,w tych czasach po studiach podaje sie burgery
0
jedrula XD.
0
idziesz na zwolnienie i nie przedluzaja ci umowy,proste,jak ci zalezy na pracy to sie przemecz tydzien i idz jak dostaniesz nowa albo idz po ludzku i zapytaj jakie naja plany wobec ciebie
0
przeciez ostatnie eliminacje do euro a potem do swiata byly bardzo ciekawe
0
mam juz 4 dychy,tu pracuje 14 lat,przywyklem,mam 4km do pracy takze koszta minimalne a robota spoko
0
bo we wroclawiu wszedzie jest robota na 3 zmiany,jestem spawaczem i gdzie nie pojdziesz to trzy zmiany
0
15 lat pracuje na 3 xmiany,pelna lipa,na nockach tydzien do tylu,niby chodze na treningi ale jakbym obuchem dostal,potem druga,tez wstaje np. na trening o 9 i jestem nieprzytomny bo zasypiam kolo 3 ale od stody jest wmiare ok XD
0
tak jak zawsze,teraz mogl gwizdnac im karnego
0
prawdziwe,bierz smialo
0
nie.
0
to znaczy czy jest zaplacone za dostep do tych kanalow
0
wez pod uwage ze eleven jest w polsacie gdzie nie ma mozliwosci ogladac na c+
0
napisz priv jaka stawka to ci powiem czy warto,po starcie pewnie ci dolaza a dziewczyna do ciebie przyjedxie
1
juz jest dobrze
1
jasne masz racje,tylko wisla to przyklad gangusow,ludzi ktorzy zrobili sobie folwark z klubu ale klub na to pozwalal,ogolnie za oprawy i race na stadionie sa odpowiedzialni ultrasi.boixos nois juz nie ma na camp nou ale jak rzucili swinski łeb dla figo to caly stadion bil brawo,stadion to nie teatr to miejsce gdzie ludzie moga dawac upust emocjom czasami bardzo zlym.
0
osobiscie z meczu na mecz gramy lepiej,chociaz w tym sensie ze zamykamy druzyny na ich polowie a ostatnio to mnie najbardziej bolalo,mysle ze bedzie tylko lepiej,dzis w pierwszej poloeie przez 30min wygladalo to dobrze a w drugiej juz na nich siedlismy.dembele ze swoja szybkoscia musi grac caly czas ale trzeba pojsc bardziej ofensywnie.
3
daj spokoj przeciez tu sami znawcy od motoryki,taktyki i transferow
4
byles kiedys na meczu ze piszesz o racach?co ci te race przeszkadzaja?a wyzywa kazdy nawet dziadzio na vipach,nawet ojciec z dzieckiem przeklnie bo to sa emocje ale madrzcie sie dalej sprzed telewizora,ustalajcie sklady,robcie zmiany no i oczywiscie transfery.
zenada
4
bo to nie sa kibice sprzed telewizora
0
pisali ze ma byc w plusie w tym miesiacu ale bie wiem czy to prawda
3
dokladnie,te 4-0 z dynamem kijow
2
byly juz kalendarze na luty?
1
real kontroluje gre,wyglada to tak ze jestesmy blizsi stracenia niz strzelenia gola
0
ktos pisal tu ostatnio ze jest na inne stronie,dwiescie cos o ile dobrze pamietam
1
mnie najbardziej bawi jak przy losowaniu np. lm wszyscy chca jakis dobry zespol,kazdy kto mial lub ma cos wspolnego z zawodowym sportem wie ze najlepsza drabinka to ta teoretycznie najslabsza(lub losowanie),najmocniesi niech sie powybijaja nawzajem po drodze.
0
racja cos mi sie uwalilo
0
mam pytanie,nie wiem czy moze bylo,milan wyeliminowal lazio z pucharu wloch to czemu lazio gra teraz z interem dalej w pucharze??
0
hahhahahahhahahahahahahahha