liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
grajac kaszane to moga wygrac 100 lig mistrzow,czlowieku turnieje sie wygrywa a nie pieknie gra.tez mnie drazni styl i nuda ale w lm moga grac tragedie byle by wygrali
0
no fajnie zmontowany film,najlepiej widac prz bramce na 2-0 jak valdes czekaka na pilke a ktos wkleil ja do bramki:)
2
dokladnie,pewnie trener z kolegami z druzyny go umoczyli ze nie bierze z nimi:))
0
ogladam ostania minute i gsw juz maja 114pkt:)
0
ciekawe czy utrzymaj ekstraklase,jakby im sie udalo to sie jeszcze utrzymaja na powierzchni
0
ty wiesz ile sie czeka na wizyte do specjalisty?:)
0
dobrze wiedziec
0
a nc+go nie dziala czasem tylko w polsce?
0
plus jest taki ze na nastepna lm bedzie pierwsza zmiana idac systemem 321
0
pomijajac nasza gre,jak wygramy a wygramy to czworka nad realem
0
koniec:)))))))))))))))))))))
0
ja tez prosze.
0
wlasnie chcialem to naoisac:)
10
dwaj pierwsi siedzieli
0
o nim to nawet nie wspominam bo nie ma po co
0
on wyglada od miesiaca jakby maratony biegal,jeszcze miesiac temu zwodem zostawial goscia a teraz robi zwod a gosc i tak jest na nim
0
czepiam sie bo gra duzo ponizej swojego poziomu,moze ogladajcie mecz a nie siedzcie na ra lambri
0
ile masz lat ????????????chyba malo
0
nie wazne to jest teraz,popatrz jak real gral druga polowke sezonu,klepali wszystkich az milo nawet w lm bez walkow,chodzi mi o to ze liga mogla byc juz przegrana gdyby real w gownianym stylu(jak my w zeszlym sezonie) punktowal za trzy,ale nie punktuje,atletico juz pogrzebalismy miesiac temu a tu moze byc tak(nie musi) ze sezon bedzie pasjonujacy
0
ale patrzac z drugiej strony przy remisie w derbach madrytu dalej jest git
0
rakitic dno,dembele w drugiej polowie po wejsciu busiego i messiego calkiem dobrze ale od trzech meczy nie moge patrzec na gre kutinio,facet nawet pilke slabo przyjmuje,rusza sie jak mucha w smole
0
ivan zenada,co chwila strata a dembele pierwsza polowa tragiczna ale od wejscia messiego zaczal dobrze grac.nie jestem krytykiem valverde ale jak mozna bylo zmienic vidala ktory dobrze gral a nie zenujacego rakiticia
0
dembele 22min.
0
zgadzam sie.
0
chyba stalą mielec
1
wlasnie hahahaha
0
ja uwielbiam typa,szkoda ze juz z nim koniec:;
0
kurek jest poprostu slaby
2
przeciez valdes byl znakomity jakby nie kntuzja to zadnego marca by u nas nie bylo,za pepa podal pilke pod nogi de lapeni co skonczylo sie bramka na 0-2 i iguaina z realem co skonczylo sie bramka na 0-1,swego czasu juz za pepa orlowski powiedzial ze to bramkarz najlepiej grajacy nogami
0
i tu widac roznice,cyfra jest doswiadczona w trancmisjach a w polsacie glos smokowskiego w ogole nie przemawia do mnie jest jak w drugim wymiarze.oczywiscie chodzi mi o jakosc transmisji