1

grajac kaszane to moga wygrac 100 lig mistrzow,czlowieku turnieje sie wygrywa a nie pieknie gra.tez mnie drazni styl i nuda ale w lm moga grac tragedie byle by wygrali

0

no fajnie zmontowany film,najlepiej widac prz bramce na 2-0 jak valdes czekaka na pilke a ktos wkleil ja do bramki:)

2

dokladnie,pewnie trener z kolegami z druzyny go umoczyli ze nie bierze z nimi:))

0

ogladam ostania minute i gsw juz maja 114pkt:)

0

ciekawe czy utrzymaj ekstraklase,jakby im sie udalo to sie jeszcze utrzymaja na powierzchni

0

ty wiesz ile sie czeka na wizyte do specjalisty?:)

0

dobrze wiedziec

0

a nc+go nie dziala czasem tylko w polsce?

0

plus jest taki ze na nastepna lm bedzie pierwsza zmiana idac systemem 321

0

pomijajac nasza gre,jak wygramy a wygramy to czworka nad realem

0

koniec:)))))))))))))))))))))

0

ja tez prosze.

0

wlasnie chcialem to naoisac:)

10

dwaj pierwsi siedzieli

0

o nim to nawet nie wspominam bo nie ma po co

0

on wyglada od miesiaca jakby maratony biegal,jeszcze miesiac temu zwodem zostawial goscia a teraz robi zwod a gosc i tak jest na nim

0

czepiam sie bo gra duzo ponizej swojego poziomu,moze ogladajcie mecz a nie siedzcie na ra lambri

0

ile masz lat ????????????chyba malo

0

nie wazne to jest teraz,popatrz jak real gral druga polowke sezonu,klepali wszystkich az milo nawet w lm bez walkow,chodzi mi o to ze liga mogla byc juz przegrana gdyby real w gownianym stylu(jak my w zeszlym sezonie) punktowal za trzy,ale nie punktuje,atletico juz pogrzebalismy miesiac temu a tu moze byc tak(nie musi) ze sezon bedzie pasjonujacy

0

ale patrzac z drugiej strony przy remisie w derbach madrytu dalej jest git

0

rakitic dno,dembele w drugiej polowie po wejsciu busiego i messiego calkiem dobrze ale od trzech meczy nie moge patrzec na gre kutinio,facet nawet pilke slabo przyjmuje,rusza sie jak mucha w smole

0

ivan zenada,co chwila strata a dembele pierwsza polowa tragiczna ale od wejscia messiego zaczal dobrze grac.nie jestem krytykiem valverde ale jak mozna bylo zmienic vidala ktory dobrze gral a nie zenujacego rakiticia

0

dembele 22min.

0

zgadzam sie.

0

chyba stalą mielec

1

wlasnie hahahaha

0

ja uwielbiam typa,szkoda ze juz z nim koniec:;

0

kurek jest poprostu slaby

2

przeciez valdes byl znakomity jakby nie kntuzja to zadnego marca by u nas nie bylo,za pepa podal pilke pod nogi de lapeni co skonczylo sie bramka na 0-2 i iguaina z realem co skonczylo sie bramka na 0-1,swego czasu juz za pepa orlowski powiedzial ze to bramkarz najlepiej grajacy nogami

0

i tu widac roznice,cyfra jest doswiadczona w trancmisjach a w polsacie glos smokowskiego w ogole nie przemawia do mnie jest jak w drugim wymiarze.oczywiscie chodzi mi o jakosc transmisji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?