0

@barteq tak. ......................

3

@barteq wczraj zaczalem,dobra jest

0

@Kamiloza91 ludzie stojacy na moscie ,ogladajacy pozar

0

@czosnekfcb lechman,nue dziekujcie.

6

@AdrianGajewski2005 nie pojechac na turniej przez stres,gratuluje

1

@-barca4ever- pobiera prad z baterii czyli akumulatora ale ładuje go caly czas arternator,do spalania nie ma nic no chyba ze wazy z 90kg

0

@NeroTFP bedzie dobrze.           

0

@SkN 5.                           

0

@Kuczek ja wale przed treningiem i burn mnie najbardziej rusza

0

@Kuczek i ci z tego ze marka?burn kreci a o to w tym chodzi ale ty sobie pij dla marki

0

@Kuczek burn zjada na sniadanie redbulla

0

jak dla mnie antena,u mnue jakosc(sila nie istotna)tez tak skakala,poszedlem na dach a jakis gamon polozyl sraea antene analogowa na moich przewodach przy konwerterze,zdjalem i narazie git,antene tez ustawilem do najwyzszych parametrow na samym tvn

1

sprawdz antene,zobacz sygnal na samych elevenach i ustaw do mozliwie najwyzszego,u mnie najslabszy jest tvn i jak on scina to juz wiem ze cos z antena

0

dwoch vidali to bylby juz kabaret,my nie mielismy pomocnika z krwi i kosci w formie,patrzac na mecz to maprawde mysle ze koniec ze starymi gwiazdami,busi za de jong i niedtety rakitic do interu

0

nie bylo bo roberto poszedl wyzej a obronca wszedl na jego miejsce

0

sam fakt ze auto nue podiadalo badan technicznych tez wiele xmienia dla dobrego adwokata

0

nie,tamten zakonczyl kariere po meczu

0

juz jest git.

0

nie moge pobrac,pisze ze blad sieci,a szkoda

0

gdzie kibice xielonych?????

0

mam to samo a internet dobry

0

pisze po czytanemu,martin szin i synowie,czarli szin i emilio estevez

1

oczywiscie,trzeba robic szybkosc,wejdz w internet i zobaczysz co cwiczyc

1

musze zerknac z kim graja i gdzie,cracovia jest teraz w sztosie,piast tez,lechia dzis dobrze geala dopiero w 10,oczywiscie legia wysuwa sie na czolo ale bedziemy madrzejsi po tej kolejce

0

zebys sie nie zdziwil z ta legia,w tym sezonie juz mial z 3 dobre mecze pod rzed a potem znowu lipa

1

virtua tenis sega

0

szkoda ze pewnie nie bedzie gral dla polski

0

hbo go.miesiac za darmo i cisniesz

1

ja gram ale juz zaczyna mnie draznic,caly sezon nie ma napastnika za monety,czujesz?

1

chyba sobie zartujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?