liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq tak. ......................
3
@barteq wczraj zaczalem,dobra jest
0
@Kamiloza91 ludzie stojacy na moscie ,ogladajacy pozar
0
@czosnekfcb lechman,nue dziekujcie.
6
@AdrianGajewski2005 nie pojechac na turniej przez stres,gratuluje
1
@-barca4ever- pobiera prad z baterii czyli akumulatora ale ładuje go caly czas arternator,do spalania nie ma nic no chyba ze wazy z 90kg
0
@NeroTFP bedzie dobrze.
0
@SkN 5.
0
@Kuczek ja wale przed treningiem i burn mnie najbardziej rusza
0
@Kuczek i ci z tego ze marka?burn kreci a o to w tym chodzi ale ty sobie pij dla marki
0
@Kuczek burn zjada na sniadanie redbulla
0
jak dla mnie antena,u mnue jakosc(sila nie istotna)tez tak skakala,poszedlem na dach a jakis gamon polozyl sraea antene analogowa na moich przewodach przy konwerterze,zdjalem i narazie git,antene tez ustawilem do najwyzszych parametrow na samym tvn
1
sprawdz antene,zobacz sygnal na samych elevenach i ustaw do mozliwie najwyzszego,u mnie najslabszy jest tvn i jak on scina to juz wiem ze cos z antena
0
dwoch vidali to bylby juz kabaret,my nie mielismy pomocnika z krwi i kosci w formie,patrzac na mecz to maprawde mysle ze koniec ze starymi gwiazdami,busi za de jong i niedtety rakitic do interu
0
nie bylo bo roberto poszedl wyzej a obronca wszedl na jego miejsce
0
sam fakt ze auto nue podiadalo badan technicznych tez wiele xmienia dla dobrego adwokata
0
nie,tamten zakonczyl kariere po meczu
0
juz jest git.
0
nie moge pobrac,pisze ze blad sieci,a szkoda
0
gdzie kibice xielonych?????
0
mam to samo a internet dobry
0
pisze po czytanemu,martin szin i synowie,czarli szin i emilio estevez
1
oczywiscie,trzeba robic szybkosc,wejdz w internet i zobaczysz co cwiczyc
1
musze zerknac z kim graja i gdzie,cracovia jest teraz w sztosie,piast tez,lechia dzis dobrze geala dopiero w 10,oczywiscie legia wysuwa sie na czolo ale bedziemy madrzejsi po tej kolejce
0
zebys sie nie zdziwil z ta legia,w tym sezonie juz mial z 3 dobre mecze pod rzed a potem znowu lipa
1
virtua tenis sega
0
szkoda ze pewnie nie bedzie gral dla polski
0
hbo go.miesiac za darmo i cisniesz
1
ja gram ale juz zaczyna mnie draznic,caly sezon nie ma napastnika za monety,czujesz?
1
chyba sobie zartujesz