1

czlowieku widziales co sie dzieje jak przesadzi z rotacjami

0

porownac city do psg to bezczelnosc

0

byly i sa.

1

ja naweet rocznik 78.

0

no to sie valverde przewiozl w koncu na swoich eksperymentach

1

numer twojej karty,po tej aferze tak jest

0

i gol...........................

1

do jakiej sytuacji?wiesz co sie dzieje w klubie?

2

thomas odd.

0

podobny klimat do manchester?

0

nowsza czyli amerykanska,pozniej dopiero cyknalem ze jest szwedzki oryginal

0

w punkt,w black mirror nic mnie nie kreci,w stranger things jest tak jak piszesz,niby fabula fajna ale czegos mi brakuje,dark mi zajebiscie pasuje chociaz drazni mnie pojscie na skroty chociazby w tym jakmatka nie poznaje swojego syna w postaci syna sasiadow ale mi pasuje.ja jestem bardziej ze szwedzkich kryminalow i po "the kiling" czekam na 4 sezon gomorry.

0

mi odwrotnie,ja na przyklad nie rozumiem co jest zajebistego w "black miror",obejrzalem 2 pierwsze odcinki i nara

0

wszystko mi sie podobalo,cofanie w czasie,zagadaka itd.kazdy lubi co innego

1

mi sie mega podobal

1

sadzicie sie i udajecie wielkich madrych,ble ble ble,a w calym tym zamieszaniu chodzi tylko o pieniazki,tak moi drodzy,o pieniazki.Mi wydawalo sie dziwne jak okolo 4 miesiace temu uslyszalem w radiu czy wiadomociach ze nasz sojusznik usa poprze izrael w kwestii odszkodowan od polski ktore ida w mld.ustawa ipn zamknie temat i o to chodzi rzadzacym,wystarczy troche poszperac w internecie i pomyslec ze wojny i takie akcje zawsze rozchodza sie o hajs

0

nie przezyl pierwszej nocy,na 100

0

to sa jego ostatnie godziny chyba ze juz nie zyje

0

po pogrzebie stypa

0

dark,dla mnie duxo lepszy od stranger things

1

przebrnalem przez 2 pierwsze odcinki 1 sezonu,totalnie mi nie lezy

0

z calego tego slabego belfra wlasnie zakonczenie drugiego sezonu jest najlepsze,moim zdaniem oczywiscie,ponadto teraz wartym obejrzenia jest "dark"

0

wejdz na fb,grupa ps4 i ci rozwiaza problem

1

wlaczylem final z sampdoria

0

graja samymi baskami.

0

i miroslawski.

0

no ci dwaj co komentuja mecze barcy i realu,c wiakala i tego drugiego zawsze myle ze swiecickim

0

sluchaj nie wiem,ale musi byc mozliwosc ogladania bez telewizora w koncu to telewizja internetowa.najprosciej to zadzwonic na infolinie i zapytac

0

bo miala byc do kogos konkretnego juz usuwam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?