liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czlowieku widziales co sie dzieje jak przesadzi z rotacjami
0
porownac city do psg to bezczelnosc
0
byly i sa.
1
ja naweet rocznik 78.
0
no to sie valverde przewiozl w koncu na swoich eksperymentach
1
numer twojej karty,po tej aferze tak jest
0
i gol...........................
1
do jakiej sytuacji?wiesz co sie dzieje w klubie?
2
thomas odd.
0
podobny klimat do manchester?
0
nowsza czyli amerykanska,pozniej dopiero cyknalem ze jest szwedzki oryginal
0
w punkt,w black mirror nic mnie nie kreci,w stranger things jest tak jak piszesz,niby fabula fajna ale czegos mi brakuje,dark mi zajebiscie pasuje chociaz drazni mnie pojscie na skroty chociazby w tym jakmatka nie poznaje swojego syna w postaci syna sasiadow ale mi pasuje.ja jestem bardziej ze szwedzkich kryminalow i po "the kiling" czekam na 4 sezon gomorry.
0
mi odwrotnie,ja na przyklad nie rozumiem co jest zajebistego w "black miror",obejrzalem 2 pierwsze odcinki i nara
0
wszystko mi sie podobalo,cofanie w czasie,zagadaka itd.kazdy lubi co innego
1
mi sie mega podobal
1
sadzicie sie i udajecie wielkich madrych,ble ble ble,a w calym tym zamieszaniu chodzi tylko o pieniazki,tak moi drodzy,o pieniazki.Mi wydawalo sie dziwne jak okolo 4 miesiace temu uslyszalem w radiu czy wiadomociach ze nasz sojusznik usa poprze izrael w kwestii odszkodowan od polski ktore ida w mld.ustawa ipn zamknie temat i o to chodzi rzadzacym,wystarczy troche poszperac w internecie i pomyslec ze wojny i takie akcje zawsze rozchodza sie o hajs
0
nie przezyl pierwszej nocy,na 100
0
to sa jego ostatnie godziny chyba ze juz nie zyje
0
po pogrzebie stypa
0
dark,dla mnie duxo lepszy od stranger things
1
przebrnalem przez 2 pierwsze odcinki 1 sezonu,totalnie mi nie lezy
0
z calego tego slabego belfra wlasnie zakonczenie drugiego sezonu jest najlepsze,moim zdaniem oczywiscie,ponadto teraz wartym obejrzenia jest "dark"
0
wejdz na fb,grupa ps4 i ci rozwiaza problem
1
wlaczylem final z sampdoria
0
graja samymi baskami.
0
i miroslawski.
0
no ci dwaj co komentuja mecze barcy i realu,c wiakala i tego drugiego zawsze myle ze swiecickim
0
sluchaj nie wiem,ale musi byc mozliwosc ogladania bez telewizora w koncu to telewizja internetowa.najprosciej to zadzwonic na infolinie i zapytac
0
bo miala byc do kogos konkretnego juz usuwam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika