liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wiesz to po co pytasz
0
Kamix chyba.......
7
Kosowski to nie powiedzial ani jednego dobrego slowa o Barsie
0
Wielkie dzieki!!!!bez wladczego tonu kazdy mnie zlal kilkadziesiat komentarzy wczesniej
0
Dawac mi tu tapety na marzec bo nie moge znalezc!!!!!
0
Moze ktos podac linka do tapet na marzec a nie mialem tel a teraz nie daje rady ogarnac
0
Smieszna walka w parterze?ochlon
0
A bedzie gdzies w tv mecz?
1
Blad?????dla zaglebia na 2;1zobaczyli takiego samego spalonego
0
Jestesmy,jak wygramy wszystko w lidze to nic im nie da mecz zalegly
1
Nie mozna nic napisać o rakiticiu a o gomesie mozna chociaz gral krocej?
2
Vidal kolego chyba jednak lepsza opcja,"wychowanek ukochanego klubu" ,ło matko tos pojechal
0
Wlasnie mialem pisac ze drugi ci uciekl a tu zmiana decyzji
0
No to faktycznie szkoda,tak by juz 50%planu karniakow byo zrobione
0
Nie peniaj,jeszcze siadzie jakis karniak dla city
1
Dla mnie jednak karny,traca pilke i jest szybszy
0
Apke mozesz zainstalowac na czyterech irzadzeniach
0
Odpal apke i musisz podac w tejrstracji swoj numer abonenta i ogladasz
7
Saragossa wygrala z realem zawsze trzymajacym poziom
0
Nie wpadniemy?zobacz Milan,ManU
1
6-2 bylo na realu
2
Mysle ze wlasnie wyjasnila sie przyszlosc LE
16
Trzy mecze wiecej ,nie mniej
0
No ciekawie,ciekawie licze na paco
0
Chyba nie straca
0
Dal typy bukmacherki.chyba faktycznie tylko was dwoch nie zrozumialo
0
Mnie irytowaly u denisa te nie dokladne podania,za plecy
0
Mowilem..........
0
Jeszcze nie odpadli...
0
Myslalem ze roberto podawal:)