0

Jak wiesz to po co pytasz

0

Kamix chyba.......

7

Kosowski to nie powiedzial ani jednego dobrego slowa o Barsie

0

Wielkie dzieki!!!!bez wladczego tonu kazdy mnie zlal kilkadziesiat komentarzy wczesniej

0

Dawac mi tu tapety na marzec bo nie moge znalezc!!!!!

0

Moze ktos podac linka do tapet na marzec a nie mialem tel a teraz nie daje rady ogarnac

0

Smieszna walka w parterze?ochlon

0

A bedzie gdzies w tv mecz?

1

Blad?????dla zaglebia na 2;1zobaczyli takiego samego spalonego

0

Jestesmy,jak wygramy wszystko w lidze to nic im nie da mecz zalegly

1

Nie mozna nic napisać o rakiticiu a o gomesie mozna chociaz gral krocej?

2

Vidal kolego chyba jednak lepsza opcja,"wychowanek ukochanego klubu" ,ło matko tos pojechal

0

Wlasnie mialem pisac ze drugi ci uciekl a tu zmiana decyzji

0

No to faktycznie szkoda,tak by juz 50%planu karniakow byo zrobione

0

Nie peniaj,jeszcze siadzie jakis karniak dla city

1

Dla mnie jednak karny,traca pilke i jest szybszy

0

Apke mozesz zainstalowac na czyterech irzadzeniach

0

Odpal apke i musisz podac w tejrstracji swoj numer abonenta i ogladasz

7

Saragossa wygrala z realem zawsze trzymajacym poziom

0

Nie wpadniemy?zobacz Milan,ManU

1

6-2 bylo na realu

2

Mysle ze wlasnie wyjasnila sie przyszlosc LE

16

Trzy mecze wiecej ,nie mniej

0

No ciekawie,ciekawie licze na paco

0

Chyba nie straca

0

Dal typy bukmacherki.chyba faktycznie tylko was dwoch nie zrozumialo

0

Mnie irytowaly u denisa te nie dokladne podania,za plecy

0

Mowilem..........

0

Jeszcze nie odpadli...

0

Myslalem ze roberto podawal:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?