0

hbo go czy caly net?

0

co jak dziala?

0

a jednak strzelil

0

wlasnie sciagam 9 odcinek,od rana pojechalem 8

0

dokladnie,bynajmniej to przeczenie

0

cassano bez watpienia

2

hahaha,spoko,ja nie wiedzialem

1

to jest ciekawostka,mam tylko nadzieje ze prawdziwa

0

bedzie mogl,juz nie ma kodow do online,sam bralem 17 uzywke na ps4

0

a to roznica?napisane ze chodzi o kontakt z zawodnikiem bez wiedzy klubu.ciekaw jestem jak to wyglada prawnie

2

dziwne,psg zabralo nam neya w taki sam sposob

0

kukuczka----wysmienita

5

jak co rokuXD.

0

nie ma co sie sadzic,legia to legia,zawsze sie bije o mistrza a gornik?zobaczymy w drugiej rundzie,jest beniaminkiem,jak przesledzisz rok beniaminkow w ekstraklasie to zobaczysz co sie dzieje w drugim sezonie,o komplecie bedziesz tylko sspominał

0

jeszcze gra w swoim klubie

0

a no mogl,podium bylo jakie bylo,jakbys ogarnial ten rok to bys wiedzial ze messi sie nie liczyl w tym wyscigu a o wszystkim zadecydowaly baraze gdzie ribery juz gasl a krisztiano hak to krisztiano a zeby bylo smieszniej to smaczku tej rywalizacji nadawalo to ze przedluzyli czas nominacji o te baraze(choc w tej kwestii moge sie mylic czy chodzi o ta ZP).jeszcze mi ziomus,fan realu mowil ze nagroda jest inwidualna a nie zespolowa,messi byl drugi ale sie nie liczyl wtedy,poprostu ribery sromotnie polegl w barazach

0

jasne,ribery wygral wtedy wszystko chyba

0

co???wygral ronaldo,walczyl z riberym,messi wygral ze snajderem jak inter wygeal LM z bayernem

0

ribery przegral walke o ZP w barazach,tam krisztiano go skasowal

0

jest juz w sieci??

0

gniotow nie wlaczam,lub wylaczam w polowie,wierz mi

0

z pol roku temu widzialem"uciekaj stad"rewelacyjny

0

nie rob jaj,jakis kolega ostatnio wypunktowal tego gniota

0

wyspy tajemnic jeszcze chyba nikt nie przebil

0

odszedl morata ktory uratowal im kilka meczy po wrzutce w koncowce

0

po piereszym sezonie pisslem ze to serial dla gimnazjalistow,belfer jedzie do ruskich szukac bandytow,ło matko:)ten sezon to juz parodia

0

gomorra 3 sezon???????

0

no co to jest te DBS

0

potwierdzam-cudo

0

dzieki ziomus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?