liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hbo go czy caly net?
0
co jak dziala?
0
a jednak strzelil
0
wlasnie sciagam 9 odcinek,od rana pojechalem 8
0
dokladnie,bynajmniej to przeczenie
0
cassano bez watpienia
2
hahaha,spoko,ja nie wiedzialem
1
to jest ciekawostka,mam tylko nadzieje ze prawdziwa
0
bedzie mogl,juz nie ma kodow do online,sam bralem 17 uzywke na ps4
0
a to roznica?napisane ze chodzi o kontakt z zawodnikiem bez wiedzy klubu.ciekaw jestem jak to wyglada prawnie
2
dziwne,psg zabralo nam neya w taki sam sposob
0
kukuczka----wysmienita
5
jak co rokuXD.
0
nie ma co sie sadzic,legia to legia,zawsze sie bije o mistrza a gornik?zobaczymy w drugiej rundzie,jest beniaminkiem,jak przesledzisz rok beniaminkow w ekstraklasie to zobaczysz co sie dzieje w drugim sezonie,o komplecie bedziesz tylko sspominał
0
jeszcze gra w swoim klubie
0
a no mogl,podium bylo jakie bylo,jakbys ogarnial ten rok to bys wiedzial ze messi sie nie liczyl w tym wyscigu a o wszystkim zadecydowaly baraze gdzie ribery juz gasl a krisztiano hak to krisztiano a zeby bylo smieszniej to smaczku tej rywalizacji nadawalo to ze przedluzyli czas nominacji o te baraze(choc w tej kwestii moge sie mylic czy chodzi o ta ZP).jeszcze mi ziomus,fan realu mowil ze nagroda jest inwidualna a nie zespolowa,messi byl drugi ale sie nie liczyl wtedy,poprostu ribery sromotnie polegl w barazach
0
jasne,ribery wygral wtedy wszystko chyba
0
co???wygral ronaldo,walczyl z riberym,messi wygral ze snajderem jak inter wygeal LM z bayernem
0
ribery przegral walke o ZP w barazach,tam krisztiano go skasowal
0
jest juz w sieci??
0
gniotow nie wlaczam,lub wylaczam w polowie,wierz mi
0
z pol roku temu widzialem"uciekaj stad"rewelacyjny
0
nie rob jaj,jakis kolega ostatnio wypunktowal tego gniota
0
wyspy tajemnic jeszcze chyba nikt nie przebil
0
odszedl morata ktory uratowal im kilka meczy po wrzutce w koncowce
0
po piereszym sezonie pisslem ze to serial dla gimnazjalistow,belfer jedzie do ruskich szukac bandytow,ło matko:)ten sezon to juz parodia
0
gomorra 3 sezon???????
0
no co to jest te DBS
0
potwierdzam-cudo
0
dzieki ziomus.