0

no w sumie fakt
...

0

no budzisz sie juz rano

0

tak,ale z reguly nie dalo sie odpalic filmu,a ostatnio caly czas buforuje,no ale sa inne strony

0

zalukaj dramat ostatnio

0

spojler kolego jest na forach konkretnych gry o tron,lub filmweb a nie na rambli,latam i widzialem tylko jak typ napisal o scenie z wilkami(zreszta nic konkretnego),widzisz omijasz,proste,nie wyolbrzymiaj

0

ja tez nie zawsze zdaze przeczytac newsa a ty juz go komentujesz,kogo obchodzi czy laskawie zaczales ogladac gre o tron,my czekalismy na ten sezon i wymieniamy swoje opinie

0

juventus sprzeda solidnego gracza(na dzien dzisiejszy)za ogromne pieniadze i tyle

1

jedyna opcja jak odejdzie neymar to wylozyc z 110 mln i tylko dembele,jak nie zalata dziury to i tak za rok ,dwa bedzie na poziomie.reszta dybalow,eriksenoow i kutiniow to goscie ktorzy sa klase nizej niz ney,super gwiazd nie idzie wyciagnac,ba!nawet srednich gwiazd nie mozna lyknac , to kim my chcemy zapchac dziure po neyu ?

0

dawno nikt nie napisal tak rzeczowego komentarza

0

w sierpniu bedzie w realu,pol druzyny mu wysprzedali.tak mysle

0

i tu sie wlasnie mylisz,moim zdaniem nie ma kogo kupic,za gwiazde(nie super gwiazde)trzeba placic okolo 100mln a do tego kluby maja hajs i nie sprzedaja

0

problemem nie jest odejscie neymara,problemem jest kupienie kogos wartosciowego,nawet nie na jego pozycje,kluby juz nie sprzedaja swoich gwiazd bo maja pieniadze

0

dokladnie,byl na bezrobotnym

1

hehehegehehe,,,,,,,,,

0

bo realowi cofneli a im nie

0

bardziej chcialem sie odniesc do tego wywiadu,cyfra tez pisala komunikaty ze czekaja na wynik przetargu

0

w sumie to z tym odejsciem Neya to jest narazie tak jak z nc+ w sprawie utraty ligi mistrzow.
nc+ w zamian dalo lige mistrzow siatkarzy a my dostaniemy paulinio w styczniu

6

a niby na kogo glosowac?znowu na po?w dupe z takim wyborem

1

beton,beton i jeszcze raz beton,jak nie po to pis,jak nie pis to po ,i tak w kolko

0

film jest swietny

0

panowie,LM musi byc nie oplacalna poprostu,tak naprawde to w fazie grupowej ogladam tylko Barce,mysle ze eleven nie mialoby przeciwnika jezeli by im zalezalo

0

20 zeta miesiecznie?

0

przeciez jest napisane,nawet w foli jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

przeciez martinez polecial przy 1-1

0

zaznaczam tak,z psg nie wierzylem,w tym wypadku czekam na rewanz,zobaczymy.juve nie zagralo nic wielkiego,psg tez postawilo autobus

1

obejrzyj dokladniej,totalnie zle do przodu mial w koncowce i ta strata pod naszym polem karny,o golnie gra zaczela wygladac jako tako po jego wejsciu.jestem ciekawy rewanzu,po psg tez wszyscy mowili ze to koniec i ze psg wygra lm.tak na prawde to pomimo naszej slabej gry juve mialo wiecej szczescia(oprocz roznego)

1

gomes dzis zagral calkiem dobrze

1

Zawsze jest tak ze jak wejdziesz w jaks reklame(produkt jaki ogladasz)to pozniej pokazuje to na prawie kazdej stronie

0

Ok,tylko jak mi odpowiadasz to nie pytaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?