liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no w sumie fakt
...
0
no budzisz sie juz rano
0
tak,ale z reguly nie dalo sie odpalic filmu,a ostatnio caly czas buforuje,no ale sa inne strony
0
zalukaj dramat ostatnio
0
spojler kolego jest na forach konkretnych gry o tron,lub filmweb a nie na rambli,latam i widzialem tylko jak typ napisal o scenie z wilkami(zreszta nic konkretnego),widzisz omijasz,proste,nie wyolbrzymiaj
0
ja tez nie zawsze zdaze przeczytac newsa a ty juz go komentujesz,kogo obchodzi czy laskawie zaczales ogladac gre o tron,my czekalismy na ten sezon i wymieniamy swoje opinie
0
juventus sprzeda solidnego gracza(na dzien dzisiejszy)za ogromne pieniadze i tyle
1
jedyna opcja jak odejdzie neymar to wylozyc z 110 mln i tylko dembele,jak nie zalata dziury to i tak za rok ,dwa bedzie na poziomie.reszta dybalow,eriksenoow i kutiniow to goscie ktorzy sa klase nizej niz ney,super gwiazd nie idzie wyciagnac,ba!nawet srednich gwiazd nie mozna lyknac , to kim my chcemy zapchac dziure po neyu ?
0
dawno nikt nie napisal tak rzeczowego komentarza
0
w sierpniu bedzie w realu,pol druzyny mu wysprzedali.tak mysle
0
i tu sie wlasnie mylisz,moim zdaniem nie ma kogo kupic,za gwiazde(nie super gwiazde)trzeba placic okolo 100mln a do tego kluby maja hajs i nie sprzedaja
0
problemem nie jest odejscie neymara,problemem jest kupienie kogos wartosciowego,nawet nie na jego pozycje,kluby juz nie sprzedaja swoich gwiazd bo maja pieniadze
0
dokladnie,byl na bezrobotnym
1
hehehegehehe,,,,,,,,,
0
bo realowi cofneli a im nie
0
bardziej chcialem sie odniesc do tego wywiadu,cyfra tez pisala komunikaty ze czekaja na wynik przetargu
0
w sumie to z tym odejsciem Neya to jest narazie tak jak z nc+ w sprawie utraty ligi mistrzow.
nc+ w zamian dalo lige mistrzow siatkarzy a my dostaniemy paulinio w styczniu
6
a niby na kogo glosowac?znowu na po?w dupe z takim wyborem
1
beton,beton i jeszcze raz beton,jak nie po to pis,jak nie pis to po ,i tak w kolko
0
film jest swietny
0
panowie,LM musi byc nie oplacalna poprostu,tak naprawde to w fazie grupowej ogladam tylko Barce,mysle ze eleven nie mialoby przeciwnika jezeli by im zalezalo
0
20 zeta miesiecznie?
0
przeciez jest napisane,nawet w foli jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
przeciez martinez polecial przy 1-1
0
zaznaczam tak,z psg nie wierzylem,w tym wypadku czekam na rewanz,zobaczymy.juve nie zagralo nic wielkiego,psg tez postawilo autobus
1
obejrzyj dokladniej,totalnie zle do przodu mial w koncowce i ta strata pod naszym polem karny,o golnie gra zaczela wygladac jako tako po jego wejsciu.jestem ciekawy rewanzu,po psg tez wszyscy mowili ze to koniec i ze psg wygra lm.tak na prawde to pomimo naszej slabej gry juve mialo wiecej szczescia(oprocz roznego)
1
gomes dzis zagral calkiem dobrze
1
Zawsze jest tak ze jak wejdziesz w jaks reklame(produkt jaki ogladasz)to pozniej pokazuje to na prawie kazdej stronie
0
Ok,tylko jak mi odpowiadasz to nie pytaj