0

Dlaczego śmieszna?może goście pasują do jego koncepcji,wielu zawodników nie gra ale grają w reprze

2

No moim zdaniem karny był na 100%,nie gwizdnal to nie dwizdnal ale nie róbmy jaj ze nie było podstaw,później sędzia żeby się wybronic puścił 2 podobne reki u borussi

8

Tak naprawdę to masze grał bardzo dobry mecz,tylko się przewrócił i klops..

0

Tak jak piszesz ,pachołek,tylko w końcu taki gość polamie mu nogi bo nie wytrzyma przy wyniku 5-0.Ty wtedy będziesz pial jak tak mozna,jako brutal etc.tak jak pisze kolega wyżej,w ważnym meczu,na styku jeżeli prowokacja może nam pomoc

0

No widzisz,takie mam podejście do realu ,no ale bujaj w obłokach dalej chlopcze

0

Dokładnie,to ze Barca idealnie przeszła bana nie znaczy że real go przejdzie podobnie

0

Bardzo dobre pytanie

5

Przecież wiedzieli że ban wejdzie w życie i wzmocnili się tak jak uważali że będzie dobrze.więc nie pisz bzdur

0

6-2

0

Dlatego dwa dni bo obiecał przed startem ligi

2

Bardziej w canal +

0

Pisząc twardość nie miałem na myśli wielkość fizyczną,wymieniłeś zawodników którzy wywodzą się z lig europejskich(cały czas piję do do tematu młodego Brazylijczyka).prawie wszyscy ci panowie bazują na swojej szybkosci i powtarzam GRALI wcześniej w Europie(poza Oscarem ale on mnie w ogóle nie przekonuje) a co do samej ligi to wymieniłeś 5 zawodników a liga składa się nas tu druzyn gdzie 3/4 zawodników to wybiegani trwałe,oczywiście są też zawodnicy świetni technicznie co nie zmienia mojej oceny ligi bo.np jest też taka piątka Costa,benteke(był?),caroll,girou,nawet welbeck.a vardy też facet szybki i nie odstawiajacy nogi

0

Toporna miało być

2

Nie chodzi o twardość,chodzi o chłopca z brazyli.poogladaj trochę angielską i porównaj Neja z pierwszego sezonu w la liga.
P.s.i tak kolego,liga jest twarda i odporna czy Ci się to podoba czy nie

0

Legia 45 min później chyba

0

Zgadzam sie w stu procentach,wystarczy sprawdzić gdzie przyszłe brazylijskie gwiazdy ogrywaly się przez pierwszy sezon w Europie

4

Za 3 lub 4 lata już by to nie było w Barcy.przyszła gwiazdeczka 3 lata na ławie..proszę cie

2

A ja myślę że ligę angielska dla młodego brazylijskiego zawodnika nie mającego styczności z europejskim futbolem to zły pomysł,ale pożyjemy zobaczymy

2

Sport może być kontuzjogenny ,tak na przyszłość

0

Przeczytałem że z

0

Gomorra i narcos

0

Z tyłu są śruby które blokują bęben.przed podłączeniem powinieneś je odkrecic

0

Wejdź na fachową stronę i poczytaj ,każdy woli co innego,prysznic,szama i polezec na wyrku .do tego suple ale to chyba jeszcze nie twój temat

0

To po co było to brać?

0

Odwrócony „sieg heil”, czyli „quenelle” za sprawą piłkarza Nicholasa Anelki wypływa na szerokie wody. Według jego twórcy Dieudonne M'bala M'bala jest to gest antyestablishmentowy i antysyjonistyczny

0

Przeciez frankowski nic nie gral w kadrze,to co to znaczy ze zmarnowany talent?

0

Hiszpania na das erste

0

Piekne

2

Daj juz spokoj bo sie pograzasz, ney byl klasa sama w sobie w santosie a o tym panu uslyszalem odkad Barca sie nim zainteresowala wiec nie pisz bzdur.juz byl taki kerrison..

1

Das erste na nc+ kanał 300

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?