liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego śmieszna?może goście pasują do jego koncepcji,wielu zawodników nie gra ale grają w reprze
2
No moim zdaniem karny był na 100%,nie gwizdnal to nie dwizdnal ale nie róbmy jaj ze nie było podstaw,później sędzia żeby się wybronic puścił 2 podobne reki u borussi
8
Tak naprawdę to masze grał bardzo dobry mecz,tylko się przewrócił i klops..
0
Tak jak piszesz ,pachołek,tylko w końcu taki gość polamie mu nogi bo nie wytrzyma przy wyniku 5-0.Ty wtedy będziesz pial jak tak mozna,jako brutal etc.tak jak pisze kolega wyżej,w ważnym meczu,na styku jeżeli prowokacja może nam pomoc
0
No widzisz,takie mam podejście do realu ,no ale bujaj w obłokach dalej chlopcze
0
Dokładnie,to ze Barca idealnie przeszła bana nie znaczy że real go przejdzie podobnie
0
Bardzo dobre pytanie
5
Przecież wiedzieli że ban wejdzie w życie i wzmocnili się tak jak uważali że będzie dobrze.więc nie pisz bzdur
0
6-2
0
Dlatego dwa dni bo obiecał przed startem ligi
2
Bardziej w canal +
0
Pisząc twardość nie miałem na myśli wielkość fizyczną,wymieniłeś zawodników którzy wywodzą się z lig europejskich(cały czas piję do do tematu młodego Brazylijczyka).prawie wszyscy ci panowie bazują na swojej szybkosci i powtarzam GRALI wcześniej w Europie(poza Oscarem ale on mnie w ogóle nie przekonuje) a co do samej ligi to wymieniłeś 5 zawodników a liga składa się nas tu druzyn gdzie 3/4 zawodników to wybiegani trwałe,oczywiście są też zawodnicy świetni technicznie co nie zmienia mojej oceny ligi bo.np jest też taka piątka Costa,benteke(był?),caroll,girou,nawet welbeck.a vardy też facet szybki i nie odstawiajacy nogi
0
Toporna miało być
2
Nie chodzi o twardość,chodzi o chłopca z brazyli.poogladaj trochę angielską i porównaj Neja z pierwszego sezonu w la liga.
P.s.i tak kolego,liga jest twarda i odporna czy Ci się to podoba czy nie
0
Legia 45 min później chyba
0
Zgadzam sie w stu procentach,wystarczy sprawdzić gdzie przyszłe brazylijskie gwiazdy ogrywaly się przez pierwszy sezon w Europie
4
Za 3 lub 4 lata już by to nie było w Barcy.przyszła gwiazdeczka 3 lata na ławie..proszę cie
2
A ja myślę że ligę angielska dla młodego brazylijskiego zawodnika nie mającego styczności z europejskim futbolem to zły pomysł,ale pożyjemy zobaczymy
2
Sport może być kontuzjogenny ,tak na przyszłość
0
Przeczytałem że z
0
Gomorra i narcos
0
Z tyłu są śruby które blokują bęben.przed podłączeniem powinieneś je odkrecic
0
Wejdź na fachową stronę i poczytaj ,każdy woli co innego,prysznic,szama i polezec na wyrku .do tego suple ale to chyba jeszcze nie twój temat
0
To po co było to brać?
0
Odwrócony „sieg heil”, czyli „quenelle” za sprawą piłkarza Nicholasa Anelki wypływa na szerokie wody. Według jego twórcy Dieudonne M'bala M'bala jest to gest antyestablishmentowy i antysyjonistyczny
0
Przeciez frankowski nic nie gral w kadrze,to co to znaczy ze zmarnowany talent?
0
Hiszpania na das erste
0
Piekne
2
Daj juz spokoj bo sie pograzasz, ney byl klasa sama w sobie w santosie a o tym panu uslyszalem odkad Barca sie nim zainteresowala wiec nie pisz bzdur.juz byl taki kerrison..
1
Das erste na nc+ kanał 300