liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehehe.........
0
Sluzy rozeojowi patolgii?daj cos od siebie a nie powtarzaj frazesow.wszedzie sa dodatki na dziecko ale u nas sluzy rozwojowi patologii.daj spokoj
0
Co wywrozyl?nie jestem pisowcem ale mnie nie ruchaja chociaz zbyszek nazwal to inaczej.zreszta nie chce mi sie z toba pisac jak jestes zafascynowany tym pajacem.ten to dopiero manipulant,skomczyl sie w necie to fundacje zalozyl ..fiu fiu
0
Nic nie ma w tym materiale oprocz pijanego stonogi,masz dzieci?jak nie to nie pisz o 500+ bo nic o tym nie wiesz.kolo placze ze sie nie dostal i jedyne co robi to bluzga.i tak proforma,jestes wyborca PO?
1
Sluchaj kolego,bo widze ze na powaznie,mozesz miec swoje zdanie,ale dajac pijanego cwaniaka stonoge robisz z siebie kretyna
1
Ty na powaznie?czy faktycznie jestes elektoratem zbyszka?
4
Real nie kontrolowal meczu,co prawda sevilla nie stwarzala okazji ale wizualnie dominowala.po karnym myslalem ze to koniec..
0
Udzielam sie bo moge,czy moze tez mnie zweryfikujesz
0
Piszac glupszej mialem na mysli twoje madrosci o weryfikacji,gosc dostal bana i po temacie.nic nie napisalem o penisie za to ty sie o tym rozpisujesz
1
Glupszej wypowiedzi nie czytalem.
5
Dylemat???prosze cie...
0
Nie ma szans.ale wierzyc trzeba
0
Kontuzja.syprzaka tez nie ma
0
Ja gralem sezon.u mnie tylko herby byly inne
0
Pieknie!!!!!!!!!!!!
1
Potezny film......
0
Milan to byl chyba
2
Czekamy na rewanz i tyle.byle nie dali sie tak stlamsic z zoltymi
0
Zalukaj,cda powinno byc wszedzie
0
Wystarczy ze sie golisz raz na dziesiec dni.ja sie gole codziennie,nic nie zostaje no chyba ze golisz sie maszynka do wlosow ,co by mnie wcale nie zdziwilo..
0
Co zostaje?????goliles sie kiedys ekektryczna?
0
Jednego nie da sie ukryc,za czasow naszego papieza i lolejnego pedofilia kwitla w kosciele i nie jest to wymysl gimnazjalistow
Fakt jest faktem ze w czasach PRL papiez pomogl nam wyjsc z komuny pozatym byl NASZ.mozna go lubic lub nie ale szacunek mu sie nalezy
0
No widzisz,a mi sie nie chcialo robic korekty jednej literki bo myslale ze nie znajdzie sie jakis typek ktory sie bedzie sadzil nie w temacie..no coz mylilem sie
0
A ja mysle ze od lata bedzie gral juz na rozgrywaniu.
0
Nastepca xawiego gra obecnie na prawej obronie
0
Nie chce hejtowac ale co do samego karate to jednak nawet nie sledzac tego sportu kilka nazwisk znam.z takimi wynikami jak Lewandowska powinno byc o niej slychac,widocznie jej odmiana jest naprawde niszowa
0
Pomysl na siebie przyszedl w momencie slawy meza.pomysl na siebie to ma np. Chodakowska
0
Pewnie ze gwiazdorzy,yen jej sklepik gdzie maslo fit sprzedawala bodajrze za 100pln
0
Bylo by poprostu wysmienicie
0
Mam pytanie,czy ten kto zrobil tapetke z terminarzem na grudzien moze by zrobil kolejna na styczen itd.?