0

No nie,mamy ograniczony budzet placowy

0

W sumie madrze ale co do Ronaldo to sie mylisz bo facet poszedl i wylacznie dla pieniedzy ,hulk tez gra w zenic bo tam kasy jak lodu,w innym klubie z topu nie dostal by takich pieniedzy a co do realu to tam tez jest hajsu jak lodu na pensje

0

Daj spokoj.....oczywiscie ze tyul LM jest najwazniejszy ale jak mozna porownywac do ligi???w lidze musisz byc najlepszy po pewnej ilosci kolejek,z kazdym rewanz i kazdy gra z KAZDYM!!!nie tak ze jedni graja z roma(w czasie losowania roma brala wszystko w torbe) potem najslabsze wilki a i city.takie atletico po psv(niby tez slabe choc mistrza zrobilo) pogonilo nas i bayern.teraz widzisz roznice dlaczeg najlepszy zespol europy nie musi byc najlepszym zespolem w hiszpani?twoja logika to ten kto wygra LM to i bedzie najlepszym zespolem np anglii niemiec etc

1

Nienawisc

1

Nie nawisc do bialych wygrywa z kazdym argumentem

0

Po sezonie ktory sie skonczyl,i nie patrzac na wynik laliga tylko ogol.nie da sie ukryc ze jest slabszy niz 2 lata temu co nie znaczy ze nie wygra LM

0

No to moze powinien grac dopiero w finale?po to sa mecze towarzyskie przed samym turniejem,jakby nie grala polowa gwiazd i nie poszlo by argentynie na CA to bys marudzil ze nie zgrani etc.

1

Nie do konca tak jest,oburzeni ze lewy nie gral byli kibice ktorzy kupili bilety na mecz po to zeby go oobejrzec(moim zdaniem wine za to ponosi sposob dystrybucji biletow) a to ze messi gral jest normalna rzecza,martino musial sprawdzic jak funkcjonuje jego pierwszy zespol

0

A ty wiesz???audi cup etc. Czyli podobne puchary do tego audi cup

0

Chyba nawet Antic

0

Nie ma mowy,powariowali zlodzieje z cenami

0

Na eleven................

2

Tam jest błąd,miedzy 99 a 2004 nie mielismy mistrzostwa.tak mi się przynajmniej wydaje

7

Co roku jest takie gadanie i legia zawsze nie wchodzi do LM

0

Czytalem ze maja dolaczyc do wykupienia do wszystkich operatorow naziemnych i satelitarnych,takze mysle ze tak.przynajmniej tak wyglada

0

Bedziesz musial wykupic niestety bo beda to kanaly premium cos jak PPV

0

Kanaly beda dodatkowo platne,polsat sport 2 i 3.narazie nie wiadomo za ile ale maja byc dostepne u kazdego operatora

0

A messi ile????

0

Do tej pory,co mecz bialych u siebie to gosc odlatuje przy hasle..posluchajmy bernabeu

0

Zastepcy w sensie zmiennika

1

Zobacz jakiej wielkosci jest boisko do recznej,samo z siebie bedzie dynamiczniejsze,a dwa graja rekami i to tez jest o wiele szybsze

0

Na pewno sie nie odbyl,totalna bzdura

0

Skad on to moze wiedziec,podejrzewam ze to bzdura,bardziej bym na eleven stawial

0

Autor mial na mysli rowniez final pucharu

0

Trzeba zagrac jak wczoraj tylko byc choc o polowe skuteczniejszym

0

Szkoda mi czasu na bajere z tobą ,popros mame niech ci n dokupi osle

0

Pisali ze kontuzja

0

A ile maja pudzczac???glupi jestes jakis???na dwoch bayern a na jednym Barca a na kolejnym multiliga dla osob ktore nie kibicuja zadnemu z tych zespolow.ogarnij sie

5

O zgrozo,to strona poswiecona FC BARCELONA

1

Yprzeciez adriano na 1000 % nie zagra.kontuzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?