liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sokot włączyłem o 2,25 nigdzie nie widzalem zeby ja szczepili,bylo gdzies w filmie?
0
@clyde wyrzucilo mnie przy platnosci
0
uffffffffffffffffffff
0
@4drian0 ja nie wiedziałem
3
@Kgorecki2500 druga..........
0
@ArterkHD wlasnie dlatego odwali bo kasjo zaczal trafiac
1
@DonMatteo901 bo tsk jest ze wszystkim,goscie pisza na banerach wyłącz tv,wlacz myślenie,a ich platformą prawdy jest fejsbuk i filmy z jutuba z zoltymi napisami,brak logiki
0
@demsi1707 łudziłem sie ze kupie przed swietami w sklepie ale musze chyba zamowic on line
0
@SiSenior jest nas wiecej,za to na hbo swietnie sie zapowiada "dolina lez" czy jakos tak
0
@tomFCB ja zagralem na villareal i na Barce
0
@NaFazieHitman przeciez ibra strzelal bramy dopóki nie zostal przesuniety na skrzydlo
1
@sendesara ogladalem ten final
0
@ShinobiQWE tak,chodzilo mi o seriale na podstawie jego powiesci ,sa na Netflix i wszystkie swietne
0
@ShinobiQWE a kryminal?koben na Netflix jest swietny, akcja idzie szybko jak w dark
1
hej,macie do polecenia jakas kamerke samochodowa do +- 100zl?
0
@VOne moj ma,ma covid,jezdzilem z nim autem caly tydzień,w piatek stracil smakbi wech,mi narazie nic nie jest
0
3-0................
0
@masq jemu wyszlo tak naprawde,to pep zmienil mu pozycje i dooiero bylo po grze
1
@konrad1661 nie zaczna bo krzykacze na temat maseczek szukają poklasu w siecie,filmiki itd.
1
@Joe_Pesci kruk
0
@Chlebek23391 pisał ktos wyzej ze w styczniu okienko,czyli zaraz
1
@DaPi teraz zmielilem "bad blood" bylem milo zaskoczony
0
@pawel0304 nc+go,na 4 urzadzeniach mozesz zainstalowac
1
@Mns21 Wks Śląsk Wrocław
0
Celta-Barcelona 1-3
1
@FCBeSeM Barca chyba o 21:30
0
@Trexas ja oddalem na gwarancje a nie sciagnalem foli z samych sluchawek(stykow) i sie nie ladowaly z pudeleczkaxd
0
@Ramos9248 dzis dzien bez samochodu,jezdzi sie bez biletu
0
@bartekvisca w dniu premiery ma byc ze 20 gier jak masz plusa aktywnego
0
@baczmus cene ujawnia?