liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter serioXD,wpisz w Google to sie dowiesz czemu taka reakcja zachodzi,w Polsce tez.
0
@FafitFCB napewno głośność
0
@matijas pierwsze co zauwazysz to głośność pracy, normalnie nie ma dziecka w domu
1
@Coutinho007 domyslilem sie ale stwierdzilem ze nie bede odpiywal,szkoda czasu
0
@Coutinho007 przecież wtedy nie gralismy pucharu króla,gramy go od stycznia
1
@Miszcz Textu FCB podobno nie jest tak zle,wiazadla cale
2
@culesjasiules tvp sport
0
@tobiasson92 no nie tak ruszyly,moja ktora obchodzila zakaz prowadzila zapisy do zwiazku przeciagania liny,ale jak jechalem sie zapisac to zawiesili
0
@tobiasson92 a silownie ruszaja?
0
@kuz tam fachowcy jeszcze pisali o jakims konkretym rownajacym,wypelniajacym podkladzie(cos ala tynk),i potem normalnie dalej pod kafle,ale tu widze sami fachowcy
1
@xVENUMx nie wiem co w tym smiesznego, poczytaj komeentarze na fachowej grupie(pewnie zdjęcie z jednej z tych grup)ze tak sie robi,wypelnia,a potem jedzie innymi rzeczami
1
@saczers438 mozna,na luzie
0
@Kurkmen poczekajmy jeszcze,z hiszpania tez juz bylo-5
0
@tomek8756 nie ma,ale sa szanse ze my sie ogarniemy w ataku
0
@GadulkiGembulki nie wstyd tylko szkoda bledow,wegrzy to faworyci do zlota
6
@DaPi bardzo dobry zawodnik w juventusie,u nas gral juz slabo
0
@abram3k podeslij link
0
@jedrek7000 daj linka bo moja transmisje zablokowali
0
@tobiasson92 nie rozumien jednego,jaka inicjatywa?,na miejscu np. policjantow faktycznie bym odmowil wykonania rozkazi,zwolnia mnie z pracy,nie wazne ze mam rodzine,i jak by takich np.policjantow zwolnili od zajebania bo moralnie staja za podatnikami to bym chcial zeby patologia zaczela lac,okradac,robic wlamy,takie prawo dzungli,i normalni ludzie dzwonia na policje a tam..nie ma policjantow,jest anarchia tak jak chcieliscie
0
@avanes o ktorej godzinie?
0
@itmustbejoke wszystko cobena,broadchurch
1
@Isso89 podobno od poniedzialku Podhale sie otwiera,zobaczymy
0
@tristan87 juz jest podane ze zostaja obodtrzenia,czyli byl prawilny
0
@tristan87 nic nie mowia o obostrzeniach
0
@Triv44 derby to jak graja dwie druzyny z jednego miasta i tyle w temacie
0
@chudymc zapraszam do Wrocławia,tu duzo pracy
0
@GeFcIo pewnie snieg gdzies ostro sypie i nie łapie sygnalu
0
@TylkoBarca7273 o czym ten film?
1
@sokot teraz to juz sam zobaczylem bo fb jest tym zasyspywanyxd
2
@DaPi Alibaba,jest diagnoza, brak lewej nerki