0

@Getek wyślij mi tez

1

@RomanHoffer moze rura dolotu powietrza

0

@Panenka nie rozumiemy bo pisze stricte o samy przykladzie goretzki,jemu jest naprawde latwo zrobic dyche przy rrzimie treningowym jaki ma,ty i ja nie jestesmy w stanie tak wygladac jak on, przede wszystkim dlatego ze on inaczej rosnie(rozwija sie miesniowo)popatrz ze zapasiory,judocy tez wygladaja inaczej nic ktos z silowni,poprostu u nich na docelowych treningach pracuje inna,duzo wieksza grupa miesni,robiac w zasadzie codziennie cardio,aeroby,interwaly na jednym treningu dokladasz silke pod okiem specjalisty i dyche lykasz szybciutko na suchym miesniu,ale to stricte o tym pilkarzu,ale to nie znaczy ze nie jest na towarze(chociaż nie sadze zeby był tak glupi),reasumujac,dla niego i dla duzego grona zawodowcow w roznych dyscyplinach przybrac dyche w trzy miesiace to pikus,a np sporty walki to jeszcze muszą trzymac wage,pozdro,ide na wielki SLASK

0

@Panenka z samym budowaniem stricte sylwetki mam male doświadczenie (osobiste),wale wode,nie robie diet,nie odżywiam sie zdrowo,pakuje trzy dni w tygodniu w dwa biegam,natomiast co do doświadczenia oglnie pojetego pakowania mam 30 letnie,15 lat zawodowo judo(czytaj utrzymywalem sie z tego,stypendium potem etat,za wyniki,8 medali mistrzostw polski judo) teraz 15 lat sobie rzezbie na silce,w rok zrobisz spokojnie 15-20 kilo zakladajac ze pierwsza dyszka pojdzie szybko,potem jest ciężej i pracujesz nad defincja miesnia,mozesz robic szybciej lub wolniej,od ciebie zalezy jak chcesz zarżnąć organizm,ja osobiscie schodzilem w dół na start,10kg w 1-1,5 miesiaca,nie porównuj henka na silowni z co to cardio ma na biezni z gosciem co trenejue dwa razy dziennie,wydolny,wali interwaly itd,zaplecze ma swietne czyli regeneracja na najwyzszym poziomie,dlugi sen.5kg to on zrobil samym zarciem w trzy tygodnie.
p.s chetnie dowiem sie jak u ciebie wyglada z doswiadczeniem

0

@daniel32778 to sie nazywa "samodyscyplina",jest mnóstwo diet których trzeba sie scisle trzymac,np.pilkarze z naszej E od dawien dawna sa na diecie alkoholowej

4

@Panenka w trzy miesiace nie zrobisz 10kg?to chyba ty nie byles nigdy na silowni,do tego facet jest wybiegny,naturalne cardio,interwaly i swietna dieta,tyle w temacie.czy jest na towarze?nie wiem,nie widzialem zdjec.

1

@clyde jaki gatunek?

0

@matirix20 sa............

5

@Foton o czym ty piszesz?

2

@Robert1603 pokazĄ

0

@sonek no wydaje mi sie ze pas ruchu na ktorym stoi auto idzie w prawo,przerywana linia,ale jak pisalem wyzej,kolega udostepnil ten problem z "auto swiat" i mu odpisalem ze czlowiek uczy sie cale zycie,wiec jak masz ochote sie tu napinac to wybacz ale mam ciekawsze rzeczy do roboty xd

0

@sonek no jagac prosto zmieniasz pas

0

@pete dzieki,czlowiek uczy sie cale zycie

0

@sonek a do zmiany pasa to kierunek juz nie potrzebny rozumiem xd

0

@pete dużo lepiej wyglada ta sama sytuacja tylko odwrotnie,mam ja pod praca,glowna idzie w lewo po duxym luku,ptosto idzie tez jezdnia ale tez masz przerywana,zeby jechac prosto ludzie dają kierunek w prawo i jest to naturalne bo jakos lepiej wyglada,sytuacja ta sama tylko główna w druga strone

0

@pete wlaczasz bo zmieniasz pas,prosto to glowna,czyli prawo,tak naprawde to kazda zmiane kierunku jazdy powinienes sygnalizowac kierunkiem,jadac prosto zmieniasz pas ruchu, oczywiście to teoria bo i tak kazdy da kierunek w prawo

0

@sonek to malo widziales,przeciez pas zmieniasz

0

do tego zmieniasz pas

0

@capoN kierunek dajesz bo glowna to prosto

1

@10SzymonBarca10 martinez

0

@tobiasson92 w tym czasie Wisła-Slask

0

ale jak chcesz cos w stylu terrorystow to nr 1 "fauda" i "califat" ale ten juz w innym tonie,ale rewelacyjny

0

@FanBarcy22 ja ogladam drugi sezon,calkiem fajny

1

@MESSIah16 nie zgodze sie z jednym,na anfield sie zesrali jak dzieci,zadna pycha,dobrze wiedzieli jak wygladal pierwszy mecz w barcelonie,ze to liv byl lepszy,mial wiecej setek,cisnal nas a my strzelalismy,chlopcy klopa tez to wiedzieli dlatego byli caly czas pewni siebie przed rewanzem

2

@ObiektywnyKibic121 semedo byl grozny przy wyniku 1-1 potem juz tylko dol

0

@tristan87 nie uznali przecież,drugiego uznali

2

@FC1899Barca a z Romą nie bylo 3-0?

0

@KaJoFCB zawodnicy sa,nie trzeba kupowac tylko zaufac i poswiecic sezon,no przydalby się napastnik

0

@matirix20 co to za wybuch?

1

@ksobi koncze druga czesc,calkiem fajna seria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?