liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci to mit ze dorosli jak sa przeziebieni to nie chodza na trening,wiem po sobie,do tego wyglada to tak ze jak ktos jest na bombie to trening robi i tyle,wyniki nie leca tylko dyskomfortem jest samopoczucie,do tego moze zrobic trening,moze slabszy ale jednak trening
0
@Homeopata8989 dzieki
0
ogarnął ktos co z fryzjerami i kosmetyczkami?bo slucham i ani slowa
0
@Hopner15 nie bede ci tu cytowal bo nie o to chodzi,w obniżenie podatkow to chyba tylko idiota wierzy albo facet co ma 15 lat ale mowie ch..j zaglosuje bo nie mam na kogo,a tu zaraz po,na wiecu z jakims innym idiota o polsce narodowej,o jezusie itd
polowa tych ludzi w wojsku nie byla a pusza sie jakby zaraz mieli isc walczyc,jakas paranoja
0
@Hopner15 taki wiec byl zaraz po wyborach,z braku laku oddalem glos na bosaka ale jak zobaczylem co typ wygaduje to mi rece opadly
8
@Hopner15 przeciwko segregacji,a to ciekawe?propunuje zobaczyc wystapienie pana bosaka po wyborach a potem pisac o segregacji
0
@4drian0 pozyjemy zobaczymy
1
@BarcaInfo szkoda,zawsze bylo cos ciekawego w goracych tematach
1
@JarekS no pewnie jest tak skonstuowane ze jak sie socios nie zgodza to nie trzeba bedzie płacić
0
@BartqRKO kot przyjal to na spokojnie,dobrze ze sie do niego nie doczepil bo ma biala plame
0
@messiandiniesta no kluby ktore jeszcze niby sa nie zerwaly umowy,moze jest jakiś zapis ze jak superliga nie wypali to dostaną odszkodowanie,narazie odeszły same angielskie, także kolega pisze calkiem madrze
0
@VbamboeB odnioslem sie do atrakcyjnosci LE,co do pucharu "lokalnego"tez ci odpisalem na przykladzie Slaska,przyjechala Sewilla byl komplet,wczesniej helsinborg i 1/3 stadionu,lokalsi juz maja meki jak ogladaja swoj klub w ekstaklasie a co dopiero jeszcze w tygodniu jak sie naogladaja superligi
0
@VbamboeB no fakt,otwiera bo ogladalnosc LE jest zjawiskowa,daj spokoj, otwiera bo chce zarabiac na cxym się da,reklamy, sponsorzy etc,i pojedynki legia-levadia,faktycznie atrakcja,jestem kibicem Slaska i uwierz mi ze na mecz w tygodniu z np.levadia przyjdzie mniej ludzi niz na ekstraklase,jest tyle meczy w tygodniu ze tej LE sie zwyczajnie nie chce ogladac
0
@VbamboeB owszem cierpi
0
@Arkon dzieki......
0
@liberos35 dobra jest na 1
0
serio na tvp sport jest o 22:15????
0
@MatiFCB2000 mnie zdziwilo
0
@FCB24 no jak negatywny to nie masz kwarantanny
1
@barcelonaLM juz chyba za pozno na inna lige,niech pisze swoja legende dalej w bundeslidze
1
@fcbarcafan19 bardzo slaby moim zdaniem
0
@Getek ogladalem na nocce ale leci do spania
1
@kolo123 jak dla mnie w mindunterze trzeba przejsc 3 pierwsze odcinki
0
@Korek365 no to chyba logiczne
1
@Korek365 zawsze mial prawo ale nic nie moze jezeli nie masz lezacego,
2
@puyol_presidend5 jak nie masz lezacy to mozesz,jak cie sprawdza to zostawia kartke ze masz sie pokazac np do 16,jak sie nie pokażesz to bedzie szarpanina,do tego zus sprawdza dopiero po miesiacu jak on zaczyna plcic ci za L4
1
@tmQbassive nie dala rady ulica?
0
@tbas w sumie tak
0
@tbas a nie w sobote?
1
@Dajnatace nie bedziemy