liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 naprawdę tak ograniczony jesteś ze,nie cyknales że "b" się w wcisnęło zamiast spacji?czy tak tylko się p...sz?miłego dnia
0
@Pawlak1992 sprawdziłem jednak french open
0
@Pawlak1992 no pytam czy nie grała z sakari w US open
0
@Pawlak1992 Abnie us open
0
Ale ten depay jest slaby
0
@Coutinho007 Poczekaj chwilę,nasi średniacy będą nas lać
0
@Kapitan hawk No tak,poznałem go jakieś 30 min temu bo ktoś tu napisał że zmarl
0
@Rust_Cohle dzięki,bez kitu bym na to nie wpadlXD
0
@RonaldoR9 każdy ma swoje zdanie ja tylko podałem fakty jak wyglądała wtedy nasza drużyna
1
@LS dzieki.........
0
@RonaldoR9 Do tego jestem pewien że z tymi zawodnikami można spokojnie wygrywać mecze z takimi przeciwnikami,facet rozwali nietoperze,everton wszędzie zostawiając smród i tak samo będzie u nas,choć przez chwilę łyknąłem ten kit że po dobrych meczach Holandii zrobi coś u nas ale po wczorajszym meczu zszedłem na ziemie
0
Panowie, napiszcie proszę,krok po kroku jak sprawdzić ile jestem w serwisie bo ja za ciemny jestem
1
@RonaldoR9 dostał drużynę rozbita,pogonił trzon z deco i Ronaldinho na czele,przekonal xawiego do pozostania w klubie,sprowadził pigue,Emersona,Alvesa,gwiazdy dokupywał po tryplecie,na początek zanotował dwie porażki i remis,także nie miał żadnej gotowej drużyny a wręcz przeciwnie,to pod jego wodzą piłkarze zaczęli grać tak a nie inaczej
0
@RonaldoR9 zobacz kim grał pep jak objął Barcę,nie sprowadził nikogo wielkiego w pierwszym sezonie a ile osiągnął,teraz pracuje w klubie który ma pieniądze to kupuje kogo chce
0
@barcelonaLM Co to jest?
0
Do użytkownika który pytał czy selekcjoner siatkarzy ma zostać,wczoraj pisałem że zobaczymy dziś,byłem za tym żeby został ale po wynikach to niestety nie,ma robiliśmy z różnymi trenerami MŚ(no wiadomo z 3) ale tylko Wagner"kat" zrobił jeszcze zloto,obecny trener nie zrobił nic więcej niż poprzednicy tak naprawdę,ale wcięty jestem także nie traktujcie tego powaznie
0
@tadzik447 oczywiście,jak chcesz zobaczyć serial bez fajerwerków,zobaczyć jak rekrutują,jednych później innych wcześniej,jak balamuca młode dziewczyny w wielkich metropoliach to właśnie tu,serial polecam z całego serca,choć to chyba mini serial
0
@chudinhomc Final
0
@paweldunajecfcb świetny,zajebisty
0
@Koni8M Jutro będzie odpowiedz
0
@Kubox Solidny i tyle,chociaż szybko odszedl
4
@Khajio Ciekaw jestem jak szybko padną,może nie padną ale podziela się licencja
0
@czarek78 Co z tego że było wiadomo,jak "wiadomo" znowu wyjdą w pierwszym składzie na następny mecz
0
@Donio Ja patrzę z perspektywy że trafili w słupki a nie odrazu w bramę przy takich pozycjach co mieli
0
@Vamosdembouz Demira znowu nie bylo
0
@DonAndrzejos W poniedziałek chyba
1
@PatrychoO Jest drugi, Netflix
1
@PatrychoO Oferta filmowa zjada na śniadanie TVN i Polsat
0
@daniel32778 ale jak nikt nie będzie dzwonił to w końcu kogoś zabije
0
@daniel32778 zabiorą i jutro go puszcza,jeszcze dadzą mu się ubrac