liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cwaniak4 no to nie będzie takie proste teraz,obrońcy pewnie będą próbowali podpiąć że nadmierna prędkość itd,w całej tej tragedii zginął facet czekający na tramwaj
0
@robsoNele to Wrocław
0
@tomek8756 u mnie......
1
@Hubsao Ziobro lubi to
0
@dawidor9 a nawet tak samo, dokładni e obaj grali na prawej
0
@Criss18Barca Vive jednak
0
@gumaz standard,gięta,karczek i warzywa,dzisiaj krótko bo na Vive trzeba lecieć,jak dłużej siedzę to się hamburgerami objadamy hahah
0
@QAnon wypowiedziałby się ale nie wiem o czym mowiXD
1
@gumaz ja nawet na hamaku się smażę,na dzialerze we Wrocławiu
1
@MesQueUnClub_87 jest świetny ale oryginalna skandynawska produkcja lepiej oddaje klimat,aktorzy mniej ładni i ten klimat...
0
@MesQueUnClub_87 jak mogę zasugerować to obejrzyj "the killing" w sesji oryginalnej,chyba że o niej piszesz
0
@DawidekFCB powiem więcej,sam sobie dni wybierasz,praca cud,żeby nie być gołosłownym to pracuje tam trzech moich kumpli,po 2 miesiącach przestała taka być????
0
@DawidekFCB ależ jest praca od wtorku do piątku,w LG pod Wrocławiem,po 12 h,zapraszam
1
@MesQueUnClub_87 to i to swietne
1
@Medium gdzie można obejrzeć?
0
@paweldunajecfcb nie...........
0
@Nazio87 nie było eurosportow,ludzie nie mieli
0
@kamilomes123 miałem,odłączanie od prądu nic nie dało,dopiero instalacja-antena i wyszukali na nowo programy,inni musieli dać ustawienia fabryczne
0
@kamil9040 wejdź na historia realna lub Wolski o wojnie i będziesz dużo wiedzial
0
@masq nie idzie,pewnie się zaraz cofną,stracili 4-5 brygad,miała być kontra ale nie ma kim,plus jest taki że ruscy też ponieśli horrendalne straty
0
@YouTuber Wembley 92
0
@tobiasson92 kto wybiera tych ludzi,włos się na głowie jeży,i nie mówię tu tylko o lewicy ale o całej tej pseudo elicie
0
@ElKamil czyli jak?nie trenują tylko łapią rytm?to kiedy robią wydolność itd?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Freudysta niesamowity,mieliśmy kończyć we Wrocławiu a dziś kończyć mieli Czarni,niesamowite.
3
Mój Śląsk w finale!!po 18 latach od ostatniego finału czas na upragnioną 18-ke!
0
@Dillu przecież luk nie jest nasz
2
Hej,szukam bransoletki na rękę w barwach Barcy,interesuje mnie taka jakby z rzemienia,byle nie silikon,patrzyłem na necie ale nie ma za bardzo,może macie jakąś stronkę to podrzuccie linka
2
@JimMorrisonFCB bardzo dobry film
0
@TheNekro94 jaki to serial?