0

@Cwaniak4 no to nie będzie takie proste teraz,obrońcy pewnie będą próbowali podpiąć że nadmierna prędkość itd,w całej tej tragedii zginął facet czekający na tramwaj

0

@robsoNele to Wrocław

0

@tomek8756 u mnie......

1

@Hubsao Ziobro lubi to

0

@dawidor9 a nawet tak samo, dokładni e obaj grali na prawej

0

@Criss18Barca Vive jednak

0

@gumaz standard,gięta,karczek i warzywa,dzisiaj krótko bo na Vive trzeba lecieć,jak dłużej siedzę to się hamburgerami objadamy hahah

0

@QAnon wypowiedziałby się ale nie wiem o czym mowiXD

1

@gumaz ja nawet na hamaku się smażę,na dzialerze we Wrocławiu

1

@MesQueUnClub_87 jest świetny ale oryginalna skandynawska produkcja lepiej oddaje klimat,aktorzy mniej ładni i ten klimat...

0

@MesQueUnClub_87 jak mogę zasugerować to obejrzyj "the killing" w sesji oryginalnej,chyba że o niej piszesz

0

@DawidekFCB powiem więcej,sam sobie dni wybierasz,praca cud,żeby nie być gołosłownym to pracuje tam trzech moich kumpli,po 2 miesiącach przestała taka być????

0

@DawidekFCB ależ jest praca od wtorku do piątku,w LG pod Wrocławiem,po 12 h,zapraszam

1

@MesQueUnClub_87 to i to swietne

1

@Medium gdzie można obejrzeć?

0

@paweldunajecfcb nie...........

0

@Nazio87 nie było eurosportow,ludzie nie mieli

0

@kamilomes123 miałem,odłączanie od prądu nic nie dało,dopiero instalacja-antena i wyszukali na nowo programy,inni musieli dać ustawienia fabryczne

0

@kamil9040 wejdź na historia realna lub Wolski o wojnie i będziesz dużo wiedzial

0

@masq nie idzie,pewnie się zaraz cofną,stracili 4-5 brygad,miała być kontra ale nie ma kim,plus jest taki że ruscy też ponieśli horrendalne straty

0

@YouTuber Wembley 92

0

@tobiasson92 kto wybiera tych ludzi,włos się na głowie jeży,i nie mówię tu tylko o lewicy ale o całej tej pseudo elicie

0

@ElKamil czyli jak?nie trenują tylko łapią rytm?to kiedy robią wydolność itd?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Freudysta niesamowity,mieliśmy kończyć we Wrocławiu a dziś kończyć mieli Czarni,niesamowite.

3

Mój Śląsk w finale!!po 18 latach od ostatniego finału czas na upragnioną 18-ke!

0

@Dillu przecież luk nie jest nasz

2

Hej,szukam bransoletki na rękę w barwach Barcy,interesuje mnie taka jakby z rzemienia,byle nie silikon,patrzyłem na necie ale nie ma za bardzo,może macie jakąś stronkę to podrzuccie linka

2

@JimMorrisonFCB bardzo dobry film

0

@TheNekro94 jaki to serial?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?