0

@Messi1992 zgadadzam sie z toba ze te jego dystanse ti nie za wiele maja wspolnego ze sportem,co do fame to jak ma mozliwosc to niech zarabia pieniadze

0

@Janas11224 no z tego co kolega nizej pisze to nie wygral

0

@Janas11224 narazie to nie skonczyl i tyle,a ty juz piszesz zeby skonczyl,przeciez sam mowil ze ból byl tak duzy ze nie mogl biegac,ja o gosciu uslyszalem dopiero jak zostal rozdmuchany temat ze startuje,teraz mam pytanie,on wygral normalnego iron mana?chodzi mi o świat

0

@ObiwanKenobi to ci z biedy,to nie ich wina.....

1

@Janiama chyba ze ja zle ogarnalem nazwisko i to jie byla ta ostatnia,jak tak to moja wina,sorki

0

@liberos35 szczerze mialo byc

0

@Janiama na poczatku swojego postu,ze toczyla wyrownana walke

0

@Janiama szczeze to tam nie bylo wyrownanej walki,iga brala straszne baty,co prawda poszedlem spac przy 5-0 w drugim secie ale pojedynek byl jednostronny

2

@SinMistico pieknie zaorali muranskich ich bronia

1

@MarcinVeB10 teraz patrzylem,zapowiada sie dobrze

0

@masq nie...........

0

0

@RosjaninBut fury jest bardzo szybki

0

@tristan87 usunąłem komentarz bo polbgodziny drzemki a tyle mi umknelo

0

@tristan87 gdzie idzie?piewsze slysze

0

@Bobo25 ja odpalam przez pleya,rozumiem kolege wyzej bo to mie to samo co tv,na tv moge skoczyc zerknac np.zuzel,teraz me itd

1

@koziar pamietam jak dzis,artykul na tej stronie po przegranej w drugim meczu sezonu, "Barca si, Guardiola no"

0

@pt9 bo sa gatunkiem inwazyjnym,jak ktos cie podkabluje ze twój kot domowy jest "wychodzacy" to dostaniesz kare,moze niech kazdy wypusci np. psa,pogryzie inne psy,moze czlowieka ale sie wybiega.No niestety koty zabijaja duzo zwierzat bedacych pod ochrona i tu jest problem,oczywiscie koty zyjace na wolnosci robia to samo ale jezeli kot jest domowy to dostaniesz kare

0

@karol130197 sprawdz najpierw czy aplikacja jest dostepna na telewizor,np. na LG dodali nie dawno,wczesniej nie bylo,na playstation jeszcze nie ma apki

0

@david89 no ok, bardziej odnioslem sie do tego ze pytasz co tam sie wydarzylo i ci twarz i rejestracja potrzebna

0

@david89 twarze i rejestracje ci potrzebne do czegos?

0

@graco14 u nich na zywo mozna transmitowac na zywo tylko mecz 13:40 i o 18:30,pisze o sobocie,dlatego byla afera z canal plus na wyspach bo puszczali w pubach mecze z 16

2

@Medium tam specjalnie graja o tej godzinie tyle meczy zeby ludzie chodzili na stadiony

1

@hayek lubie ich ogladac,choc bartosiaka mniej bo on taki pesymistyczny

0

@FioletoweOczy w sumie jak moga 4 to niech najpierw zarejestruja tych dwóch

11

@Kessie mi tam sie z czyms innym kojarzy niz z okiem

0

@Szklaner podobno celowy zabieg

0

@IronSanHybrid film jest fenomenalny

1

caly swoj pakiet

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?