liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lokoo teraz czytam Diego,początek trochę nudnawy ale teraz się już kreci
0
@NismoFCB Cena stoi od dwóch lat
2
@paweldunajecfcb dużo,ale chyba kwasXD
1
@Roxi dziś o 1 na Orlenie premium 5,30 albo mniej
0
@MeMyselfAndI No nie,nie zastanawiałem się nad tym,tak tylko gdzieś na grupie mi wpadło w oko
3
@GeneralXavi w poście chyba walnęli się o jedno zero,ktoś policzył ile całości wyjdzie i będzie po 40mln rocznie
0
@AssisMoreira poszło priv
0
@AssisMoreira serio????????????ja jebie ale akcja, super,dzięki.
0
@AssisMoreira ja..............
1
@Lautaro chodzi o to że walczą chłopaki po wyrokach i Najman upatrywał swojej szansy w "hipokryzji",
0
@Bogan Co tu rozumieć,gada tak że komuś to pasuje,np. mi,ja nie rozumiem jak można wpłacać samozwańczym dziennikarzom,strażnikom wolności itd.,czytaj nierobom,na samochody,prawników i tak do za...ania
0
@Pogba Przecież to śmieszne jest i jeszcze trafione w punkt
0
O go, Polska kibolska nie będzie zadowolona że Dembele im się wtrąca w oswiadczenia
2
Ale bym przytulił teraz taki kalendarz na tapetę od kamix chyba
0
@Xxxbarca4ever no to lipa trochę,potrzebujemy ich wszystkich
0
@meteo100 czemu nie gra?
2
@lech i barca ale on będzie grał tak żeby się nie połamać,nie będzie ryzykował,będzie grał na 70-80 procent i odstawiał nogę,byle się załapać na ms
0
@Kinginiesta Mysle że się dogadają,już są w niektórych kablowkach
0
@ArterkHD Na tle Niemców zrobiliśmy duży postęp choć ostatnio już z nimi zremisowaliśmy bedeac dużo słabsza drużyna niż dziś,u Niemców też jest zmiana pokoleniowa po igrzyskach,do tego dużo ludzi u nich ma covid i na bank nie zagra,jak się nie zesramy to jest duża szansa na zwycięstwo,zaznaczam szansa
0
@RomanHoffer Prawa ręka jak nie ma znakow
0
@Vhaeraun coś jednoosobowego,jest na vod
1
@dmcteam zawsze warto,teraz też,zjedli austryjakow
0
@merawka nie do końca,xavi też wchodził do zespołu w trudnym momencie
0
@DejMian111 Mowia że dogrywka
1
@19Riki20 Licz max do 3g
2
@KochamInieste Pół roku temu mi się włamał,jeszcze jebaniutki profilowe zmienił,musiałem nowy profil zalozyc
0
@Huck no trek to klasyka
0
@Bogan tak.............
1
@Rhaan tak już nie wnikam bo nie rozumiem tego tematu,pisałem tylko że od 1.01 będzie miał od nowa co jednak na chłopski rozum powinno być tak jak myślałeś,ja zresztą tezXD
0
@Rhaan nie pisz bzdur,dowiedz się najpierw u kogoś kompetentnego zanim komuś doradzasz,też tak myślałem bo za listopad mi zabrali dużo siana bo przekroczyłem prog,podzwonilem po kadrach i potwierdzili mi pracownicy że na 10 stycznia(wypłata za grudzień) będzie szła od nowa,i teraz najważniejsze,pasek dostałem w środę,wszystko jest od zera,czyli dostałem normalna wypłatę i na pasku przychod narastający jest aktualny do wypłaty.