0

@Lokoo teraz czytam Diego,początek trochę nudnawy ale teraz się już kreci

0

@NismoFCB Cena stoi od dwóch lat

2

@paweldunajecfcb dużo,ale chyba kwasXD

1

@Roxi dziś o 1 na Orlenie premium 5,30 albo mniej

0

@MeMyselfAndI No nie,nie zastanawiałem się nad tym,tak tylko gdzieś na grupie mi wpadło w oko

3

@GeneralXavi w poście chyba walnęli się o jedno zero,ktoś policzył ile całości wyjdzie i będzie po 40mln rocznie

0

@AssisMoreira poszło priv

0

@AssisMoreira serio????????????ja jebie ale akcja, super,dzięki.

0

@AssisMoreira ja..............

1

@Lautaro chodzi o to że walczą chłopaki po wyrokach i Najman upatrywał swojej szansy w "hipokryzji",

0

@Bogan Co tu rozumieć,gada tak że komuś to pasuje,np. mi,ja nie rozumiem jak można wpłacać samozwańczym dziennikarzom,strażnikom wolności itd.,czytaj nierobom,na samochody,prawników i tak do za...ania

0

@Pogba Przecież to śmieszne jest i jeszcze trafione w punkt

0

O go, Polska kibolska nie będzie zadowolona że Dembele im się wtrąca w oswiadczenia

2

Ale bym przytulił teraz taki kalendarz na tapetę od kamix chyba

0

@Xxxbarca4ever no to lipa trochę,potrzebujemy ich wszystkich

0

@meteo100 czemu nie gra?

2

@lech i barca ale on będzie grał tak żeby się nie połamać,nie będzie ryzykował,będzie grał na 70-80 procent i odstawiał nogę,byle się załapać na ms

0

@Kinginiesta Mysle że się dogadają,już są w niektórych kablowkach

0

@ArterkHD Na tle Niemców zrobiliśmy duży postęp choć ostatnio już z nimi zremisowaliśmy bedeac dużo słabsza drużyna niż dziś,u Niemców też jest zmiana pokoleniowa po igrzyskach,do tego dużo ludzi u nich ma covid i na bank nie zagra,jak się nie zesramy to jest duża szansa na zwycięstwo,zaznaczam szansa

0

@RomanHoffer Prawa ręka jak nie ma znakow

0

@Vhaeraun coś jednoosobowego,jest na vod

1

@dmcteam zawsze warto,teraz też,zjedli austryjakow

0

@merawka nie do końca,xavi też wchodził do zespołu w trudnym momencie

0

@DejMian111 Mowia że dogrywka

1

@19Riki20 Licz max do 3g

2

@KochamInieste Pół roku temu mi się włamał,jeszcze jebaniutki profilowe zmienił,musiałem nowy profil zalozyc

0

@Huck no trek to klasyka

0

@Bogan tak.............

1

@Rhaan tak już nie wnikam bo nie rozumiem tego tematu,pisałem tylko że od 1.01 będzie miał od nowa co jednak na chłopski rozum powinno być tak jak myślałeś,ja zresztą tezXD

0

@Rhaan nie pisz bzdur,dowiedz się najpierw u kogoś kompetentnego zanim komuś doradzasz,też tak myślałem bo za listopad mi zabrali dużo siana bo przekroczyłem prog,podzwonilem po kadrach i potwierdzili mi pracownicy że na 10 stycznia(wypłata za grudzień) będzie szła od nowa,i teraz najważniejsze,pasek dostałem w środę,wszystko jest od zera,czyli dostałem normalna wypłatę i na pasku przychod narastający jest aktualny do wypłaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?