1

@michal26 w drugiej z resztą tez

0

@michal26 Śląsk ich golił też w zasadniczym

1

Nie wierzę.....

0

@Batys fakt,ale brama zapasu jest

0

@Tasde zaraz,zaraz,to chyba ty czegoś nie rozumiesz w tym swoim uniesieniu,nigdzie nie napisałem że to wina Trzaskowskiego,ba,napisałem że masz rację,napisałem tylko że przeniosą gdzieś indziej i tam będzie bez problemu

0

@Tasde co się nagle takiego stało że jest takie zagrożenie pożarem?przeniosa finał do innego miasta gdzie takiego zagrożenia nie bedzie,proste,tak tu krzyczysz o inteligencji ale przecież gołym okiem widać że coś jest nie tak,i nie wiem czyj to pomysł ale czyjś byl

0

@Tasdemasz rację,następny finał na innym stadionie,będą oprawy a i Trzaskowski będzie spał spokojnie

0

@michal26 który generał tak powiedział?????

0

@JackH przegraliśmy drugi mecz u nas?

1

@AllBundy a ja go uwielbiam

1

@Sensible każdy ma swój gust,owszem myślałem że będzie lepszy ale według mnie nie było źle,pozdro

1

@Sensible mi się odwilż podobała,bardzo dobra fabuła i świetne postacie,owszem dwa pierwsze odcinki zamulaly ale w 3 ruszyło,fakt,kruk numer jeden a zaraz po nim zmijowisko

0

@Mads oddałem do żłobka,ale że nie było miejsc to pierwszy okres przyjeżdżała mama,jak tylko się załapał to zlobek

1

@LS po dwieście,na ćwiartkę by nie starczylo

1

@GeneralXavi tak jak kolega pisze,ściągnij plastikowa osłonkę i zobacz

1

@GeneralXavi może się odkręciła,patrzyłeś?

0

@RobiS polecasz sprzęt bo chce kupić dla viaplay itd

0

@RoBoT wielkie dzięki,również zdrowia zycze

5

Hej,nie wiem czy tu mogę bo nie mogę dokopać się do regulaminu ale jakby ktoś miał ochotę wesprzeć zrzutkę na mojego syna to z góry dziękuję,jak łamie regulamin to też z góry przepraszam
https://zrzutka.pl/fsbdvx?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button

0

@Azi to nie gramy że Szkotami?

0

@BARCA_FOR_EVER Maradona

0

@KrystianR oczywiście,ale nikt się tym nie chwali

0

@dasouzar11 no właśnie o to chodzi,przyrobiles 20 zł a połowa nie było przez 2 dni

0

@Axoon przy takich mandatach nic dziwnego....

1

@Arczie zmienili

0

Hej,może ktoś ogrywa na pc Assassins VALHALLA i chciałby kupić season pass w dobrej cenie(gniew druidów i oblężenie Paryża)?

2

@kamyk_23 świetny...

0

@reakwon cały czas przekierowuje mnie realizacji kodów,chyba kupiłem na pc zamiast par,próbuje zwrot zrobic ale raczej lipa

0

Hej mam pytanie do graczy ps4, kupiłem sezon pasa VALHALLA na eneba,kod który przyszedl ma 16 znaków a w realizacji kodów można wpisać tylko 10,ktoś coś doradzi?

1

@inFLAMES Tak......,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?