liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 w drugiej z resztą tez
0
@michal26 Śląsk ich golił też w zasadniczym
1
Nie wierzę.....
0
@Batys fakt,ale brama zapasu jest
0
@Tasde zaraz,zaraz,to chyba ty czegoś nie rozumiesz w tym swoim uniesieniu,nigdzie nie napisałem że to wina Trzaskowskiego,ba,napisałem że masz rację,napisałem tylko że przeniosą gdzieś indziej i tam będzie bez problemu
0
@Tasde co się nagle takiego stało że jest takie zagrożenie pożarem?przeniosa finał do innego miasta gdzie takiego zagrożenia nie bedzie,proste,tak tu krzyczysz o inteligencji ale przecież gołym okiem widać że coś jest nie tak,i nie wiem czyj to pomysł ale czyjś byl
0
@Tasdemasz rację,następny finał na innym stadionie,będą oprawy a i Trzaskowski będzie spał spokojnie
0
@michal26 który generał tak powiedział?????
0
@JackH przegraliśmy drugi mecz u nas?
1
@AllBundy a ja go uwielbiam
1
@Sensible każdy ma swój gust,owszem myślałem że będzie lepszy ale według mnie nie było źle,pozdro
1
@Sensible mi się odwilż podobała,bardzo dobra fabuła i świetne postacie,owszem dwa pierwsze odcinki zamulaly ale w 3 ruszyło,fakt,kruk numer jeden a zaraz po nim zmijowisko
0
@Mads oddałem do żłobka,ale że nie było miejsc to pierwszy okres przyjeżdżała mama,jak tylko się załapał to zlobek
1
@LS po dwieście,na ćwiartkę by nie starczylo
1
@GeneralXavi tak jak kolega pisze,ściągnij plastikowa osłonkę i zobacz
1
@GeneralXavi może się odkręciła,patrzyłeś?
0
@RobiS polecasz sprzęt bo chce kupić dla viaplay itd
0
@RoBoT wielkie dzięki,również zdrowia zycze
5
Hej,nie wiem czy tu mogę bo nie mogę dokopać się do regulaminu ale jakby ktoś miał ochotę wesprzeć zrzutkę na mojego syna to z góry dziękuję,jak łamie regulamin to też z góry przepraszam
https://zrzutka.pl/fsbdvx?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button
0
@Azi to nie gramy że Szkotami?
0
@BARCA_FOR_EVER Maradona
0
@KrystianR oczywiście,ale nikt się tym nie chwali
0
@dasouzar11 no właśnie o to chodzi,przyrobiles 20 zł a połowa nie było przez 2 dni
0
@Axoon przy takich mandatach nic dziwnego....
1
@Arczie zmienili
0
Hej,może ktoś ogrywa na pc Assassins VALHALLA i chciałby kupić season pass w dobrej cenie(gniew druidów i oblężenie Paryża)?
2
@kamyk_23 świetny...
0
@reakwon cały czas przekierowuje mnie realizacji kodów,chyba kupiłem na pc zamiast par,próbuje zwrot zrobic ale raczej lipa
0
Hej mam pytanie do graczy ps4, kupiłem sezon pasa VALHALLA na eneba,kod który przyszedl ma 16 znaków a w realizacji kodów można wpisać tylko 10,ktoś coś doradzi?
1
@inFLAMES Tak......,