1

@capoN to zalezy jaka masz silownie,jak inwestuja jest okej,w pandemi,tej pierwszej zorganizowali nawet zapisy do zwiazku przeciagania liny,30 zl roczna składka,owszem maja duza powierzchnie wiec maja latwiej,jak zaczeli przychodzic ludzie co robia trójbój i okupowali lawki i siady to ogarneli im mniejsza salke,przy mnie ja robili i wstawili 6 lawek co to mozesz robic na nich tez siad i zwolnilo sie 7 podobnych lawek na glownej sali,u gory maja pieterko pod crosfit,worki itd,bierznie tez sa i sa zajete roznie,zalezy od pory dnia,do tego maszyny itd,nazywa sie hasta la vista-wroclaw, jakbyście kiedys byli i mieli ochotę pozwiczyc to polecam, honorują wszystkie karty

0

@szymonekk po dwoch zoltych sie pauzuje?

0

@HighestInTheRoom to jacys raperzy?

0

@bartekvisca ja mam dwa

1

@Kgorecki2500 o tak,dwa moje zespoly i dwa zwycieskie gole w 90 min

1

@LS robercik ratowal?a niby po co on tu jest?chyba po to zeby strzelac bramki,wiec strzelil,do tego jakby valencia grala z realem to bys l iczyl ze urwa punkty,z valencia na wyjezdzie zawsze jest ciezko,wygralismy ciezki mecz i po temacie

2

@Comentateiro jestem w trakcie ogladania,do ksiazki mie ma podjazdu

2

@Ojciec5tkidzieci mialem wieksze oczekiwania,moze za bardzo sprawdzalem z ksiazka,w niej jednak nie kazdy z tych mlodziencow chcial isc na wojne

0

@dawidinho caly czas tak mam

0

@JordiElNino to nowy sezon czy caly nowy serial?

0

@AdrianJaniak gdzie mozna ibejrzec? chodzi mi o platformy

0

@JordiElNino na czym ogladacie tego egzorcyste?

0

@IronSanHybrid a mi sie bardzo podobal odcinek finalowy,alez ten smok byl wielki

0

@ranger3120 nie maja porownania do GOT

0

@msmsms juz jest????

0

@Vaven pomijajac inter to slabo wyglada nasze zwyciestwo z Bayernem

1

@kuz w sumie to jie wiemy czy byl,var by wyjasnil

0

@marko111122 srednio a nawet slabo,widac ze dalej sie boi

0

@LaRoja ja mam zwykly za 80zl z marketu,jak nie wieje i sie dusi w piecu i cos jest w powietrzu to wyje jak szalony

1

@bartas97 Wrocław,medicover,termin do specjalisty miesiac,jak mi sie spieszy to im mowie ze malo mnie to interesuje bo w umowiem mam max 4 dni

1

@LionelM95 norma

0

@Piorun plus jest taki że zbiorka sie nie skonczy tylko bedzie dalej

0

@waletpl niby tak ale jednak zabierze komus miejsce a na to juz chyba nie pozwola

0

@vanharren warto tez pamietac ile setek holender nie strzelił

0

@CrazyHorseLakota jak golisz normalnie rece to ok,ale nie spotkalem jeszcze nikogo kto goli cokolwiek zeby dziabe bylo lepiej widac,przeciez dziaba i tak zmieni kolor za niedlugo(w sensie nie bedzie taka jak miesiac po dziaraniu,zmatowieje)

4

@wpwelement nie mam i nie mialem problemu

0

@verdant ogladalem ten mecz, na pierwsza polowe,dobry kabaret

0

@Pewex lepszy niz pierwszy,tylko krotszy jakby

0

@Crystal37 chyba musisz sie wylogowac z wezystkiego,kiedys oddalem telefon i uznali ze dadza nowy bo za droga naprawa, za jakis czas zadzwonil gosc z serwisu ze telefon idzie na sprzedaz i kierowal mnie na obenym telefonie(tym co dostalem za tamten)jak wylogowac sie z jakiegos konta xiaomi bo on na tamtym nie mogl mnie wylogowac

0

@heniusss czyli swiatowego,stricte sportowego nie wygral,nie mam nic do goscia,nawet mu kibicuje ale te dystanse to maja malo wspolnego ze sportem,bardziej to pasja,jestem troche madrzejszy w temacie bo moim przelozonym byl mistrz swiata w ultra maratonie,z rozmow ktore z nim przeprowadzilem to jednak taka pasja,pokonywanie ludzkich slabosci,moim zdaniem oczywiscie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?